Francuska Park III

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom w Dolinie Trzech Stawów(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, Sikorskiego 45 (1.9 km od centrum Katowic)
  Dom w Dolinie Trzech Stawów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 60 - 101 m2
  Okam Capital Sp. z o.o.
 • Sokolska 30 Towers(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Sokolska 30 (0.5 km od centrum Katowic)
  Sokolska 30 Towers
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 20
  Powierzchnia: 61 - 397 m2
  ATAL S.A.
 • Nowy Brynów(3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Rzepakowa (4.9 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 300 netto/m2
  Nowy Brynów
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 110 m2
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

W niebanalnym sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów, u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach, powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy ATAL Francuska Park. Oryginalne obiekty o kaskadowym układzie na stałe wpisują się w krajobraz prężnie rozwijającego się miasta. ATAL Francuska Park to idealne miejsce zamieszkania dla osób prowadzących aktywny tryb życia i korzystających z uroków miasta, a także dla tych, które cenią bliskość natury.ATAL Francuska Park Projekt ATAL Francuska Park został podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie 10 eleganckich budynków o niepowtarzalnej linii architektonicznej. Będą posiadały od czterech do ośmiu pięter oraz kondygnację podziemną, gdzie znajdą się stanowiska garażowe oraz komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 739 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Sprawne przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. W obiektach znajdzie się także 15 lokali handlowo – usługowych.Przez wzgląd na zróżnicowane potrzeby przyszłych lokatorów, oferta mieszkań w kompleksie ATAL Francuska Park jest bardzo rozbudowana. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy metraży od 26 do 136 mkw. i układzie od 1- do 6- pokoi. Każdy lokal został zaprojektowany w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Mieszkania zostaną wyposażone w balkony, a te na parterze w przydomowe ogródki. Dla wybranych apartamentów przewidziano obszerne tarasy, z urokliwym widokiem na krajobraz Beskidów.Trzeci etap inwestycji ATAL Francuska Park obejmuje trzy budynki ze 182 mieszkaniami. Wygodne rozkłady 1, 2, 3 i 4 pokojowe zostały zaprojektowane spójnie ze wcześniejszymi etapami. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań od 26 do 134 mkw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 239 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 30 miejsc naziemnych. Na terenie ATAL Francuska Park III znajdą się 3 lokale usługowe.

Inwestycja Francuska Park III znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Francuska (2.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Francuska Park III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Francuska Park III pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 98 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Francuska Park III

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Francuska Park III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Muchowiec Droga do Lotniska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 55 w odległości 1100m, Żłobek Miejski. Oddział w odległości 1150m, Miejskie Przedszkole nr 33 w Katowicach w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Europejska. Apteka, w odległości 950 m znajduje się Varia. Apteka, w odległości 1150 m znajduje się Mediq. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Restauracja Odlot, w odległości 750 m znajduje się Urząd Pocztowy Katowice 27, w odległości 800 m znajduje się Restauracja Hotel Campanile.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Katowicki Klub JEŹDZIECKI , w odległości 1200 m znajduje się NHN Polska, w odległości 1300 m znajduje się Służewiec Sp. z o.o. Tory wyścigów konnych. Ekspozytura.

Data publikacji: 29.11.2016

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie