Rezydencja Willa Port

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. A. Mickiewicza, oferowane bezpośrednio przez Capital Investors Polska Sp. z o.o.

Ostróda, ul. A. Mickiewicza 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencja Willa Port

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Rezydencja Willa Port to inwestycja położona w Ostródzie, w budynku aparthotelowym Rezydencje Willa Port. Teren wraz z budynkiem jest ogrodzony i strzeżony. W budynku znajduje się winda.

Inwestycja Rezydencja Willa Port znajduje się w Ostródzie, ul. A. Mickiewicza 17 (26 km od Iławy), została zrealizowana przez Capital Investors Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Willa Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 39 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Willa Port nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Capital Investors Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2008 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 39 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Willa Port?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Willa Port mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Rezydencja Willa Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Pracy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Willa Port znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Willa Port znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostródzie w odległości 120 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Liceum Ogólnokształcące w Ostródzie w odległości 120 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Szkoła Podstawowa w Ostródzie w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Willa Port składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Willa Port w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 530 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 04.05.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: