Apartamenty Zwoleńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zwoleńska, oferowane bezpośrednio przez BJM Development s. c.

Warszawa, Wawer, Międzylesie, ul. Zwoleńska 119 i 121

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 334 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Zwoleńska

2 zdjęcia

Apartamenty Zwoleńska

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Borowiecka
  od: 6 900 zł/m2

  Osiedle Borowiecka

  Neo Villa Sp. z o.o.

  Mieszkanie Radość, Wawer, Warszawa
  ul. Borowiecka
  12.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 116-161 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 4-6
 • Radość Residence
  od: 14 155 zł/m2

  Radość Residence

  Immo-lux Sp. z.o.o.

  Mieszkanie Radość, Wawer, Warszawa
  ul. Planetowa 33
  13.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 80-180 m2
  • Mieszkań: 4
  • Pokoje: 2-3

Opis Inwestycji

W projekcie przewidziano dwa niezależne, kameralne budynki wielorodzinne, których bryły zaprojektowania we współczesnej stylistyce nadając im nowoczesny charakter i elegancką formę. Cel osiągnięto dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki elewacji w odcieniach brązu i ecru. Przestronne balkony dla mieszkań kondygnacji II-IV przesunięte względem siebie podkreślają nietuzinkowy charakter inwestycji.

W każdym budynku zaprojektowano po 20 lokali mieszkalnych w metrażach od ok.40 do ok. 60 m2. Mieszkańcy lokali części parterowej budynku będą mogli korzystać z dużych powierzchni zielonych w formie tarasowo – ogrodowej. W części podziemnej – garażu znajdować się będą stanowiska postojowe, rowerownia oraz pomieszczenia techniczne. Budynki wyposażono w windy.

Inwestycja „Apartamenty Zwoleńska” znajduje się w Wawrze-Międzylesiu, ul. Zwoleńska 119 i 121, jest realizowana przez dewelopera BJM Development S.C.

Inwestycja „Apartamenty Zwoleńska” realizowana będzie od 4 kwartału 2019 r. do 1 kwartału 2021 r.

Cały projekt składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których zaprojektowano po 20 lokali mieszkalnych. Budynki posiadają po 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja Apartamenty Zwoleńska znajduje się w Międzylesiu, ul. Zwoleńska 119 i 121 (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BJM Development s. c.

Inwestycja Apartamenty Zwoleńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zwoleńska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BJM Development s. c. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

„ Apartamenty Zwoleńska” – korzystaj z bogatej infrastruktury Międzylesia – malowniczej części Warszawskiego Wawra - w pobliżu przystanek autobusowy: (linie: 147, 305) - Poczta Polska: 50 m - Przychodnia zdrowia: 50 m - Apteka: 50 m - Najbliższy sklep spożywczy: 100 m - Stacja PKP Międzylesie: 250 m (czas dojazdu do stacji Warszawa Śródmieście: ok. 25 min) - Restauracje: 300 m - Galeria Handlowa Ferio: ok. 600 m - Szkoła Podstawowa: ok. 800 m - Mazowiecki Park Krajobrazowy – znakomite miejsce do wycieczek pieszych, rowerowych, biegania - Ośrodek Sportu i Rekreacji – OSiR Wawer: 3 km

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zwoleńska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zwoleńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Zwoleńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogatkowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zwoleńska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zwoleńska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr76 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zwoleńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zwoleńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się minuta 8, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 28.11.2019
Data aktualizacji: 22.03.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: