Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Platinum II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żydowska, oferowane bezpośrednio przez

AS Bud-Prof

Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Platinum IIOsiedle Platinum II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Platinum II położone jest przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim. Jest to miasto położone tuż pod Warszawą, z którego dojazd do stolicy zajmuje tylko 30 minut. Osiedle Platinum zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego PKP. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest bliskość dworca PKP oraz głównego pasażu handlowego Grodziska Mazowieckiego.

Inwestycja Osiedle Platinum II znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Żydowska 17 (18 km od Warszawy), została zrealizowana przez AS Bud-Prof.

Inwestycja Osiedle Platinum II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Platinum II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AS Bud-Prof nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Platinum II?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Platinum II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 171 metrów od inwestycji Osiedle Platinum II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Maz. Traugutta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Platinum II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum II znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Drugie Piętro w odległości 343 m, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi w odległości 401 m, szkoła w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Platinum II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zębatka w odległości 59 m, Malwita w odległości 336 m, Medika. Lekarska specjalistyczna spółdzielnia pracy w odległości 348 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Platinum II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 173 m znajduje się Żabka, w odległości 236 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 242 m znajduje się Ola.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum II w odległości 418 m znajduje się boisko / kort, w odległości 420 m znajduje się boisko / kort, w odległości 422 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 17.01.2023
Data aktualizacji: 16.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023