Kamienica Nova

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDK-Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Grzegórzecka 15(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 15 (0.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 14 000/m2
  Grzegórzecka 15
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 31 - 32 m2
  Liczba pokoi: 1
  Dla inwestora 3 oferty
  Seima Sp. z o.o.
 • Wiślane Tarasy 2.0 budynek D(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 31 - 217 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
 • Lofty Lubicz(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Strzelecka 15 (0.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 14 000 brutto/m2
  Lofty Lubicz
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 33 - 63 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

KAMIENICA NOVA – APARTAMENTY I MIESZKANIAELITARNA – Tylko 30 apartamentów dla wymagających KlientówLUKSUSOWA – Piękna architektura i niespotykany standard wykończenia wnętrzELEGANCKA – Najwyższa jakość realizacji w każdym detaluDOSKONALE POŁOŻONA – Cicha ulica na granicy Kazimierza i Grzegórzek w ścisłym centrum tętniącego życiem miastaKOMFORTOWA I BEZPIECZNA – Monitorowany wewnętrzny pasaż dostępny wyłącznie dla mieszkańcówPRZYJAZNA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH – Winda łączy wszystkie kondygnacje z podziemnym garażem.Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad Wisłą. Inwestycja położona przy kameralnej i cichej ul. Prochowej 9. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel. Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta zapewnia mieszkańcom dogodną komunikację miejską (tramwaje i autobusy) oraz wygodną komunikację samochodową.W elitarnym, kameralnym budynku powstało tylko 31 apartamentów, które mogą być łączone oraz aranżowane i urządzone zgodnie z życzeniem Klientów.Kamienica NOVA to połączenie wyjątkowej elegancji z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na podstawie projektów wybitnych architektów przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła.Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez niespotykany pasaż wejściowy, urządzony z dbałością o każdy detal.Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem wejściowym i garażem podziemnym. Garaż gwarantuje wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.Inwestycja zakończona w grudniu 2012, posiada zgodę na użytkowanie.Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji Kamienica NOVA :Zapraszamy do oglądania apartamentów!

Inwestycja Kamienica Nova znajduje się na Grzegórzkach, Ul. Prochowa 9 (1.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o..

Inwestycja Kamienica Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Nova pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 66 metrów kwadratowych w cenie od 10 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DK-Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): Cena: 50000 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kamienica Nova

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kamienica Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Grzegórzeckie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Nova znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne Montessori w odległości 30 m, Policealna Szkoła Zawodowa BHP w odległości 130 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ASLAN w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Nova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Oddział Kliniczny Urologii w odległości 270 m, Katedra Patomorfologii w odległości 320 m, Katedra Medycyny Sądowej w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Nova w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Klub Sportowy AZS AWF.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 17.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie