Francuska Park IV

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sokolska 30 Towers(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Sokolska 30 (0.5 km od centrum Katowic)
  Sokolska 30 Towers
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 17
  Powierzchnia: 90 - 394 m2
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Zlokalizowany od ulicy Lotnisko, budynek IV etapu będzie miał 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże na poziomie 0. W budynku numer 10 zaplanowano 53 mieszkania o powierzchniach od 41 do 100 metrów kwadratowych. Tak jak w poprzednich etapach do każdego z mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na V piętrze przestronne tarasy z widokiem na Beskidy. Dla wygody przyszłych zaprojektowano 27 komórek lokatorskich. Projektanci zaplanowali 6 lokali usługowych na kondygnacji 0.

Inwestycja Francuska Park IV znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Lotnisko (2.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Francuska Park IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Francuska Park IV pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 72 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaże na poziomie 0 oraz przed budynkiem.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Francuska Park IV

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Francuska Park IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Francuska Park IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muchowiec Droga do Lotniska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park IV znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli w odległości 280 m, Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Korfantego Stowarzyszenia Rodziców i Nauczycieli w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Francuska Park IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się PKM Olkusz, w odległości 590 m znajduje się Centum Handlowe 3 Stawy.

Data publikacji: 08.02.2017

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie