HELLO! KUKUŁKI

Mieszkania na sprzedaż ul. Kukułek, oferowane bezpośrednio przez

GrupaHELLO

Sosnowiec, ul. Kukułek 85-87

Ceny od: 7 000 zł/m2
HELLO! KUKUŁKI

5 zdjęć

HELLO! KUKUŁKI
HELLO! KUKUŁKI
HELLO! KUKUŁKI
HELLO! KUKUŁKI

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

54 - 63/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Dębowa Góra Zakopiańska - 1170 m

Przystanek Tramwajowy - 720 m

Przystanek Autobusowy - 430 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 2 placówki edukacyjne, 3 kawiarnie i restauracje, 4 sklepy, 5 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne miejsca postojowe oraz garaże w bryle budynku

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 54 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 7 800 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

HELLO! Kukułki to idealne miejsce dla tych którzy szukają domu lub mieszkania w dogodnej lokalizacji, ale także w bliskim sąsiedztwie natury w tym Parków – Sieleckiego i Środuli. W ramach projektu powstaną 24 mieszkania o powierzchni od 54 do 62 m2 wraz z ogródkami lub balkonami jak również domy z zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 160m2 z własnym działkami. Tak zróżnicowane metraże będą odpowiednie zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Kameralna, niska zabudowa, wysoki standard a przede wszystkim jakość to największe atuty naszego osiedla. Osiedle wyróżnia się ciekawą, modernistyczna architekturą, eleganckimi białymi elewacjami z dodatkiem klinkieru i materiałów wysokiej jakości. Dodatkowo całość dopełni przestrzeń rekreacyjna z placem zabaw i fontannami tworząc idealne miejsce do relaksu dla całej rodziny!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Inwestycja HELLO! KUKUŁKI znajduje się w Sosnowcu, ul. Kukułek 85-87 (4.9 km od centrum Sosnowca), została zrealizowana przez GrupaHELLO.

Inwestycja HELLO! KUKUŁKI została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji HELLO! KUKUŁKI w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 54 do 63 metrów kwadratowych , w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców GrupaHELLO przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji HELLO! KUKUŁKI?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji HELLO! KUKUŁKI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1170 metrów od inwestycji HELLO! KUKUŁKI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębowa Góra Zakopiańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji HELLO! KUKUŁKI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO! KUKUŁKI znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 850 m, Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w odległości 990 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji HELLO! KUKUŁKI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anet-Med w odległości 940 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji HELLO! KUKUŁKI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Żabka, w odległości 800 m znajduje się Kaufland, w odległości 860 m znajduje się Cukiernia piekarnia "Maciuś".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji HELLO! KUKUŁKI w odległości 640 m znajduje się boisko / kort, w odległości 700 m znajduje się boisko / kort, w odległości 870 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.02.2022
Data aktualizacji: 16.10.2023
GrupaHELLO logo

GrupaHELLO

Adres biura sprzedaży:

ul. 3 Maja 7 lok. 9 Sosnowiec

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: