Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ataner Sp. z o.o. logo

Ataner Sp. z o.o.

Poznań, ul. Towarowa 35
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ATANER Sp. z o.o. to poznański deweloper, znany z budownictwa mieszkaniowego, biurowego i usługowego o wysokim standardzie. Od rozpoczęcia swojej działalności w 1991 r. ATANER wybudował blisko 11 000 mieszkań deweloperskich, w tym największy zespół mieszkaniowy ostatniego dwudziestopięciolecia w stolicy Wielkopolski: Osiedle Polanka z 2 tys. lokali oraz nagrodzony tytułem „Budowa Roku 2008” zespół apartamentowy przy ul. Kutrzeby. Kolejny duży zespól mieszkaniowy wybudowany przez ATANER to Osiedle Marcelin i Osiedle Nowy Marcelin położone obok Lasku Marcelińskiego. ATANER stale rozbudowuje swoją ofertę na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu. Będąc generalnym wykonawcą swoich inwestycji daje klientom gwarancję: terminowości, wysokiej jakości wykończenia oraz elastyczności w realizowaniu indywidualnych życzeń.

Zakończenie budowy to dla nas nie koniec. Ataner deweloper to również profesjonalny i godny zaufania zarządca nieruchomości. Zarządzamy blisko 11 000 lokali w ramach 70 Wspólnot Mieszkaniowych. Właścicielom nieruchomości zapewniamy bezpieczeństwo, rzetelność oraz satysfakcjonujący poziom kosztów utrzymania.

Firma rokrocznie rozszerza zakres prowadzonej działalności tak, aby móc skutecznie reagować na potrzeby klientów. Pracownicy firmy są przygotowani do tego, aby służyć pomocą naszym obecnym i przyszłym klientom.

Więcej na www.ataner.pl

Zakończyliśmy sprzedaż 11 inwestycji

Kontakt

Ataner Sp. z o.o. logo
Ataner Sp. z o.o.
Poznań, ul. Towarowa 35
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023