Union Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jaktorowska, oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Jaktorowska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 574 oferty w najbliższej okolicy!

Union Apartamenty

6 zdjęć

Union Apartamenty
Union Apartamenty
Union Apartamenty
Union Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Towarowa Towers
  Pod wynajem

  Towarowa Towers

  ASBUD Group

  Mieszkanie Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Towarowa
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 32-140 m2
  • Mieszkań: 238
  • Pokoje: 1-4
 • Chronos
  Pod wynajem

  Chronos

  Moderna Holding

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  Al. Solidarności 153
  2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 31-144 m2
  • Mieszkań: 81
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Ogrodowa

  Apartamenty Ogrodowa

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Ogrodowa 31/35
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 248 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nowoczesność z charakterem:

Union Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznie rozwijającym się rejonie będącym jednocześnie historyczną częścią stolicy, co gwarantuje wyjątkowy klimat lokalizacji.

Z okien inwestycji podziwiać można wielkomiejską architekturę miasta oraz jeden z najpiękniejszych widoków na warszawskie City, szczególnie atrakcyjny nocą.

Elegancka prostota:

Architektura budynku wyróżnia się nowoczesną formą harmonijnie wpisaną w okoliczną zabudowę. Wykończenie elewacji utrzymano w klasycznych szarościach i dopełniono szklanymi, transparentnymi balustradami oraz akcentami w odcieniach drewna.

Budynek posiada 7 kondygnacji i 88 mieszkań w I etapie o metrażach od 25 m2 do 75 m2

Inwestycja Union Apartamenty znajduje się na Czystem, ul. Jaktorowska 3 (2.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Union Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Union Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego „City” Komunikacja: Doskonała komunikacja z całym miastem – inwestycja położona jest 10 minut pieszo od centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się liczne linie autobusowe i tramwajowe, a także druga nitka metra, co gwarantuje swobodną komunikację z każdym, nawet najbardziej odległym zakątkiem miasta. Okolica: -bliskość ścisłego centrum Warszawy gwarantuje szeroką ofertę kulturalną, restauracyjną i rekreacyjną. -w pobliżu inwestycji znajdują się kultowe miejsca na mapie Warszawy: Muzeum Powstania Warszawskiego, ekologiczny BioBazar ze zdrową żywnością, restauracja i winiarnia Winosfera, liczne kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby i tereny zielone.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Union Apartamenty?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Union Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Union Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum Powstania Warszawskiego 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Union Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Union Apartamenty znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Academy International Karolkowa 49 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 81 w odległości 200 m, Dwujęzyczne Przedszkole "KiDS&Co." w odległości 240 m, Altkom Akademia S.A. w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Union Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Lidl, w odległości 340 m znajduje się Carrefour, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Union Apartamenty w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: