Warmia Towers

Oferta archiwalna

Olsztyn, ul. Alojzego Śliwy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 669 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Warmia Towers

28 zdjęć

Warmia Towers
Warmia Towers
Warmia Towers
Warmia Towers

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 198 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (100 miejsc) .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

WARMIA TOWERS to nowoczesny kompleks mieszkalno-biurowo-handlowy, który łączy zalety apartamentowca z centrum handlowym i biurowym. Składa się on z dwóch brył o odmiennych funkcjach. Dominującym elementem zamierzenia jest kompleks mieszkaniowy o powierzchni ok. 9.000 m2, który stanowią dwie czternastokondygnacyjne wieże połączone łącznikiem o wysokości dziesięciu kondygnacji z wyniesioną częścią środkową. W części mieszkaniowej znajduje się 198 lokali o powierzchni od 25 do 98 m2.

Drugą bryłę stanowi zespół biurowo-handlowo-usługowy. Na powierzchni ok.6.000 m2 zlokalizowane zostaną oprócz biur o wysokim standardzie podstawowe usługi dla mieszkańców Warmia Towers i naszego miasta, w tym dyskont spożywczy, apteka i przychodnie lekarskie. Zaplanowane zostało także miejsce na punkt przedszkolny. Wyraźną dominantę tej części stanowi powierzchnia biurowa stanowiąca pięciokondygnacyjną bryłę o szklanej fasadzie. Usługowy charakter przewidziano także dla lokali w parterze części mieszkaniowej.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę dla mieszkańców, klientów i gości w kompleksie znajdą się dwie strefy parkowania: naziemna ze 100 miejscami parkingowymi wokół kompleksu oraz trzykondygnacyjna podziemna. Ta druga przewidziana jest dla mieszkańców i użytkowników lokali.

Z położonych wyżej lokali można będzie podziwiać panoramę Olsztyna, tym bardziej, że kompleks będzie najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.

Kompleks WARMIA TOWERS położony jest w centrum Olsztyna, przy jednej z głównych ulic naszego miasta, jaką jest ulica Śliwy. Niewielka odległość do Starego Miasta, Ratusza, ścisłego centrum i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego stanowi o atrakcyjności tej lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy na nasze nowe stoisko w Centrum Handlowym AURA.

Inwestycja Warmia Towers znajduje się w Olsztynie, ul. Alojzego Śliwy null (1 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Arbet Investment Group sp. z o.o.

Inwestycja Warmia Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 198 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Warmia Towers nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arbet Investment Group sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (100 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Warmia Towers?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Warmia Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Warmia Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Warmia Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Warmia Towers znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkola Radoć w odległości 30 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Art - sukces" w Olsztynie w odległości 30 m, Edugika Centrum Szkoleniowe w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Warmia Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Warmia Towers w odległości 310 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 330 m znajduje się Make YOur Body, w odległości 340 m znajduje się Basen OSiR.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Olsztynie

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: