Osiedle Polesie V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez

Mak Dom Holding S.A.

Świdnik, ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Polesie V

10 zdjęć

Osiedle Polesie V
Osiedle Polesie V
Osiedle Polesie V
Osiedle Polesie V

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nasza oferta gotowych mieszkań obejmuje mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze i I piętrze o powierzchni 115,90 mkw w budynku oznaczonym na planie nr 1 przy ul. Klonowej 69 . Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji po dwa przestronne i słoneczne balkony z zielonym ogródkiem na parterze oraz piwnicę. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny duży parking, a pod budynkiem znajdują się podziemne garaże z miejscami postojowymi, których zakup nie jest obowiązkowy. Oferowane przez nas mieszkanie posiada przemyślany i funkcjonalny rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji.

Trzypiętrowe budynki zostały wykonane w sposób zapewniający pełny komfort użytkowania. Ocieplone, ceramiczne ściany zewnętrzne oraz monolityczne stropy międzykondygnacyjne gwarantują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. Centralne ogrzewanie i ciepła woda są dostarczane z sieci miejskiej z pełnym indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania.

Forma własności

Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych stanowi najwyższą formę własności. Umożliwia to przyszłym właścicielom pełne i dowolne dysponowanie posiadaną nieruchomością, zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw. Mieszkańcy mają prawnie zagwarantowany, faktyczny wpływ na zarządzanie i mogą decydować o wszystkich sprawach związanych z osiedlem.

Inwestycja Osiedle Polesie V znajduje się w Świdniku, ul. Klonowa (2.6 km od Lublina), została zrealizowana przez Mak Dom Holding S.A.

Inwestycja Osiedle Polesie V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Polesie V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle "POLESIE" zlokalizowane jest w południowo zachodniej części Świdnika, w spokojnej, willowej dzielnicy przy ul. Klonowej i jest kolejnym osiedlem realizowanym przez naszą spółkę w Świdniku. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 500 mieszkań na terenie Świdnika. Nasze kolejne osiedle wyróżnia się niską zabudową, przestrzennością zabudowy, nowoczesna formą architektoniczną, dbałością o detal. W sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła z basenem, przychodnia zdrowia. Bliski i dogodny dojazd do centrum miasta, dobry dostęp do sklepów i usług umożliwiają łatwą organizację codziennych obowiązków. Nowe rozwiązania komunikacyjne sprawiają, że dojazd do Lublina zajmuje tylko kilka minut.

Wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas ucieszą liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Wszystko to sprawia, że ciche i spokojne "POLESIE" jest najbardziej atrakcyjnym , estetycznym i funkcjonalnym osiedlem Świdnika i często jest wybierane do zamieszkania przez osoby pragnące spokoju i wyciszenia. Dodatkowym atutem jest to, że nasze osiedle wkomponowane jest w zabudowę jednorodzinną.

Śwdnik - miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina.

Prawa miejskie Świdnik uzyskał w roku 1954.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. Także w Świdniku zlokalizowany jest nowo wybudowany port lotniczy Lublin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Polesie V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Polesie V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1590 metrów od inwestycji Osiedle Polesie V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnik Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Polesie V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Polesie V znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 142 m, Niepubliczne Przedszkole Kubuś Puchatek i Przyjaciele w odległości 177 m, przedszkole w odległości 212 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Polesie V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 211 m, Lubelskie Centrum Diagnostyczne w odległości 224 m, Amico Dental w odległości 283 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Polesie V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 246 m znajduje się Delikatesy Sezam, w odległości 389 m znajduje się Lewiatan, w odległości 413 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Polesie V w odległości 384 m znajduje się basen, w odległości 429 m znajduje się boisko / kort, w odległości 435 m znajduje się basen.

Data publikacji: 13.09.2019
Data aktualizacji: 09.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: