Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ostróda, oferowane bezpośrednio przez Capital Investors Polska Sp. z o.o.

Ostróda, ul. Ostróda

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar

13 zdjęć

Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar
Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar
Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar
Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Willa Bulwar w Ostródzie to kameralny kompleks budynków położony w spokojnej okolicy, tuż przy promenadzie prowadzącej wzdłuż brzegu Jeziora Drwęckiego, w pobliżu plaży miejskiej, toru kajakowego, bulwaru z molo, licznych restauracji oraz wyciągu nart wodnych. Apartamenty Willa Bulwar są skierowane zarówno do osób, które poszukują drugiego domu lub wakacyjnej rezydencji na Mazurach, jak i do tych, którzy chcieliby zamieszkać tu na stałe.Apartament o pow. 53,24 mkw. położony na II piętrze budynku (poddasze) składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki oraz przestronnego tarasu ( 5,5 mkw.). Do lokalu przynależy komórka lokatorska o pow. 6,63 mkw. (w cenie apartamentu) . Teren wraz z budynkiem ogrodzony i strzeżony. W budynku znajduje się winda.

Inwestycja Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar znajduje się w Ostródzie, ul. Ostróda (25.5 km od Iławy), została zrealizowana przez Capital Investors Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Capital Investors Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec PKP/PKS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych im. S. Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 280 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 280 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Manhattan, w odległości 340 m znajduje się Galeria Mazurska, w odległości 400 m znajduje się Galeria Centrum Ostróda.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty w Ostródzie Willa Bulwar w odległości 330 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 17.04.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: