Osiedle Skarpa II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12387 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

cena od 3 400 zł/m² | MdMOSIEDLE NA SKARPIEOsiedle Dylewicza zlokalizowane jest na obrzeżach miasta, w pobliżu terenów zielonych oraz siedleckiego zalewu. Architektura budynków utrzymana jest w tradycyjnej, eleganckiej stylistyce. Kameralna 2-4 kondygnacyjna zabudowa z wewnętrznymi dziedzińcami wyposażonymi w place zabaw dla dzieci, tworzy przyjazne miejsce do zamieszkania. Lokalizacja nieopodal stacji PKP umożliwia szybką komunikację z centrum Siedlec, jak również dojazd do Warszawy i okolicznych miast.INFORMACJEPowierzchnie dostępnych mieszkań: od 65 m² do 67 m²Wysokość zabudowy: od II do III pięterLiczba klatek: 8 (Dylewicza 20), 13 (Dylewicza 22)Liczba lokali na kondygnacji: od 2 do 4Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 72 (Dylewicza 20), 116 (Dylewicza 22)Balkon/loggia: bez dodatkowych opłatParking: garaże indywidualne, hala garażowaPomieszczenia gospodarcze: dostępne, od 1,7 m² do 6,8 m²Lokale usługowe na terenie inwestycji: na parterzeStandard wykończenia: deweloperskiForma własności gruntu: własnośćInwestycja oddana do użytku

Inwestycja Osiedle Skarpa II znajduje się w Siedlcach, ul. Dylewicza 22 (3.6 km od centrum Siedlec), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Osiedle Skarpa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Skarpa II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. B. Konstanty Strus nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 188 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Skarpa II

Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego i zajmują obszar o powierzchni ok. 32 km2, na którym mieszka ponad 76 tys. osób. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach: Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm: Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się: Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.

Komunikacja

Na terenie Siedlec kursuje 35 dziennych i 2 okresowe linie autobusowe komunikacji miejskiej, zaś do miejsc położonych poza miastem można dojechać autobusami PKS oraz pociągami. Przez obszar miasta przebiegają 3 ważne linie kolejowe: nr 2 (Warszawa Centralna – Terespol), nr 31 (Siedlce – Siemianówka) i towarowa linia nr 55. Miasto przecinają również 2 drogi krajowe: nr 2 (Terespol - Świecko) i nr 63 ( Węgorzewo – Sławatycze) oraz 3 wojewódzkie: nr 696, nr 698 i nr 803.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Skarpa II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Skarpa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Skarpa II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła Plejada nr 7 w Siedlcach w odległości 210 m, Niepubliczne Przedszkole "Tęczowe Przedszkole" w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Skarpa II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się Topaz, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Skarpa II w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko sportowe.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie