Osiedle Sokołów Świdnickich

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRuan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o.

Ceny od: 5 800 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
2
41,6 m²
1
14
2
31,11 m²
3
1
3
59,44 m²
1
7
3
59,44 m²
2
12
3
59,44 m²
3
16
3
50,61 m²
3
10
4
66,92 m²
2
15
4
66,92 m²
3

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest się w Świdniku przy zbiegu ulic: Wyszyńskiego, Kamińskiego i Gospodarczej. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Grupa Deweloperska GD Sp. z o.o.Inwestycja Osiedle Sokołów Świdnickich znajduje się w dogodnej lokalizacji. Zbudowany przez nas blok wyróżnia się elegancją, ciekawą architekturą i wysoką jakością użytych materiałów. Podążając za zmieniającymi się trendami w architekturze postawiliśmy na prostotę formy.Zaprojektowany na planie budynek zbliżony jest do prostokąta.Zaprojektowano budynek o 4 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej.Wszystkie kondygnacje budynku są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku, a termin zakończenia budowy przewidziany jest na II kwartał 2022 r.Na terenie inwestycji planowane jest wybudowanie kameralnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego mieszczącego w sumie 16 mieszkań z drogami wewnętrznymi. Na terenie inwestycji zaprojektowano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz naziemne. Zapewniono miejsce przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Klatka w budynku wyposażona jest w windę umożliwiającą poruszanie się miedzy wszystkimi kondygnacjami. Na terenie zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe dla rowerów.Na terenie projektu znajdzie się plac zabaw.W inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich zaprojektowano lokale o powierzchniach od 30 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 800,00 zł za metr kwadratowy.

Inwestycja Osiedle Sokołów Świdnickich znajduje się w Świdniku, ul. Wyszyńskiego (3.2 km od Lublina), jest realizowana przez dewelopera Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Sokołów Świdnickich jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 31 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 42 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 59 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ruan Grupa Lubelska Osada Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 31 do 67 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 800 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich

Śwdnik - miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina. Prawa miejskie Świdnik uzyskał w roku 1954. Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców. Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. Także w Świdniku zlokalizowany jest nowo wybudowany port lotniczy Lublin.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Atena w odległości 80 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Świat Ewa Stefaniak w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Cor-Lar-Med w odległości 470 m, Lekarz w odległości 470 m, Brzeziny w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Dino, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sokołów Świdnickich w odległości 330 m znajduje się Orlik, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Basen SP5.

Data publikacji: 15.09.2020

Data aktualizacji: 23.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie