Mangalia Mokotów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 661 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Mangalia Mokotów II (11 m dalej)

Inwestycja Mangalia Mokotów II znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia (5,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Mangalia Mokotów II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 138 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 106 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia (5,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Mangalia Mokotów II
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 24
 • Powierzchnia: 46 - 106 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Mangalia (194 m dalej)

Inwestycja Nowa Mangalia znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia 1 (5,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna. Inwestycja Nowa Mangalia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 291 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 82 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia 1 (5,4 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Nowa Mangalia
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 251
 • Powierzchnia: 31 - 82 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
PPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
Mieszkania spełniające kryteria

Jaśminowy Mokotów (490 m dalej)

Inwestycja Jaśminowy Mokotów znajduje się na Stegnach, ul. Białego Dębu (5,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.. Inwestycja Jaśminowy Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 108 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 141 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Białego Dębu (5,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Jaśminowy Mokotów
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 46
 • Powierzchnia: 38 - 141 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 6
Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria
Mangalia Mokotów

Dla mieszkańca
Mieszkańcom oddamy osiedle, które będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Klimat uzupełnią detale, m. in. jakościowe wykończenia strefy wejścia – eleganckie meble miejskie, stojaki rowerowe czy ekskluzywne klatki schodowe. Na terenie wewnętrznym znajdzie się natomiast miejsce na strefy relaksu i odpoczynku z pergolami, kolorowymi siedziskami i podestami rekreacyjnymi. Pamiętaliśmy o placu zabaw i siłowni plenerowej. Miejsca pod różne funkcje udało się nam wydzielić stosując sztuczne wzniesienia terenu (pagórki).

Wraz z realizacją drugiego etapu jeszcze rozszerzymy wybrane funkcje.

Ustawne balkony
Przestronne balkony będą wizytówką Mangalii Mokotów. Do dyspozycji mieszkańców oddamy powierzchnię, którą będzie można dowolnie zaaranżować i nadać jej indywidualny charakter, nie tracąc przy tym niezbędnego miejsca. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby były maksymalnie praktyczne i wygodne. Alternatywą dla mieszkań z balkonami będą te wyposażone w równie ustawne loggie, tarasy lub ogródki.

Zieleń zachwyci
Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełni odpowiednio zaprojektowana zieleń. Jej znaczenie widać zwłaszcza w dużych miastach. Podczas projektowania Mangalii Mokotów postanowiliśmy podejść do sprawy nowatorsko. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna, bowiem pojawią się także rośliny o właściwościach antysmogowych. Na wewnętrznym patio w gruncie rodzimym architekci krajobrazu posadzą platan – drzewo o pięknych liściach i rozłożystej koronie, popularne szczególnie w rejonie śródziemnomorskim.

Nowocześnie i estetycznie
Aby zapewnić komfort mieszkańcom osiedla, budynki wyposażymy m. in. w okna o podwyższonych parametrach akustycznych. Modne elewacje budynków pokryje ciepła biel i szarości oraz płyty o strukturze i kolorze drewna. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru.

Inwestycja Mangalia Mokotów znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia 2 (5,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Mangalia Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań . Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mangalia Mokotów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 52 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mangalia Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 100 metrów od inwestycji Mangalia Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MANGALIA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów znajduje się 58 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" w odległości 400 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 212 w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m AC & PG HPV. Androlog, cytolog, ginekolog. Walczak L., w odległości 100 m GABINET BIOREZONANSU BIKOM, w odległości 150 m Mewik. Apteka. Tamborska-Kwast E., dr farm., Kwast M., dr.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Da Grasso Warszawa Sadyba w odległości 150 m, Fresh Burgers w odległości 150 m, Wasilewska Marzena. Fotografia w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Aikido Budokai w odległości 100 m, Fitness Klub ZDROFIT Stegny w odległości 100 m, Tor łyżwiarski Stegny w odległości 300 m.

Data publikacji: 26 czerwca 2017 16:06

Data aktualizacji: 01 lutego 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Ekologiczne budynki to za mało – dziś liczy się ekologiczne budowanie!

Ekologiczne budynki to za mało – dziś liczy się ekologiczne budowanie!

Wizerunek i zaangażowanie: deweloperzy coraz mocniejsi w social media

Wizerunek i zaangażowanie: deweloperzy coraz mocniejsi w social media

Na targach mieszkaniowych znów zawrze

Na targach mieszkaniowych znów zawrze