Inwestycja przy ul. Asłanowicza
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Strus Development Sp. z o.o.
Siedlce, ul. Asłanowicza 34
Siedlce, ul. Asłanowicza 34
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Inwestycja przy ul. Asłanowicza
Siedlce, ul. Asłanowicza 34
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- 6 parków w okolicy
- park
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Opis inwestycji
Przy ul. Asłanowicza wybudowano kameralny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym mamy do zaoferowania Państwu ostatnie mieszkanie o powierzchni 77 m2.Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe oraz pojedyncze boksy garażowe.Budynek położony jest w centrum miasta, przy mało ruchliwej ulicy, w niedalekim sąsiedztwie Parku Aleksandria.Wygodne położenie sprawia, iż mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do bogatej infrastruktury miasta - przedszkola i szkoły, centrów handlowo-usługowych takich jak: Galeria S i D.H. Milenium oraz licznych sklepów.Lokalizacja budynku gwarantuje również szybki dostęp do wszelkich urzędów, instytucji, ośrodków kultury.Mieszkania zostały zaprojektowane z uwzględnieniem nowoczesnej stylistyki, są jasne i ustawne z przestronnymi salonami. Ponadto każde mieszkanie posiada balkon bądź taras.Kameralny budynek; Nowoczesna architektura; Jasne i przestronne wnętrza; Balkony ze stali nierdzewnej i szkła;Komfortowe rozkłady mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach;Blisko centrum oraz terenów zielonych;Doradztwo kredytowe;Atrakcyjna cena;
Inwestycja Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajduje się w Siedlcach, ul. Asłanowicza 34 (1.1 km od centrum Siedlec), została zrealizowana przez Strus Development Sp. z o.o.
Inwestycja Inwestycja przy ul. Asłanowicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Inwestycja przy ul. Asłanowicza deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne
Lokalizacja inwestycji
Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza?
Na terenie Siedlec kursuje kilkadziesiąt dziennych i kilka okresowych linii autobusowych komunikacji miejskiej, zaś do miejsc położonych poza miastem można dojechać autobusami PKS oraz pociągami. Przez obszar miasta przebiegają ważne linie kolejowe, m.in. nr 2 (Warszawa Centralna – Terespol), nr 31 (Siedlce – Siemianówka) i towarowa linia nr 55. Miasto przecinają również 2 drogi krajowe: nr 2 (Terespol - Świecko) i nr 63 ( Węgorzewo – Sławatycze) oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 696, nr 698 i nr 803.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - (01) Wojskowa Cmentarna.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach w odległości 100 m, Miejskie Przedszkole nr 15 w odległości 100 m.
Opieka medyczna
Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w Siedlcach w odległości 700 m.
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się sklep z żywnością.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Asłanowicza w odległości 400 m znajduje się boisko / kort.





