Soft Lofty Nad Potokiem etap 5

Mieszkania na sprzedaż ul. Osiedlowa, oferowane bezpośrednio przez Ascomp International Sp. z o.o.

piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 47b-z
Ceny od: 8 268 zł brutto/m2
Soft Lofty Nad Potokiem etap 5

3 zdjęcia

Soft Lofty Nad Potokiem etap 5
Soft Lofty Nad Potokiem etap 5
Soft Lofty Nad Potokiem etap 5

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
V.6
3
120,55 m²
2
996 760 zł

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja to 5 kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z 40 nowoczesnych, wykonanych w wysokim standardzie niezależnych jednopoziomowych apartamentów. W ofercie posiadamy lokale od 49 do 94m2 z własnymi ogrodami lub zielonymi tarasami.

To inwestycja, która dzięki lokalizacji oddalonej od zgiełku miasta oraz znakomitej architekturze jest propozycją dla osób ceniących nowoczesność i dobry styl. To doskonała propozycja dla osób aktywnych szukających spokoju w najbliższym otoczeniu swojego miejsca zamieszkania bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta.

Podwyższony standard wykończenia

Jest to najlepsza pod względem jakości i standardu inwestycja w tej dzielnicy.

Apartamenty posiadają duże przeszklenia, zapewniające maksymalne doświetlenie zaś podwyższone kondygnacje zapewniają lepszą rotację powietrza z jednoczesnym zachowaniem kameralności i ustawności wnętrz.

Nasza inwestycja jest świetnym połączeniem nowoczesnego projektu oraz ekologicznej architektury. Wykończenie budynków klinkierem oraz szkłem zapewnia ciekawy i efektowny wygląd co powoduje, że inwestycja doskonale wpasowuje się w otaczającą przestrzeń.

To inwestycja dla osób które poszukują niestandardowych rozwiązań. Wysokie pomieszczenia, inteligentne plany mieszkań, duże okna, tarasy, dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przestronne pozostają nawet najskromniejsze propozycje, które dzięki przemyślanemu projektowi oferują swym mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu.

Zarówno na etapie projektu jak i wykonania skupiliśmy się na technologiach umożliwiających zminimalizowanie późniejszych kosztów utrzymania lokalu.

Otoczenie

Na terenie kompleksu zaprojektowano nowoczesną zieloną architekturę z alejkami spacerowymi oraz malowniczym potokiem, która podkreśla wyjątkowość miejsca i jego klasę.

Odpowiednie odległości między budynkami, duża ilość stref zieleni, szerokie ciągi komunikacyjne oraz niewielka ilość mieszkań w poszczególnych klatkach zapewniają to, co najistotniejsze – prywatność.

Inwestycja będzie posiadała kompleksowy system zapewniający bezpieczeństwo mieszkańców tj. strefę wjazdową z wyodrębnionym pomieszczeniem ochrony i kontrolowanym dostępem, ochronę fizyczną oraz ogrodzenie,

Doskonała lokalizacja

Inwestycja położona jest w najatrakcyjniejszej części Józefosławia przy ul. Osiedlowej tuż przy południowej granicy Warszawy w otulinie Lasu Kabackiego. Najbliższe sąsiedztwo stanowi wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna.

Położenie pomiędzy ulicami Osiedlową i Ogrodową zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do bogatego zaplecza komercyjnego - szkół, przedszkoli, centrów handlowych z idealnym dojazdem do centrum Warszawy.

To wszystko na wyciągnięcie ręki wraz ze ścieżkami rowerowymi prowadzącymi przez las do ogrodu botanicznego w Powsinie.

Inwestycja Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 47b-z (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ascomp International Sp. z o.o.

Inwestycja Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 121 metrów kwadratowych, w cenie od 8 268 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 121 m2 w cenie od 996 760 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Ascomp International Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 1 miejsce w garażu oraz 1 przed garażem.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
121 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 996 760 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 268 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrodowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczna Eternity w odległości 250 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "MIŚ" w odległości 350 m, Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia I w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Delikatesy Benedyktyńskie, w odległości 60 m znajduje się Ptyś, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 5 w odległości 310 m znajduje się Basen, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2021
Data aktualizacji: 11.01.2022
Ascomp International Sp. z o.o. logo

Ascomp International Sp. z o.o.

Agnieszka Walicka

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Lambady 10, 02-830 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: