Osiedle Platinum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żydowska, oferowane bezpośrednio przez

AS Bud-Prof

Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Platinum

6 zdjęć

Osiedle Platinum
Osiedle Platinum
Osiedle Platinum
Osiedle Platinum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 284 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Platinum logo

Osiedle PLATINUM położone jest w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego PKP. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest bliskość dworca PKP oraz głównego pasażu handlowego miasta. Osiedle PLATINUM jest pierwszą inwestycją tego typu realizowaną w gminie. W skład osiedla wchodzą dwa budynki mieszkalne wraz z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi w parterze budynku położonego bezpośrednio przy ul. Żydowskiej oraz budynek komercyjny z powierzchnią użytkową do wynajęcia. Pod budynkiem powstanie hala garażowa z parkingami. Na terenie osiedla znajdzie się również bepieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców.

Osiedle PLATINUM jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm.

Układ przestrzenny osiedla pomimo jego rozmiarów zapewnia klientom dużo swobody oraz intymności. Dwanaście klatek schodowych w pierwszym budynku, obszerne ciche i szybkie windy, kameralne korytarze w połączeniu z niską zabudową osiedla gwarantują maksimum komfortu zamieszkania.

Oferujemy wygodne mieszkania o powierzchniach od 25 do ponad 80 m2.

Większość mieszkań posiada przestronne balkony oraz duże okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. W garażach pod budynkami zaprojektowane zostały piwnice lokatorskie.

Inwestycja Osiedle Platinum znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Żydowska 17 (17.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez AS Bud-Prof.

Inwestycja Osiedle Platinum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 284 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Platinum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AS Bud-Prof przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle PLATINUM położone jest w północnej części miasta zaraz za linią kolejową Warszawa - Łódź. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko dworca PKP, kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Takie położenie gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wszelkich form komunikacji oraz instytucji publicznych i prywatnych.

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Platinum?

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Platinum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 183 metrów od inwestycji Osiedle Platinum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Platinum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Drugie Piętro w odległości 354 m, Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami sportowymi w odległości 392 m, Nowa sala gimnastyczna w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Platinum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zębatka w odległości 78 m, Medika. Lekarska specjalistyczna spółdzielnia pracy w odległości 343 m, NZOZ Lekarska Spółdzielnia Pracy MEDICA w odległości 362 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Platinum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 207 m znajduje się Ola, w odległości 216 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 227 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum w odległości 346 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 354 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: