Marcelin III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcelińska, oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.

Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 462 oferty w najbliższej okolicy!

Marcelin III

3 zdjęcia

Marcelin III
Marcelin III
Marcelin III

Najbliższe inwestycje

 • Świerzawska 4
  od: 7 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Ataner Sp. z o.o.

 • Ptasia 20
  od: 6 467 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Nowe Ogrody 6.0
  od: 7 640 zł/m2

  Proxin Investment Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rozpoczęła się budowa trzeciego etapu Osiedla Marcelin. W jego skład wejdą trzy budynki o zróżnicowanej wysokości. Znajdą się tutaj mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 30 do 100 m kw. Do każdego mieszkania zostanie doprowadzony światłowód pozwalający na dostęp do szerokopasmowego Internetu oraz umożliwiający korzystanie  z telewizji HD i 3D. Mieszkania będą także wyposażone  w kolorowe wideofony. Pod ziemią zostanie wybudowana hala parkingowa. Zakończenie trzeciego etapu budowy Osiedla Marcelin zaplanowane jest na połowę 2014 r.

Osiedle Marcelin składać się będzie z czterech monitorowanych osiedli z systemem telewizji dozorowej i portierniami ochrony oraz podziemnymi halami garażowymi i parkingowymi. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie małą architekturą, placami zabaw i krzewami ozdobnymi. Ciekawa architektura uzyskana zostanie dzięki zróżnicowanej wysokości budynków – od 5 do 8 pięter.

Osiedle Marcelin budowane przez Ataner Sp. z o.o. to nowoczesny zespół mieszkaniowy oferujący dobrze zaprojektowane mieszkania oraz funkcjonalne lokale handlowe i usługowe. Powstaje on w poznańskiej dzielnicy Grunwald na 4,5 hektarowej działce w rejonie ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Świerzawskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Osiedle Marcelin kusi ciekawą infrastrukturą i planowanymi udogodnieniami dla mieszkańców. Nie zabraknie tu placów zabaw dla dzieci i centrum rekreacyjno – sportowego dla ich rodziców. Po męczącym dniu będzie można odpocząć i porozmawiać z sąsiadami na ogólnie dostępnym centralnym placu z fontanną, przy którym znajdą się latem ogródki z parasolami, planowanych tu kawiarenek i restauracji. Na miejscu znajdzie się na pewno szereg sklepów z artykułami pierwszej potrzeby i lokali oferujących usługi. Kto będzie chciał zajrzeć do dużego centrum handlowego będzie mógł się w nim znaleźć w ciągu zaledwie kilku minut, bo niedaleko jest centrum handlowe King Cross Marcelin. Ataner zadbał o to, aby pomiędzy budynkami pozostały istniejące tu od lat stare drzewa. Jako, że główną grupą docelową są rodziny z dziećmi, w procesie projektowania położono duży nacisk na kwestię bezpieczeństwa.

Projekt Osiedla Marcelin powstał w Pracowni Architektonicznej ARCADA.

Inwestycja Marcelin III znajduje się na Ławicy, ul. Marcelińska (4.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Ataner Sp. z o.o.

Inwestycja Marcelin III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Marcelin III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ataner Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marcelin III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Marcelin III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świerzawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelin III znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Leśna Akademia w odległości 340 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 480 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych Poznańskiego Centrum Edukacji w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marcelin III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia ASGO w odległości 290 m, Medi Partner w odległości 300 m, Demedi w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marcelin III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelin III w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 20.09.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: