Villa Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OST-BUD

ostródzki, Ostróda, ul. Morelowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Villa Garden

6 zdjęć

Villa Garden
Villa Garden
Villa Garden
Villa Garden

Opis Inwestycji

Villa Garden to nowa kameralna inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie wysoki komfort w przystępnej cenie. Usytuowanie osiedla zapewni wyjątkowy widok na panoramę Ostródy.

Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych.

W każdym z nich zaplanowano cztery kondygnacje.

W całej inwestycji przewidziano 18 mieszkań o powierzchni od 57,9 m2 do 92,3 m2. Z okien i tarasów na najwyższych kondygnacjach będzie rozpościerał się widok na odległe jezioro Drwęckie. Funkcjonalne trzystronne układy mieszkań gwarantują odpowiednie nasłonecznienie. Inwestycja łączy w sobie nowoczesną architekturę oraz ciszę i spokój, które gwarantuje okolica.

Niezależnie od stylu życia, każdy z mieszkańców znajdzie tu coś dla siebie i swoich bliskich. Plac zabaw dla najmłodszych, stojaki rowerowe, bezpieczna przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu, alejki spacerowe to kolejne udogodnienia wyróżniające inwestycję.

Inwestycja Villa Garden znajduje się w Ostródzie, ul. Morelowa (29.3 km od Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera OST-BUD.

Inwestycja Villa Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Garden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 92 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OST-BUD przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Lokalizacja inwestycji

Okolica zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort życia, ale dostarcza wielu atrakcji. Bliskość jeziora i lasów zachęca do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Gdy śnieg skrzypi pod nogami i mróz szczypie w uszy okolica zmienia się w miejsce spotkań saneczkarzy i narciarzy. Kameralna zabudowa dostosowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi jak i do ludzi ceniących sobie cieszę i otoczenie zieleni z dala od zgiełku miejskiego. Bliskość szkoły, przedszkola, sklepów apteki czy chociażby orlika i placu zabaw, powoduje miejsce to staje się atrakcyjne dla rodzin z dziećmi jak i dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę.

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mini Mini" w odległości 340 m.

Data publikacji: 08.05.2020
Data aktualizacji: 13.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: