Osiedle Platinum

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAS Bud-Prof

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Diamentowe(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 32 (18.8 km od Warszawy)
  Osiedle Diamentowe
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 46 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Platinum

Osiedle PLATINUM położone jest w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego PKP. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest bliskość dworca PKP oraz głównego pasażu handlowego miasta. Osiedle PLATINUM jest pierwszą inwestycją tego typu realizowaną w gminie. W skład osiedla wchodzą dwa budynki mieszkalne wraz z lokalami użytkowymi zlokalizowanymi w parterze budynku położonego bezpośrednio przy ul. Żydowskiej oraz budynek komercyjny z powierzchnią użytkową do wynajęcia. Pod budynkiem powstanie hala garażowa z parkingami. Na terenie osiedla znajdzie się również bepieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców.Osiedle PLATINUM jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm.Układ przestrzenny osiedla pomimo jego rozmiarów zapewnia klientom dużo swobody oraz intymności. Dwanaście klatek schodowych w pierwszym budynku, obszerne ciche i szybkie windy, kameralne korytarze w połączeniu z niską zabudową osiedla gwarantują maksimum komfortu zamieszkania.Oferujemy wygodne mieszkania o powierzchniach od 25 do ponad 80 m2.Większość mieszkań posiada przestronne balkony oraz duże okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego. W garażach pod budynkami zaprojektowane zostały piwnice lokatorskie.

Inwestycja Osiedle Platinum znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Żydowska 17 (17.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AS Bud-Prof.

Inwestycja Osiedle Platinum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 284 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Platinum pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 56 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AS Bud-Prof przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 284 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, monitoring, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Platinum

Osiedle PLATINUM położone jest w północnej części miasta zaraz za linią kolejową Warszawa - Łódź. Osiedle zlokalizowane jest bardzo blisko dworca PKP, kilkaset metrów od ścisłego centrum miasta. Takie położenie gwarantuje szybki i łatwy dostęp do wszelkich form komunikacji oraz instytucji publicznych i prywatnych.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Platinum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Platinum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Mazowiecki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w odległości 240 m, Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkól Technicznych i Licealnych nr 2 w odległości 240 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych nr 2 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Platinum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medika. Lekarska specjalistyczna spółdzielnia pracy w odległości 340 m, Malwita w odległości 410 m, Lecznica "Lifemed" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Platinum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Lewiatan, w odległości 330 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platinum w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Centrum Sportu Garaż.

Data publikacji: 16.03.2015

Data aktualizacji: 05.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie