Apartamenty Zwoleńska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBJM Development s. c.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zwoleńska dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
119.3
3
57,9 m²
Parter
119.6
3
55,42 m²
1
119.7
3
59,98 m²
1
119.10
3
56,74 m²
1
119.17
3
59,98 m²
3
119.20
3
56,74 m²
3
121.11
3
59,75 m²
2
121.12
3
55,17 m²
2
121.16
3
59,75 m²
3

Opis Inwestycji

W projekcie przewidziano dwa niezależne, kameralne budynki wielorodzinne, których bryły zaprojektowania we współczesnej stylistyce nadając im nowoczesny charakter i elegancką formę. Cel osiągnięto dzięki zastosowaniu ciepłej kolorystyki elewacji w odcieniach brązu i ecru. Przestronne balkony dla mieszkań kondygnacji II-IV przesunięte względem siebie podkreślają nietuzinkowy charakter inwestycji.W każdym budynku zaprojektowano po 20 lokali mieszkalnych w metrażach od ok.40 do ok. 60 m2. Mieszkańcy lokali części parterowej budynku będą mogli korzystać z dużych powierzchni zielonych w formie tarasowo – ogrodowej. W części podziemnej – garażu znajdować się będą stanowiska postojowe, rowerownia oraz pomieszczenia techniczne. Budynki wyposażono w windy.Inwestycja „Apartamenty Zwoleńska” znajduje się w Wawrze-Międzylesiu, ul. Zwoleńska 119 i 121, jest realizowana przez dewelopera BJM Development S.C.Inwestycja „Apartamenty Zwoleńska” realizowana będzie od 4 kwartału 2019 r. do 1 kwartału 2021 r.Cały projekt składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których zaprojektowano po 20 lokali mieszkalnych. Budynki posiadają po 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja Apartamenty Zwoleńska znajduje się w Międzylesiu, ul. Zwoleńska 119 i 121 (10.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BJM Development s. c..

Inwestycja Apartamenty Zwoleńska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zwoleńska pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 55 do 60 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 60 m2 (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BJM Development s. c. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 60 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zwoleńska

„ Apartamenty Zwoleńska” – korzystaj z bogatej infrastruktury Międzylesia – malowniczej części Warszawskiego Wawra - w pobliżu przystanek autobusowy: (linie: 147, 305) - Poczta Polska: 50 m - Przychodnia zdrowia: 50 m - Apteka: 50 m - Najbliższy sklep spożywczy: 100 m - Stacja PKP Międzylesie: 250 m (czas dojazdu do stacji Warszawa Śródmieście: ok. 25 min) - Restauracje: 300 m - Galeria Handlowa Ferio: ok. 600 m - Szkoła Podstawowa: ok. 800 m - Mazowiecki Park Krajobrazowy – znakomite miejsce do wycieczek pieszych, rowerowych, biegania - Ośrodek Sportu i Rekreacji – OSiR Wawer: 3 km

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zwoleńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Zwoleńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rogatkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zwoleńska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr76 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zwoleńska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zwoleńska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się minuta 8, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 28.11.2019

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie