Inwestycja przy ul. Asłanowicza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14745 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Przy ul. Asłanowicza wybudowano kameralny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym mamy do zaoferowania Państwu ostatnie mieszkanie o powierzchni 77 m2.Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe oraz pojedyncze boksy garażowe.Budynek położony jest w centrum miasta, przy mało ruchliwej ulicy, w niedalekim sąsiedztwie Parku Aleksandria.Wygodne położenie sprawia, iż mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miasta -  przedszkola i  szkoły,  centrów handlowo-usługowych takich jak: Galeria S i D.H. Milenium oraz licznych sklepów.Lokalizacja budynku gwarantuje również szybki dostęp do wszelkich urzędów, instytucji, ośrodków kultury.Mieszkania zostały zaprojektowane z uwzględnieniem nowoczesnej stylistyki, są jasne i ustawne z przestronnymi salonami. Ponadto każde mieszkanie posiada balkon bądź taras.Kameralny budynek; Nowoczesna architektura; Jasne i przestronne wnętrza; Balkony ze stali nierdzewnej i szkła;Komfortowe rozkłady mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach;Blisko centrum oraz terenów zielonych;Doradztwo kredytowe;Atrakcyjna cena;

Inwestycja Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajduje się w Siedlcach, ul. Asłanowicza 34 (1.1 km od centrum Siedlec), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Asłanowicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza

Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego i zajmują obszar o powierzchni ok. 32 km2, na którym mieszka ponad 76 tys. osób. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach: Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm: Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się: Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.

Komunikacja

Na terenie Siedlec kursuje 35 dziennych i 2 okresowe linie autobusowe komunikacji miejskiej, zaś do miejsc położonych poza miastem można dojechać autobusami PKS oraz pociągami. Przez obszar miasta przebiegają 3 ważne linie kolejowe: nr 2 (Warszawa Centralna – Terespol), nr 31 (Siedlce – Siemianówka) i towarowa linia nr 55. Miasto przecinają również 2 drogi krajowe: nr 2 (Terespol - Świecko) i nr 63 ( Węgorzewo – Sławatycze) oraz 3 wojewódzkie: nr 696, nr 698 i nr 803.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach w odległości 150 m, Gimnazjum Nr 7 w CKU w Siedlcach w odległości 150 m, Szkoła Policealna Nr 6 dla Dorosłych w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Zdrowa żywność, w odległości 170 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie