Capital Art Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Giełdowa, oferowane bezpośrednio przez Atlas Estates Limited

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Giełdowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Capital Art Apartments

6 zdjęć

Capital Art Apartments
Capital Art Apartments
Capital Art Apartments
Capital Art Apartments

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„Capital Art Apartments” to realizowana w trzech etapach inwestycja firmy Atlas Estates, w której łącznie powstaje około 720 apartamentów: od przytulnych 30 m² do przestronnych 160 m².

Capital Art Apartments to nowoczesne osiedle mieszkaniowe składające się z pięciu budynków. Budynek A stanowiący I etap inwestycji mieści 219 mieszkań na 8 piętrach. II etap to 17-piętrowy budynek B liczący 177 lokali oraz 7-piętrowy budynek C z 123 mieszkaniami. Dwa kolejne 7-piętrowe budynki są obecnie w fazie projektowania.

Projektanci z myślą o wysokich wymaganiach przyszłych mieszkańców zadbali o detale architektoniczne, dzięki którym budynki zyskały delikatny i subtelny wygląd. Inwestycję cechować będzie wysoki standard wykończenia. Większość apartamentów posiada funkcjonalne balkony, a na ostatnich kondygnacjach przewidziano przestronne tarasy, skąd rozciąga się niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Plany wszystkich apartamentów powstawały w sposób przemyślany, pozwalający spełnić oczekiwania naszych Klientów. Wszystkie budynki budowane są z materiałów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Osiedle będzie strzeżone i ogrodzone, a także wyposażone w system monitoringu, który stworzy mieszkańcom poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Pomiędzy budynkami na terenie całej działki powstaną wewnętrzne dziedzińce z licznymi alejkami i terenami zielonymi. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla przewidziano również place zabaw. CAA będzie także w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

W każdym z etapów zaprojektowano podziemne garaże z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

W budynkach usytuowanych przy ulicy Giełdowej znajdować się będą lokale usługowe, w których przyszła działalność umożliwi dostęp do najpotrzebniejszych w życiu codziennym usług.

CAA to idealna propozycja zarówno dla rodzin chcących zamieszkać w centrum miasta jak i dla osób aktywnych zawodowo, które cenią sobie czas i nie chcą tracić go na długie dojazdy.

Inwestycja Capital Art Apartments znajduje się na Czystem, ul. Giełdowa (2.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlas Estates Limited.

Inwestycja Capital Art Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 720 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Capital Art Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atlas Estates Limited przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 720 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Capital Art Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Capital Art Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Capital Art Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karolkowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Capital Art Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Capital Art Apartments znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 387 w odległości 250 m, PRZEDSZKOLE KIDS&GARDEN w odległości 250 m, Instytut Szkoleniowy GoWork.pl w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Capital Art Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Przyokopowa w odległości 160 m, Centrum Rehabilitacji MULTI MED w odległości 330 m, Rex Medica Sport w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Capital Art Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Carrefour, w odległości 110 m znajduje się Odido, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Capital Art Apartments w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Pływalnia "Delfin" OSiR, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: