Osiedle nad Zalewem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez 3D Lublin Development

Lublin, ul. Wolińskiego
Osiedle nad Zalewem

3 zdjęcia

Osiedle nad Zalewem
Osiedle nad Zalewem
Osiedle nad Zalewem

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Zalewem dostępne są 32 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle nad zalewem jest zlokalizowane przy ul. Wolińskiego w Lublinie. Inwestycja została podzielona na 4 etapy, a każdy etap to jeden budynek. Obecnie w sprzedaży jest budynek nr B1. Jest to jedyna inwestycja w tej lokalizacji, która oferuje aż 130 mieszkań o powierzchniach poniżej 40 m2.

W każdym budynku znajduje się po 65 funkcjonalnych jedno-, dwu-, trzy-, i czteropokojowych mieszkań. Dla zainteresowanych większymi lokalami przewidziano możliwość łączenia mieszkań. Do lokali mieszkalnych usytuowanych na parterze przynależą prywatne ogródki, a pozostałe mieszkania wyposażono w funkcjonalne balkony. Budynki zaprojektowane zostały z windami, komórkami lokatorskimi, garażami podziemnymi oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Osiedle będzie przystosowane do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Inwestycja Osiedle nad Zalewem znajduje się w Lublinie, ul. Wolińskiego (5 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera 3D Lublin Development.

Inwestycja Osiedle nad Zalewem została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 260 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle nad Zalewem pozostały na sprzedaż 32 mieszkania o powierzchniach od 49 do 58 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 50 m2 (28 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 58 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 3D Lublin Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 260 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 49 do 58 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle nad zalewem to idealna propozycja dla rodzin poszukujących swojego miejsca w Lublinie. Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa z basenem i orlikiem, a usytuowane w okolicy przedszkola zapewnią najmłodszym opiekę i zabawę z rówieśnikami. To właśnie z myślą o nich w centralnej części naszego osiedla zaplanowana została strefa rekreacji, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas na zabawie Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego, wokół którego zlokalizowanych jest kilka ośrodków rekreacyjnych, w tym park wodny “Słoneczny Wrotków”, gdzie można skorzystać z kilku basenów i zjeżdżalni, a także wyciągu dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami, ścieżki rowerowej wokół zalewu, parku linowego, wypożyczalni sprzętów wodnych (kajaki, rowery wodne), ośrodka golfowego, placów zabaw, czy boiska do siatkówki plażowej.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle nad Zalewem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle nad Zalewem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domeyki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle nad Zalewem znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Misiaczek w Lublinie w odległości 80 m, Lubelskie Medyczne Studium Policealne w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle nad Zalewem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Galeria Diamentowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle nad Zalewem w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2019
Data aktualizacji: 23.12.2020
3D Lublin Development logo

3D Lublin Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Grabskiego 25J 20-330 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: