Inżynierska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBiuro Inwestorskie

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wrocławska 41(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska 41-43 (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 600 brutto/m2
  Wrocławska 41
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 63 - 98 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Humbaka Sp. z o.o.
 • Kameralne Orłowo(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Akacjowa (3.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 12 960/m2
  Kameralne Orłowo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Wood Nieruchomości
 • Płocka 29(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Płocka 29 (3.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 169 brutto/m2
  Płocka 29
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 38 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 4 oferty
  Humbaka Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja realizowana przez Biuro Inwestorskie na ul. Inżynierskiej w Gdyni Orłowie to dwa Apartamentowce położone w otoczeniu domków jednorodzinnych. Inwestycja składa się łącznie z 10 apartamentów o powierzchni od 41 m2 do 87m2.Mieszkania usytuowane na parterze mają wydzielone duże, samodzielne tarasy o powierzchni około 60 metrów. Pomiędzy budynkami zostało stworzone wspólne zielone patio, które tworzy dodatkową strefę relaksu.Dla mieszkańców przygotowane są podziemne parkingi wyposażone w windy z hali garażowej.

Inwestycja Inżynierska znajduje się na Orłowie, ul. Inżynierska (3.4 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Biuro Inwestorskie.

Inwestycja Inżynierska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inżynierska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych w cenie od 9 666 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Biuro Inwestorskie przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Inżynierska

Apartamenty usytuowanie są w pobliżu centrum jednak łączą w sobie ciszę i spokój oraz kameralną atmosferę jednej z najstarszych dzielnic Gdyni.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inżynierska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Inżynierska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiecka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 14 w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 11 im Bohaterów Załogi ORP Grom w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inżynierska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Orłowo" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inżynierska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Bazarek, w odległości 170 m znajduje się Agora - Smak Grecji, w odległości 180 m znajduje się Cukiernia Pawłowicz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inżynierska w odległości 390 m znajduje się Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 6, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie