Osiedle 4 PORY ROKU

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. gen. S. Roweckiego "Grota", oferowane bezpośrednio przez

TTS Development Sp. z o. o. Sp. K.

Świdnik, ul. gen. S. Roweckiego "Grota"

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle 4 PORY ROKU

4 zdjęcia

Osiedle 4 PORY ROKU
Osiedle 4 PORY ROKU
Osiedle 4 PORY ROKU
Osiedle 4 PORY ROKU

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle 4 PORY ROKU powstaje w Świdniku – mieście uważanym przez wielu za najlepsze do życia. Przynależność do aglomeracji lubelskiej pozwala mieszkańcom Świdnika na korzystanie z walorów, jakie oferuje stolica województwa. Z drugiej strony – można się tu cieszyć klimatem niedużego miasta, gdzie żyje się wolniej, a załatwianie codziennych spraw jest dużo prostsze. Niezaprzeczalnym atutem są też niższe ceny, w jakich oferowane są mieszkania na sprzedaż.

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich będzie miał swoją nazwę, nawiązującą do pory roku, co znajdzie odzwierciedlenie w dekoracji wnętrz. Rozpoczęliśmy sprzedaż dwóch budynków: ZIMA oraz WIOSNA. W ofercie znajdują się mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 69 m². Budynki będą miały klasyczną prosta bryłę, jasną elewację i balkony w czterech kontrastowych kolorach. Teren osiedla zostanie zagospodarowany, zadbamy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotujemy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli.

Przewidywany termin oddania pierwszego etapu budowy: III kwartał 2021 r.

Inwestycja Osiedle 4 PORY ROKU znajduje się w Świdniku, ul. gen. S. Roweckiego "Grota" (4.5 km od Lublina), została zrealizowana przez TTS Development Sp. z o. o. Sp. K.

Inwestycja Osiedle 4 PORY ROKU została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TTS Development Sp. z o. o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty (szkoła podstawowa mieści się po przeciwnej stronie al. Armii Krajowej, niewiele dalej jest przedszkole) czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Poza tym Świdnik to takie miasto, gdzie „wszędzie jest blisko”.

Śwdnik - miasto i gmina w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim, ok. 10 km na wschód od centrum Lublina.

Prawa miejskie Świdnik uzyskał w roku 1954.

Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 40 710 mieszkańców.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Obecnie jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. Także w Świdniku zlokalizowany jest nowo wybudowany port lotniczy Lublin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 598 metrów od inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świdnik Wschód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w odległości 192 m, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Żołnierzy Armii Krajowej w odległości 227 m, Przedszkole Integracyjne nr 5 w odległości 302 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Analco w odległości 226 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sudzik, w odległości 244 m znajduje się Polski Drób, w odległości 431 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 PORY ROKU w odległości 262 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 275 m znajduje się boisko / kort, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.07.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: