Osiedle Rynkowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12387 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Na “Osiedlu Rynkowa” został wybudowany w dwóch  etapach ośmiopiętrowy budynek wielorodzinny.Obecnie w ofercie pozostały mieszkania o powierzchni 87 m2. Budynek składa się z sześciu klatek schodowych wyposażonych w nowoczesne windy.  Każde z mieszkań posiada przestronną loggie lub balkon.Miejsca parkingowe zlokalizowano w hali garażowej z wjazdem z poziomu terenu oraz na otwartym parkingu wewnątrzosiedlowym.Całe osiedle zostało ogrodzone i przystosowane do ochrony.Wewnątrz osiedla wykonano ogrodzony plac zabaw dla dzieci oraz posadzono różnorodne drzewa i krzewy.Wokół osiedla jest dużo miejsc gdzie można atrakcyjnie spędzać wolny czas. W bliskim sąsiedztwie znajduje się  Park Aleksandria, boiska,  korty i  sztuczne lodowisko, a także szeroki wachlarz usług i sklepów.Jednym z głównych atutów “Osiedla Rynkowa” jest bliskie położenie licznych przedszkoli i szkół, co jest tak ważne dla młodych rodziców z dziećmi.LOKALE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA;Nowoczesne osiedle;Ogrodzone;Komfortowe rozkłady mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach;Lokalizacja blisko centrum miasta;Doradztwo kredytowe;Atrakcyjne ceny mieszkań;

Inwestycja Osiedle Rynkowa znajduje się w Siedlcach, ul. 11-go Listopada 43D (1.2 km od centrum Siedlec), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Osiedle Rynkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rynkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rynkowa

Siedlce leżą we wschodniej części województwa mazowieckiego i zajmują obszar o powierzchni ok. 32 km2, na którym mieszka ponad 76 tys. osób. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-handlowy i odznacza się wysoką gęstością zaludnienia. Dominującym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki z wielkiej płyty, wśród których przeważają budynki czterokondygnacyjne, choć na kilku osiedlach występują bloki o 11 piętrach wysokości. Domy jednorodzinne znajdują się na osiedlach: Reymonta i Topolowa. Największe zakłady produkcyjne w mieście należą do firm: Polimex-Mostostal S.A. oraz Stadler Rail, zaś obiekty handlowe i usługowe skoncentrowane są w Galerii Siedlce i w Centrum Handlowym Arche. Na obszary zieleni składają się: Las Sekulski, Błonia Siedleckie oraz liczne parki i skwery, m.in. zabytkowy Park Miejski Aleksandria.

Komunikacja

Na terenie Siedlec kursuje 35 dziennych i 2 okresowe linie autobusowe komunikacji miejskiej, zaś do miejsc położonych poza miastem można dojechać autobusami PKS oraz pociągami. Przez obszar miasta przebiegają 3 ważne linie kolejowe: nr 2 (Warszawa Centralna – Terespol), nr 31 (Siedlce – Siemianówka) i towarowa linia nr 55. Miasto przecinają również 2 drogi krajowe: nr 2 (Terespol - Świecko) i nr 63 ( Węgorzewo – Sławatycze) oraz 3 wojewódzkie: nr 696, nr 698 i nr 803.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rynkowa znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 11 w odległości 240 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MALI ARTYŚCI" IWONA LIPIŃSKA w odległości 270 m, Miejskie Przedszkole Nr 15 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rynkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Stokrotka, w odległości 70 m znajduje się Społem, w odległości 80 m znajduje się Lux.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rynkowa w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie