Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klimontowska, oferowane bezpośrednio przez BJM Development s. c.

Warszawa, Wawer, Nowy Wawer, ul. Klimontowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 340 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

6 zdjęć

Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku
Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku
Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku
Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nowy Marysin VIa
  od: 8 600 zł/m2

  Apartamenty Nowy Marysin VIa

  APM Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Marysin Wawerski, Wawer, Warszawa
  ul. Goździków
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 61 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3
 • Horyzont Praga

  Horyzont Praga

  Cordia Polska

  Mieszkanie Gocław, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Celownicza 4
  6.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 38-127 m2
  • Mieszkań: 18
  • Pokoje: 2-5
 • Park Skandynawia
  od: 12 451 zł/m2
  Pod wynajem

  Park Skandynawia

  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gocław, Praga-Południe, Warszawa
  ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8
  6.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 29-64 m2
  • Mieszkań: 59
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Z przyjemnością zapraszamy to zapoznania się z naszym najnowszym projektem trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym.

Projekt mieszkaniowy „Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku” powstanie jako kontynuacja zrealizowanych wcześniej przez BJM DEVELOPMENT budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Klimontowskiej 28/30/32 w Warszawie - Wawrze.

Nowa inwestycja składać się będzie z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym. W każdym z budynków znajdować się będzie po 31 lokali mieszkalnych, od 32 metrowych mieszkań 1-pokojowych, od 40 do 50 m2 dla lokali 2 – pokojowych, po 68 metrowe 3 – pokojowe, na ostatniej kondygnacji przewidziano po jednym mieszkaniu 4 – pokojowym. Wszystkie lokale będą posiadały balkony lub loggie, dla mieszkań zlokalizowanych na I kondygnacji – parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.

Budynki charakteryzować będzie prosta bryła w kolorystyce bieli i szarości jako kontynuacja wcześniejszych realizacji. Istniejąca zabudowa z realizowanym osiedlem oraz infrastrukturą towarzyszącą stanowić będzie jeden zespół mieszkaniowy. Osiedle będzie posiadało wspólną drogę wewnętrzną – dojazdową do budynków, w tym do garażu podziemnego, ale również plac zabaw i stanowiska parkingowe dla gości.

Osiedle będzie ogrodzone, a budynki przystosowane do montażu monitoringu.

Osiedle zaplanowano z uwzględnieniem elementów sprzyjających tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne.

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się na Nowym Wawrze, ul. Klimontowska (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BJM Development s. c.

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BJM Development s. c. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Pełna infrastruktura miejska i dobra komunikacja z centrum Warszawy pozwala zamieszkać tu każdemu, kto szuka miejsca z dobrym dojazdem do centrum, ale również ceni sobie ciszę i spokój. Wypoczynek po pracy zapewnią okoliczne trasy rowerowe i spacerowe. Na zakupy można wybrać się do pobliskiego Top Marketu – Klimontowska 26, Lidla czy Biedronki. W okolicy są przedszkola, szkoły oraz boiska sportowe. Dojazd do centrum handlowego Promenada, Ferio - Wawer zajmuje jedynie 4 min. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz SKM.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klimontowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia "SAX-FORT" w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole TOTU w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy Blask, w odległości 330 m znajduje się Tora, w odległości 500 m znajduje się Delikatesy Tora.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2017
Data aktualizacji: 16.03.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: