Willa pod Modrzewiami

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDK-Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 13 346 brutto/m2
  Steam Park etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 25 - 36 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Dla inwestora 29 ofert
  Bryksy
 • Ułanów(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ułanów 64D (3.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 700 brutto/m2
  Ułanów
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 51 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29. Aleja(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 750/m2
  29. Aleja
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 26 - 97 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 29 ofert
  Grupa BUMA

Opis Inwestycji

Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzymskiego, w otoczeniu międzywojennych willi i ich ogrodów oraz niewysokiej zabudowy wielorodzinnej.Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo udany sposób połączyło zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu.Inwestycja położona jest w Śródmieściu, przy ul. Olszyny 8a, w drugiej linii zabudowy. Niedaleko stąd do nowoczesnego węzła komunikacyjnego – Ronda Mogilskiego, co zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacją miejską z każdą częścią Krakowa. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, a przy ul. Pilotów m. in. market Alma i market budowlany Castorama.W trzypiętrowym budynku powstanie jedynie 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane: od dwupokojowego o pow. 40,7 m2 do czteropokojowych o pow. 95,7 m2. Każdy z apartamentów posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Pod budynkiem znajduje się obszerny garaż podziemny z 17 stanowiskami. Wszystkie kondygnacje łączy cichobieżna winda.

Inwestycja Willa pod Modrzewiami znajduje się na Grzegórzkach, ul. Olszyny 8a (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera DK-Development Sp. z o.o..

Inwestycja Willa pod Modrzewiami została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa pod Modrzewiami pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 96 metrów kwadratowych w cenie od 7 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DK-Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (17 miejsc).
Udogodnienia: winda, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa pod Modrzewiami

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa pod Modrzewiami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Willa pod Modrzewiami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Narzymskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa pod Modrzewiami znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Krakowie im. Bł. Ojca Gwidona w odległości 180 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Totoro" w odległości 220 m, Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. Aleksandra Kamińskiego w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa pod Modrzewiami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet psychologiczny, dermatologiczny i psychologiczny w odległości 270 m, Euro-Clinic w odległości 400 m, Luxmed w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa pod Modrzewiami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Avita, w odległości 190 m znajduje się Lewiatan, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa pod Modrzewiami w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.02.2014

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie