Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BJM Development s. c.

Ceny od: 5 900 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.8
3
69,22 m²
Parter
B.1
3
64,1 m²
Parter
B.24
3
68,02 m²
2
B.31
3
67,9 m²
3
C.8
3
64,84 m²
Parter

Opis Inwestycji

Z przyjemnością zapraszamy to zapoznania się z naszym najnowszym projektem trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym.Projekt mieszkaniowy „Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku” powstanie jako kontynuacja zrealizowanych wcześniej przez BJM DEVELOPMENT budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Klimontowskiej 28/30/32 w Warszawie - Wawrze.Nowa inwestycja składać się będzie z trzech budynków wielorodzinnych z garażem podziemnym. W każdym z budynków znajdować się będzie po 31 lokali mieszkalnych, od 32 metrowych mieszkań 1-pokojowych, od 40 do 50 m2 dla lokali 2 – pokojowych, po 68 metrowe 3 – pokojowe, na ostatniej kondygnacji przewidziano po jednym mieszkaniu 4 – pokojowym. Wszystkie lokale będą posiadały balkony lub loggie, dla mieszkań zlokalizowanych na I kondygnacji – parterze przewidziano zielone tarasy – bezpieczne miejsce zabaw i wypoczynku bez konieczności wychodzenia z domu.Budynki charakteryzować będzie prosta bryła w kolorystyce bieli i szarości jako kontynuacja wcześniejszych realizacji. Istniejąca zabudowa z realizowanym osiedlem oraz infrastrukturą towarzyszącą stanowić będzie jeden zespół mieszkaniowy. Osiedle będzie posiadało wspólną drogę wewnętrzną – dojazdową do budynków, w tym do garażu podziemnego, ale również plac zabaw i stanowiska parkingowe dla gości.Osiedle będzie ogrodzone, a budynki przystosowane do montażu monitoringu.Osiedle zaplanowano z uwzględnieniem elementów sprzyjających tworzeniu się społeczności lokalnych, gdyż tylko wtedy życie na nim staje się przyjemniejsze, ciekawsze i bezpieczne.

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się na Nowym Wawrze, ul. Klimontowska (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BJM Development s. c..

Inwestycja Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 93 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 64 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 69 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BJM Development s. c. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 93 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 do 6 614 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku

Pełna infrastruktura miejska i dobra komunikacja z centrum Warszawy pozwala zamieszkać tu każdemu, kto szuka miejsca z dobrym dojazdem do centrum, ale również ceni sobie ciszę i spokój. Wypoczynek po pracy zapewnią okoliczne trasy rowerowe i spacerowe. Na zakupy można wybrać się do pobliskiego Top Marketu – Klimontowska 26, Lidla czy Biedronki. W okolicy są przedszkola, szkoły oraz boiska sportowe. Dojazd do centrum handlowego Promenada, Ferio - Wawer zajmuje jedynie 4 min. W bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz SKM.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Klimontowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klimontowska BIS – po sąsiedzku znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 102 w odległości 250m, Szkoła Podstawowa Nr 86 w odległości 400m, Fundacja Kierunek Rozwój w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Kidawa Elżbieta, lek. med. Spec. gastrolog, w odległości 550 m znajduje się CPPS. Centrum profilaktyki i psychoedukacji szkolnej. Barczyński M., w odległości 650 m znajduje się Bellderma. Gabinet dermatologii leczniczej i estetycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Klub Kultury Zastów, w odległości 1350 m znajduje się Siedziba główna Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy im. K. I. Gałczyńskiego, w odległości 1950 m znajduje się Kościół Św. Wacława.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Moja Grota Solna, w odległości 450 m znajduje się Monika Fitness, w odległości 450 m znajduje się Fitmania Fitness.

Data publikacji: 13.12.2017

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie