Kamienica Nova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Prochowa, oferowane bezpośrednio przez DK-Development Sp. z o.o.

Kraków, Grzegórzki, Ul. Prochowa 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 494 oferty w najbliższej okolicy!

Kamienica Nova

20 zdjęć

Kamienica Nova
Kamienica Nova
Kamienica Nova
Kamienica Nova

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

KAMIENICA NOVA – APARTAMENTY I MIESZKANIA

ELITARNA – Tylko 30 apartamentów dla wymagających Klientów

LUKSUSOWA – Piękna architektura i niespotykany standard wykończenia wnętrz

ELEGANCKA – Najwyższa jakość realizacji w każdym detalu

DOSKONALE POŁOŻONA – Cicha ulica na granicy Kazimierza i Grzegórzek w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta

KOMFORTOWA I BEZPIECZNA – Monitorowany wewnętrzny pasaż dostępny wyłącznie dla mieszkańców

PRZYJAZNA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH – Winda łączy wszystkie kondygnacje z podziemnym garażem.

Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad Wisłą. Inwestycja położona przy kameralnej i cichej ul. Prochowej 9. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel. Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta zapewnia mieszkańcom dogodną komunikację miejską (tramwaje i autobusy) oraz wygodną komunikację samochodową.

W elitarnym, kameralnym budynku powstało tylko 31 apartamentów, które mogą być łączone oraz aranżowane i urządzone zgodnie z życzeniem Klientów.

Kamienica NOVA to połączenie wyjątkowej elegancji z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na podstawie projektów wybitnych architektów przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła.

Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez niespotykany pasaż wejściowy, urządzony z dbałością o każdy detal.

Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem wejściowym i garażem podziemnym. Garaż gwarantuje wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.

Inwestycja zakończona w grudniu 2012, posiada zgodę na użytkowanie.

Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji Kamienica NOVA :

Zapraszamy do oglądania apartamentów!

Inwestycja Kamienica Nova znajduje się na Grzegórzkach (1.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez DK-Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Nova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DK-Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc): Cena: 50000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Nova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Kamienica Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Grzegórzeckie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Nova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Nova znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne Montessori w odległości 30 m, Policealna Szkoła Zawodowa BHP w odległości 130 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ASLAN w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Nova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Oddział Kliniczny Urologii w odległości 270 m, Katedra Patomorfologii w odległości 320 m, Katedra Medycyny Sądowej w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Nova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Nova w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Klub Sportowy AZS AWF.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 17.05.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: