Francuska Park III

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 5 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Francuska Park III dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
4.u03
98,4 m²
Parter
5 500 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Zobacz inne etapy inwestycji Francuska Park III

Opis Inwestycji

W niebanalnym sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów, u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach, powstaje nowoczesny kompleks mieszkaniowy ATAL Francuska Park. Oryginalne obiekty o kaskadowym układzie na stałe wpisują się w krajobraz prężnie rozwijającego się miasta. ATAL Francuska Park to idealne miejsce zamieszkania dla osób prowadzących aktywny tryb życia i korzystających z uroków miasta, a także dla tych, które cenią bliskość natury.ATAL Francuska Park Projekt ATAL Francuska Park został podzielony na cztery etapy, w ramach których powstanie 10 eleganckich budynków o niepowtarzalnej linii architektonicznej. Będą posiadały od czterech do ośmiu pięter oraz kondygnację podziemną, gdzie znajdą się stanowiska garażowe oraz komórki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 739 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Sprawne przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. W obiektach znajdzie się także 15 lokali handlowo – usługowych.Przez wzgląd na zróżnicowane potrzeby przyszłych lokatorów, oferta mieszkań w kompleksie ATAL Francuska Park jest bardzo rozbudowana. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy metraży od 26 do 136 mkw. i układzie od 1- do 6- pokoi. Każdy lokal został zaprojektowany w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Mieszkania zostaną wyposażone w balkony, a te na parterze w przydomowe ogródki. Dla wybranych apartamentów przewidziano obszerne tarasy, z urokliwym widokiem na krajobraz Beskidów.Trzeci etap inwestycji ATAL Francuska Park obejmuje trzy budynki ze 182 mieszkaniami. Wygodne rozkłady 1, 2, 3 i 4 pokojowe zostały zaprojektowane spójnie ze wcześniejszymi etapami. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań od 26 do 134 mkw. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 239 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 30 miejsc naziemnych. Na terenie ATAL Francuska Park III znajdą się 3 lokale usługowe.

Inwestycja Francuska Park III znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Francuska (2.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Francuska Park III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Francuska Park III pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 98 metrów kwadratowych w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 98 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Francuska Park III

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Francuska Park III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Muchowiec Droga do Lotniska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park III znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 55 w odległości 1100m, Żłobek Miejski. Oddział w odległości 1150m, Miejskie Przedszkole nr 33 w Katowicach w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Europejska. Apteka, w odległości 950 m znajduje się Varia. Apteka, w odległości 1150 m znajduje się Mediq. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 950 m znajduje się Teatr Domisol, w odległości 1150 m znajduje się Estrada Śląska - Instytucja Kultury, w odległości 1200 m znajduje się Muzeum Archidiecezjalne.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Katowicki Klub JEŹDZIECKI , w odległości 1200 m znajduje się NHN Polska, w odległości 1300 m znajduje się Służewiec Sp. z o.o. Tory wyścigów konnych. Ekspozytura.

Data publikacji: 29.11.2016

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie