Soft Lofty Nad Potokiem etap 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ascomp International Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
2
71,76 m²
2
8
2
77,29 m²
2
III.2
2
71,76 m²
2
III.8
2
77,29 m²
2
III.1
3
76,23 m²
1
III.3
3
93,29 m²
1
III.6
3
120,55 m²
2
III.7
3
70,7 m²
1
III.4
4
115,96 m²
2
III.5
4
87,2 m²
1

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja to 5 kameralnych budynków mieszkalnych, składających się z 40 nowoczesnych, wykonanych w wysokim standardzie niezależnych jednopoziomowych apartamentów. W ofercie posiadamy lokale od 49 do 94m2 z własnymi ogrodami lub zielonymi tarasami.To inwestycja, która dzięki lokalizacji oddalonej od zgiełku miasta oraz znakomitej architekturze jest propozycją dla osób ceniących nowoczesność i dobry styl. To doskonała propozycja dla osób aktywnych szukających spokoju w najbliższym otoczeniu swojego miejsca zamieszkania bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta.Podwyższony standard wykończeniaJest to najlepsza pod względem jakości i standardu inwestycja w tej dzielnicy.Apartamenty posiadają duże przeszklenia, zapewniające maksymalne doświetlenie zaś podwyższone kondygnacje zapewniają lepszą rotację powietrza z jednoczesnym zachowaniem kameralności i ustawności wnętrz.Nasza inwestycja jest świetnym połączeniem nowoczesnego projektu oraz ekologicznej architektury. Wykończenie budynków klinkierem oraz szkłem zapewnia ciekawy i efektowny wygląd co powoduje, że inwestycja doskonale wpasowuje się w otaczającą przestrzeń.To inwestycja dla osób które poszukują niestandardowych rozwiązań. Wysokie pomieszczenia, inteligentne plany mieszkań, duże okna, tarasy, dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przestronne pozostają nawet najskromniejsze propozycje, które dzięki przemyślanemu projektowi oferują swym mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu.Zarówno na etapie projektu jak i wykonania skupiliśmy się na technologiach umożliwiających zminimalizowanie późniejszych kosztów utrzymania lokalu.OtoczenieNa terenie kompleksu zaprojektowano nowoczesną zieloną architekturę z alejkami spacerowymi oraz malowniczym potokiem, która podkreśla wyjątkowość miejsca i jego klasę.Odpowiednie odległości między budynkami, duża ilość stref zieleni, szerokie ciągi komunikacyjne oraz niewielka ilość mieszkań w poszczególnych klatkach zapewniają to, co najistotniejsze – prywatność.Inwestycja będzie posiadała kompleksowy system zapewniający bezpieczeństwo mieszkańców tj. strefę wjazdową z wyodrębnionym pomieszczeniem ochrony i kontrolowanym dostępem, ochronę fizyczną oraz ogrodzenie,Doskonała lokalizacjaInwestycja położona jest w najatrakcyjniejszej części Józefosławia przy ul. Osiedlowej tuż przy południowej granicy Warszawy w otulinie Lasu Kabackiego. Najbliższe sąsiedztwo stanowi wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna.Położenie pomiędzy ulicami Osiedlową i Ogrodową zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do bogatego zaplecza komercyjnego - szkół, przedszkoli, centrów handlowych z idealnym dojazdem do centrum Warszawy.To wszystko na wyciągnięcie ręki wraz ze ścieżkami rowerowymi prowadzącymi przez las do ogrodu botanicznego w Powsinie.

Inwestycja Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 47b-z (0.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ascomp International Sp. z o.o..

Inwestycja Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 71 do 121 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 72 do 77 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 121 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 116 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ascomp International Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: parkingowe ogólnodostępne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 71 do 121 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 3

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

W odległości 900 metrów od inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Magnolii.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Soft Lofty Nad Potokiem etap 3 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miś w odległości 350m, Prywatna szkoła podstawowa Gaudeamus w odległości 400m, Przedszkole prywatne Pomarańczowa Ciuchcia Józefosław w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Hoffman Agnieszka, lek. med. Spec. ginekolog. Gabinet, w odległości 500 m znajduje się DENTICA - Gabinet Stomatologiczny, w odległości 700 m znajduje się Stomatologia rodzinna i estetyczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Opiekuna Pracy, w odległości 1200 m znajduje się Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Pływalnia, w odległości 1400 m znajduje się Joy. Klub, w odległości 1500 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B..

Data publikacji: 17.07.2018

Data aktualizacji: 06.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie