Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBJM Development s. c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Stylowa(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Osiedle Wawer, ul. Stylowa (9.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 000/m2
  Apartamenty Stylowa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 36 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dozbud Development
 • Słoneczna Leśniczówka(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Osiedle Wawer, ul. Leśniczówka 13 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Słoneczna Leśniczówka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 70 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wawel Development
 • Na Wiązanej(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Wiązana 34 (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 363/m2
  Na Wiązanej
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 55 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  J-Property

Opis Inwestycji

Z przyjemnością zapraszamy to zapoznania się z naszym najnowszym projektem trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym.Projekt mieszkaniowy „Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku” powstanie jako kontynuacja zrealizowanych wcześniej przez BJM DEVELOPMENT budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Klimontowskiej 28/30/32 w Warszawie - Wawrze.Nowa inwestycja składać się będzie z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym. W każdym z budynków znajdować się będzie po 31 lokali mieszkalnych, od 32 metrowych mieszkań 1-pokojowych, od 40 do 50 m2 dla lokali 2 – pokojowych, po 68 metrowe 3 – pokojowe, na ostatniej kondygnacji przewidziano po jednym mieszkaniu 4 – pokojowym. Wszystkie lokale będą posiadały balkony lub loggie, dla mieszkań zlokalizowanych na I kondygnacji – parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.Budynki charakteryzować będzie prosta bryła w kolorystyce bieli i szarości jako kontynuacja wcześniejszych realizacji. Istniejąca zabudowa z realizowanym osiedlem oraz infrastrukturą towarzyszącą stanowić będzie jeden zespół mieszkaniowy. Osiedle będzie posiadało wspólną drogę wewnętrzną – dojazdową do budynków, w tym do garażu podziemnego, ale również plac zabaw i stanowiska parkingowe dla gości.Osiedle będzie ogrodzone, a budynki przystosowane do montażu monitoringu.Osiedle zaplanowano z uwzględnieniem elementów sprzyjających tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne.

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się na Nowym Wawrze, ul. Klimontowska (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BJM Development s. c..

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 65 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BJM Development s. c. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

Pełna infrastruktura miejska i dobra komunikacja z centrum Warszawy pozwala zamieszkać tu każdemu, kto szuka miejsca z dobrym dojazdem do centrum, ale również ceni sobie ciszę i spokój. Wypoczynek po pracy zapewnią okoliczne trasy rowerowe i spacerowe. Na zakupy można wybrać się do pobliskiego Top Marketu – Klimontowska 26, Lidla czy Biedronki. W okolicy są przedszkola, szkoły oraz boiska sportowe. Dojazd do centrum handlowego Promenada, Ferio - Wawer zajmuje jedynie 4 min. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz SKM.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klimontowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia "SAX-FORT" w odległości 380 m, Niepubliczne Przedszkole TOTU w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy Blask, w odległości 330 m znajduje się Tora, w odległości 500 m znajduje się Delikatesy Tora.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2017

Data aktualizacji: 03.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie