Nowy Pekin

Mieszkania na sprzedaż ul. Koszalińska, oferowane bezpośrednio przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Koszalińska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 540 ofert w najbliższej okolicy!

Nowy Pekin

5 zdjęć

Nowy Pekin
Nowy Pekin
Nowy Pekin
Nowy Pekin

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Pekin etap II
  od: 6 214 zł/m2

  Nowy Pekin etap II

  Antrans Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Sosnowiec
  ul. Koszalińska
  6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 40-77 m2
  • Mieszkań: 73
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle Gwiezdna
  od: 7 200 zł/m2

  Osiedle Gwiezdna

  Adatex

  Mieszkanie Sosnowiec
  ul. Gwiezdna
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 45-119 m2
  • Mieszkań: 24
  • Pokoje: 2-5
 • Apartamenty Dobrzańskiego
  od: 6 699 zł/m2

  Apartamenty Dobrzańskiego

  Hreit

  Mieszkanie Sosnowiec
  ul. Dobrzańskiego
  6.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 32-64 m2
  • Mieszkań: 79
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Nowy Pekin logo

Nowy Pekin – wygoda na czasie

Nowy Pekin to inwestycja mieszcząca się w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej, zaprojektowana w prostym, minimalistycznym ale nowoczesny designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

W ramach inwestycji zaprojektowano cztery 6-7mio kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. 176 mieszkań, w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse.

Dostępne są lokale:

2-pokojowe o powierzchni 40 – 49 m2

3-pokojowe o powierzchni 55 – 77m2

4-pokojowe o powierzchni 71 – 93m2

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Antrans Invest Sp. z o.o. przewidział również

- komórki lokatorskie - 120

- parking podziemny - 161

- parking naziemny – 67

- stanowisko dla ładowania samochodów elektrycznych - 4

- budynek monitorowany

- ogrzewanie podłogowe w standardzie

Inwestycja Nowy Pekin znajduje się w Sosnowcu, ul. Koszalińska (6 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Pekin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Antrans Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (67 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc)

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (120)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (67 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia) a także komunikacja miejska. W odległości około 5 minut dostępne są Kluby fitness, Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej lub Park Miejski Środula. Jest to doskonałe miejsce dla młodych osób, rodzin z dziećmi, seniorów lub inwestorów, ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację i duży potencjał rynku pracy tej okolicy. To doskonale miejsce dla osób, którzy cenią czas i wygodę miasta ale nie w ścisłym centrum.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Pekin?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Pekin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Pekin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Gwiezdna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Pekin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 46 w Sosnowcu w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Pekin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Targ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2021
Data aktualizacji: 25.03.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: