Willa pod Modrzewiami

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olszyny 8a, oferowane bezpośrednio przez DK-Development Sp. z o.o.

Kraków, Grzegórzki, ul. Olszyny 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 348 ofert w najbliższej okolicy!

Willa pod Modrzewiami

13 zdjęć

Willa pod Modrzewiami
Willa pod Modrzewiami
Willa pod Modrzewiami
Willa pod Modrzewiami

Najbliższe inwestycje

 • Przy Mogilskiej
  od: 10 500 zł/m2

  Przy Mogilskiej

  Develia

  Mieszkanie Prądnik Czerwony, Kraków
  ul. Mogilska
  2.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 30-71 m2
  • Mieszkań: 115
  • Pokoje: 1-3
 • Ułanów 58
  od: 10 845 zł/m2

  Ułanów 58

  Super Krak S.A.

  Mieszkanie Prądnik Czerwony, Kraków
  ul. Ułanów 58
  3.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 38-114 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 2-4
 • Ulubione - osiedle na Lublańskiej
  od: 8 800 zł/m2

  Ulubione - osiedle na Lublańskiej

  Caba Development

  Mieszkanie Prądnik Czerwony, Kraków
  ul. Lublańska
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 26-120 m2
  • Mieszkań: 113
  • Pokoje: 1-7

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzymskiego, w otoczeniu międzywojennych willi i ich ogrodów oraz niewysokiej zabudowy wielorodzinnej.

Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo udany sposób połączyło zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu.

Inwestycja położona jest w Śródmieściu, przy ul. Olszyny 8a, w drugiej linii zabudowy. Niedaleko stąd do nowoczesnego węzła komunikacyjnego – Ronda Mogilskiego, co zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacją miejską z każdą częścią Krakowa. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, a przy ul. Pilotów m. in. market Alma i market budowlany Castorama.

W trzypiętrowym budynku powstanie jedynie 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane: od dwupokojowego o pow. 40,7 m2 do czteropokojowych o pow. 95,7 m2. Każdy z apartamentów posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Pod budynkiem znajduje się obszerny garaż podziemny z 17 stanowiskami. Wszystkie kondygnacje łączy cichobieżna winda.

Inwestycja Willa pod Modrzewiami znajduje się na Grzegórzkach, ul. Olszyny 8a (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez DK-Development Sp. z o.o.

Inwestycja Willa pod Modrzewiami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa pod Modrzewiami nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DK-Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa pod Modrzewiami?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa pod Modrzewiami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Willa pod Modrzewiami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narzymskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa pod Modrzewiami znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa pod Modrzewiami znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Krakowie im. Bł. Ojca Gwidona w odległości 180 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Totoro" w odległości 220 m, Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. Aleksandra Kamińskiego w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa pod Modrzewiami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 420 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa pod Modrzewiami w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.02.2014
Data aktualizacji: 30.04.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: