Św. Brata Alberta 10

4 zdjęcia

Św. Brata Alberta 10
Św. Brata Alberta 10
Św. Brata Alberta 10
Św. Brata Alberta 10

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Św. Brata Alberta 10 dostępnych jest 9 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 64 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Realizowana przy ulicy Św. Brata Alberta 10 w Świdniku inwestycja to przestrzeń zaprojektowana z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę. Nowoczesny, starannie zaprojektowany czterokondygnacyjny budynek z cichobieżnymi windami o prostej i przyjaznej architekturze doskonale komponuje się na tle otaczającej go zieleni, jednocześnie idealnie wpisując się w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Inwestycja w Świdniku wzbogaci lokalny rynek pierwotny o 66 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 27,59 do 64,31 m2. Mieszkania są wygodne, praktyczne i dobrze zaprojektowane o wysokości pomieszczeń 2,62 m. Nowe mieszkania od dewelopera oferowane będą w stanie do samodzielnego wykończenia, co da Państwu możliwość swobodnej aranżacji wnętrz wedle własnych upodobań i potrzeb. Jednocześnie cena mieszkania obejmuje wykończony balkon. Balkony zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby stanowić dodatkową ozdobę utrzymanej w stonowanych odcieniach bieli i szarości elewacji zewnętrznej. Dodatkowo na parterze budynku będą się znajdowały dwa przestronne lokale usługowe.

Wszystkie lokale mieszkalne są podłączone do sieci miejskich i będą korzystały z ogrzewania PEC. Bezpieczeństwo nieruchomości podnosi brak instalacji gazowej w mieszkaniach, w efekcie czego instalacja w kuchni jest przygotowana pod montaż płyt indukcyjnych i ceramicznych oraz piekarników elektrycznych.

W bryle budynku zaprojektowano garaż podziemny, do którego bezpośrednio z pięter mieszkalnych będą zjeżdżały windy. Na kondygnacji -1 budynku oprócz miejsc postojowych zaplanowano również komórki lokatorskie, których zakup polecamy już na etapie podpisywania umowy kupna mieszkania.

Plac zabaw znajduje się z dala od drogi dojazdowej, dzięki czemu najmłodsi mieszkańcy nie będą narażeni na wzmożony ruch kołowy.

Inwestycja Św. Brata Alberta 10 znajduje się w Świdniku, ul. św. Brata Alberta 10 (2.5 km od Lublina), została zrealizowana przez GDL.

Inwestycja Św. Brata Alberta 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Św. Brata Alberta 10 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 64 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców GDL przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jako doświadczony deweloper zwracamy szczególną uwagę na dobór działek inwestycyjnych. Budynek przy ulicy Św. Brata Alberta 10 mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w otoczeniu terenów zielonych. Pobliski las oraz liczne ścieżki rowerowe i spacerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej zapewnia ciszę i spokój, a rozwinięte zaplecze odpowiada na podstawowe potrzeby mieszkańców. W pobliżu mieści się przedszkole, szkoła z basenem oraz przychodnia zdrowia. Jednocześnie lokalizacja zapewnia doskonałe skomunikowanie i szybki dojazd do Lublina. Budynek mieści się niedaleko drogi S12/S17 i obwodnicy Lublina.

Śwdnik - miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina.

Prawa miejskie Świdnik uzyskał w roku 1954.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. Także w Świdniku zlokalizowany jest nowo wybudowany port lotniczy Lublin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Św. Brata Alberta 10?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Św. Brata Alberta 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Św. Brata Alberta 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Św. Brata Alberta 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Św. Brata Alberta 10 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek i Przyjaciele w odległości 120 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Św. Brata Alberta 10 w odległości 290 m znajduje się Basen, w odległości 360 m znajduje się Basen, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2023
Data aktualizacji: 28.03.2023

Inwestycje w pobliżu w Świdniku

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: