Cztery Wieże

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, Ul. Chorzowska 216

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Cztery Wieże

3 zdjęcia

Cztery Wieże
Cztery Wieże
Cztery Wieże

Najbliższe inwestycje

 • Sokolska 30 Towers

  ATAL S.A.

 • Słoneczne Tarasy

  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

 • Jesionowa Apartaments

  City Living Polska Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Cztery Wieże to śmiała budowla będąca nowością na śląskim rynku nieruchomości. Osiedle położone jest w Katowicach przy ul. Chorzowskiej, w sąsiedztwie rozległego Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka oraz Osiedla Tysiąclecia, które zamieszkuje ponad 23 tys. osób. Inwestycja składać się będzie z 15-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych osadzonych na wspólnym, trzykondygnacyjnym cokole będącym jednolitą podstawą budynku. Na parterze osiedla przewidziano lokale komercyjne z przeznaczeniem na handel, usługi, gastronomię lub biura, zajmujące powierzchnię niemal 6 500 m kw. Dodatkowo, w wieżach inwestycji znajdzie się około 550 mieszkań i apartamentów oraz ponad 650 miejsc parkingowych. Osiedle budowane jest etapami. W pierwszej kolejności, w IV kwartale 2013 r. zostanie oddana Wieża A. Następnie budowane będą kolejno Wieża B, Wieża C i Wieża D. W ofercie sprzedaży (pod własną działalność lub zakupu z najemcą) znajduje się również 2.000 m kw. powierzchni komercyjnej położonej w kompleksie mieszkalno-usługowym Cztery Wieże. Inwestycja posiada duży potencjał wzrostu wartości oraz możliwość uzyskania stopy zwrotu na poziomie do 10 %.

odwiedź naszą nową stronę : www.4wieze.pl

Inwestycja Cztery Wieże znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, Ul. Chorzowska 216 (0.1 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Cztery Wieże została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Cztery Wieże pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Cztery Wieże to miejsce, gdzie możesz wypocząć, odzyskać równowagę i siły witalne. Inwestycja zlokalizowana jest na os. Tysiąclecia w bezpośrednim sąsiedztwie „zielonych płuc Katowic” czyli naprzeciw Parku Śląskiego. Dodatkowo mieszkańcy maja do dyspozycji doskonale rozwiniętą infrastrukturę, potrzebną do codziennego życia: żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, apteki, przychodnie czy punkty gastronomiczne.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Wieże mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Cztery Wieże znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Rondo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Wieże znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalny Ośrodek Edukacji Szkola Policealna w odległości 210 m, Niepubliczna Artystyczna Policealna Szkoła Plastyczna ROE Katowice w odległości 210 m, Miejskie Przedszkole nr 45 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cztery Wieże jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LUX MED w odległości 310 m, Przychodnia nr 1 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cztery Wieże składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się delikatesy "pod 3".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cztery Wieże w odległości 360 m znajduje się Altus Fitness, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: