Kwiaty Polskie

Oferta archiwalna

Piaseczno, ul. Pawia 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 259 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kwiaty Polskie

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 196 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Kwiaty Polskie” to kompleks mieszkaniowy o spokojnej i harmonijnej architekturze, położony w Piasecznie przy ul. PAWIEJ.

Inwestycja składa się z czterech budynków o wysokości sześciu pięter. Windy zapewniają komunikację od poziomu garażu do ostatniego piętra. Na jednym piętrze bloku znajduje się siedem lokali mieszkalnych, z czego cztery mieszkania usytuowane są w części korytarza oddzielonego od pozostałych mieszkań klatką schodową.

Termin ukończenia inwestycji to przełom 2009/2010 r. budynki posiadają prawomocne decyzje o oddaniu do użytkowania.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony. Przy mieszkaniach na parterze zaprojektowano duże tarasy dostępne tylko dla mieszkańców parteru. Takim mieszkaniom z tarasem ok 100 m2 z powodzeniem możemy nadać status apartamentu. Każde mieszkanie posiada miejsce garażowe pod budnkiem.

Zadbaliśmy również o miejsca parkingowe dla gości odwiedzających naszych mieszkańców. Na terenie osiedla znajduje się 27 ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Projekt osiedla uwzględnia również potrzeby najmłodszych mieszkańców oraz ich opiekunów. W centralnej części osiedla znajduje się ogrodzony bezpieczny plac zabaw. Wokół budynku przy ul. Pawiej 8 zaprojektowano alejkę, która idealnie nadaje sie na spacery z wózkiem.

Na osiedlu zaprojektowano dużo terenów zielonych, które sprawiają iż krajobraz wokół budynków jest bardziej przyjazny i zachęca do spacerów.

Oferujemy lokale mieszkalne, które spełniają oczekiwania i realne możliwości klientów:

• Funkcjonalne rozkłady mieszkań

• Wysoka jakość wykonania

• Miejsca postojowe w garażu pod budynkami

Nasze lokale mieszkalne posiadają widne kuchnie oraz wygodne przestronne garderoby. Pomysł na garderoby w mieszkaniach popularnych zaczerpnięty został z zabudowy apartamentowej. To właśnie w apartamentach podział powierzchni dokonywany jest na zasadzie podziału na część sypialną (intymną) oraz część użytkową, mieszkalną dzienną.

Na każdej kondygnacji bloku znajdują się również trzy komórki lokatorskie o powierzchni ponad 4 m2 każda. Jest to suche, zamknięte pomieszczenie przeznaczone na składowanie np. rowerów, narzędzi, niepotrzebnych mebli.

W naszych budynkach nie ma lokali użytkowych. W celu poprawy jakości zamieszkania, w budynkach zaprojektowaliśmy wyłącznie lokale mieszkalne.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły oraz kościół.

Inwestycja Kwiaty Polskie znajduje się w Piasecznie, ul. Pawia 6 (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez AS Bud-Prof.

Inwestycja Kwiaty Polskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kwiaty Polskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AS Bud-Prof przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwiaty Polskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwiaty Polskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Kwiaty Polskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tukanów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kwiaty Polskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwiaty Polskie znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia psychologiczno-pedagogiczna w odległości 180 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Żak w Piasecznie w odległości 320 m, Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Piasecznie w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwiaty Polskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwiaty Polskie w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Piasecznie

Oferty w Piasecznie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: