Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grzybowska 85

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grzybowska, oferowane bezpośrednio przez

ASBUD Group

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Grzybowska 85

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 358 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grzybowska 85Grzybowska 85

7 zdjęć

Grzybowska 85
Grzybowska 85
Grzybowska 85
Grzybowska 85

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 501 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (541 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Grzybowska 85 logo

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic, w doskonale skomunikowanym rejonie, to gwarancja prestiżowego adresu i bliskości renomowanych firm, modnych restauracji i tworzącej się enklawy nowoczesnego designu.

Inwestycja Grzybowska 85 znajduje się na Czystem, ul. Grzybowska 85 (2.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ASBUD Group.

Inwestycja Grzybowska 85 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 501 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Grzybowska 85 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ASBUD Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (541 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grzybowska 85?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grzybowska 85 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 363 metrów od inwestycji Grzybowska 85 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Daszyńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grzybowska 85 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grzybowska 85 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fair Play w odległości 162 m, Mówi Się w odległości 219 m, Academy International w odległości 255 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grzybowska 85 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Odent w odległości 19 m, Luxmed w odległości 126 m, Modern Care w odległości 139 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzybowska 85 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 13 m znajduje się Żabka, w odległości 84 m znajduje się Pati Seria, w odległości 87 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grzybowska 85 w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 419 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023