Ataner Sp. z o.o.

Ataner Sp. z o.o.

Wielkopolskie, Poznań ul. Towarowa 35

Posiadamy w sprzedaży 247 nieruchomości w 2 inwestycjach

Lista

W Woj. Wielkopolskim

 • Na Podgórniku 2

  Inwestycja Na Podgórniku 2 znajduje się na Starym Mieście, ul. Na Podgórniku 2 (1,2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Ataner Sp. z o.o.. Inwestycja Na Podgórniku 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 238 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 150 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Na Podgórniku 2 (1,2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 300 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Na Podgórniku 2
  • Termin oddania: 1 kw. 2021
  • Liczba mieszkań: 177
  • Powierzchnia: 32 - 150 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 6
  Ataner Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Nowy Marcelin etap III

  Inwestycja Nowy Marcelin etap III znajduje się na Ławicy, ul. Marcelińska 94 (4,2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Ataner Sp. z o.o.. Inwestycja Nowy Marcelin etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 227 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Marcelińska 94 (4,2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 300 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Nowy Marcelin etap III
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 70
  • Powierzchnia: 40 - 87 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Ataner Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria

O nas

ATANER Sp. z o.o. to poznański deweloper, znany z budownictwa mieszkaniowego, biurowego i usługowego o wysokim standardzie. Od rozpoczęcia swojej działalności w 1991 r. ATANER wybudował blisko 8000 mieszkań deweloperskich, w tym największy zespół mieszkaniowy ostatniego dwudziestopięciolecia w stolicy Wielkopolski: Osiedle Polanka z 2 tys. lokali oraz nagrodzony tytułem „Budowa Roku 2008” zespół apartamentowy przy ul. Kutrzeby. Kolejny duży zespól mieszkaniowy wybudowany przez ATANER to Osiedle Marcelin. ATANER stale rozbudowuje swoją ofertę na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Będąc generalnym wykonawcą swoich inwestycji daje klientom gwarancję: terminowości, wysokiej jakości wykończenia oraz elastyczności w realizowaniu indywidualnych życzeń.

Zakończenie budowy to dla nas nie koniec. Ataner deweloper to również profesjonalny i godny zaufania zarządca nieruchomości. Zarządzamy blisko 8000 lokali w ramach 62 Wspólnot Mieszkaniowych. Właścicielom nieruchomości zapewniamy bezpieczeństwo, rzetelność oraz satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania.

Jako generalny wykonawca realizujemy również prace budowlano-montażowe i wykończeniowe według życzeń zleceniodawców. Mamy również dostęp do najlepszych materiałów budowlanych. ATANER Sp. z o.o. jest właścicielem hurtowni materiałów budowlanych EURO-MAT w Poznaniu. Zakres prezentowanej przez firmę oferty towarowej pozwala na obsłużenie inwestycji budowlanych do stanu surowego zamkniętego, włączając w to również tynki zewnętrzne i wewnętrzne oraz chemię budowlaną.

Firma rokrocznie rozszerza zakres prowadzonej działalności tak, aby móc skutecznie reagować na potrzeby klientów. Pracownicy firmy są przygotowani do tego, aby służyć pomocą naszym obecnym i przyszłym klientom. W zależności od potrzeb klientów EURO-MAT służy również pomocą w transporcie zakupionych materiałów.

Zapytaj o ofertę

Ataner Sp. z o.o.

Ataner Sp. z o.o.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Wielkopolskie, Poznań
 • ul. Towarowa 35

+48 61 ...

Ataner Sp. z o.o.

Ataner Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Wiadomości na temat Ataner Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu

Najwyższy budynek mieszkalny w Poznaniu

Pełne stoiska na Targach Mieszkań i Domów

Pełne stoiska na Targach Mieszkań i Domów

Nowy Marcelin już gotowy

Nowy Marcelin już gotowy