Villa Garden

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOST-BUD

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Villa Garden dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A1
3
62,72 m²
Parter
B1
3
62,72 m²
Parter
C1
3
62,72 m²
Parter
C5
3
92,35 m²
2

Opis Inwestycji

Villa Garden to nowa kameralna inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie wysoki komfort w przystępnej cenie. Usytuowanie osiedla zapewni wyjątkowy widok na panoramę Ostródy.Inwestycja składa się z 3 budynków mieszkalnych.W każdym z nich zaplanowano cztery kondygnacje.W całej inwestycji przewidziano 18 mieszkań o powierzchni od 57,9 m2 do 92,3 m2. Z okien i tarasów na najwyższych kondygnacjach będzie rozpościerał się widok na odległe jezioro Drwęckie. Funkcjonalne trzystronne układy mieszkań gwarantują odpowiednie nasłonecznienie. Inwestycja łączy w sobie nowoczesną architekturę oraz ciszę i spokój, które gwarantuje okolica.Niezależnie od stylu życia, każdy z mieszkańców znajdzie tu coś dla siebie i swoich bliskich. Plac zabaw dla najmłodszych, stojaki rowerowe, bezpieczna przestrzeń do rekreacji na świeżym powietrzu, alejki spacerowe to kolejne udogodnienia wyróżniające inwestycję.

Inwestycja Villa Garden znajduje się w Ostródzie, ul. Morelowa (29.3 km od Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera OST-BUD.

Inwestycja Villa Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Garden pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 63 do 92 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 92 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OST-BUD przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 92 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Garden

Okolica zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort życia, ale dostarcza wielu atrakcji. Bliskość jeziora i lasów zachęca do pieszych wędrówek oraz wycieczek rowerowych. Gdy śnieg skrzypi pod nogami i mróz szczypie w uszy okolica zmienia się w miejsce spotkań saneczkarzy i narciarzy. Kameralna zabudowa dostosowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi jak i do ludzi ceniących sobie cieszę i otoczenie zieleni z dala od zgiełku miejskiego. Bliskość szkoły, przedszkola, sklepów apteki czy chociażby orlika i placu zabaw, powoduje miejsce to staje się atrakcyjne dla rodzin z dziećmi jak i dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę.

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Garden znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Mini Mini" w odległości 340 m.

Data publikacji: 08.05.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie