Marina Ostróda

Apartamenty na sprzedaż ul. Sowińskiego, oferowane bezpośrednio przez TJ Group Development

Ostróda, ul. Sowińskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Marina Ostróda

5 zdjęć

Marina Ostróda
Marina Ostróda
Marina Ostróda
Marina Ostróda

Najbliższe inwestycje

 • Mazury Resort Ostróda
  od: 13 787 zł/m2

  Mazury Resort Ostróda

  Condo.pl

  Mieszkanie Ostróda
  ul. Turystyczna
  25.3 km od Iławy
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 33-61 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 1-2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

Marina Ostróda logo

Marina Ostróda to kameralna inwestycja składająca się z 40 mieszkań w dwóch bliźniaczych budynkach. Każdy z nich to dwa piętra + antresole w mieszkaniach na drugim piętrze.

Komfortowe i funkcjonalne mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe od 33 m2 do 73 m2 oraz od 56 m2 do 120 m2 na drugim piętrze z powierzchnią antresoli. Każde z powierzchnią dodatkową w postaci przestronnego balkonu lub tarasu.

Marina Ostróda to również hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi o powierzchni od 2,79 m2.

Inwestycja Marina Ostróda znajduje się w Ostródzie, ul. Sowińskiego (25.3 km od Iławy), jest realizowana przez TJ Group Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marina Ostróda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TJ Group Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajduje się 46 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 40 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (46)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Działka, na której powstaje Marina Ostróda ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Drwęckiego, przy ul. Sowińskiego. Nad jeziorem Drwęckim funkcjonuje wyciąg nart wodnych o długości 800 m., elektronicznie sterowany z brzegu i wyposażony w całe zaplecze techniczne (przebieralnie, natryski, wypożyczalnia sprzętu). Prócz tego jest tutaj kilka klubów żeglarskich. Nad samym brzegiem jeziora Drwęckiego działa nowoczesny Amfiteatr mogący pomieścić 2500 osób. W okresie letnim odbywają się w nim przeglądy kabaretowe i koncerty.

Ostróda to liczące ok. 35 tysięcy mieszkańców miasto, położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży na Mazurach, na Pojezierzu Iławskim, nad Jeziorem Drwęckim. Miasto posiada bardzo zróżnicowany krajobraz. W północno-wschodniej części znajdują się wielkie kompleksy leśne oraz charakterystyczne jeziora polodowcowe, połączone kanałami i rzeczkami. Licznie przybywający do Ostródy turyści mogą liczyć na korzystanie z dóbr natury, w tym licznych szlaków pieszych i rowerowych, które przebiegają zarówno przez miasto, jak i jego malownicze okolice. Najchętniej odwiedzanym miejscem w Ostródzie jest Zamek Krzyżacki. Dużą popularnością cieszą się również plaże miejskie, Jezioro Tabórz oraz Jezioro Drwęckie.

Komunikacja

Ostróda jest ważnym węzłem dróg krajowych. Droga krajowa nr 7 oraz trasa E77 przebiegają przez Gdańsk, Elbląg, Warszawę czy Katowice. Droga krajowa nr 15 łączy Ostródę z Toruniem, Gnieznem oraz Krakowem a droga nr 16 przejeżdża przez Grudziądz, Olsztyn, Mrągowo oraz Augustów. Ważnym elementem jest również linia kolejowa nr 353, która zapewnia dojazd na trasie: Poznań Wschód- Żeleznodorożnyj.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marina Ostróda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina Ostróda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Marina Ostróda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ostróda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marina Ostróda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Ostróda znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Kadr Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego w Ostródzie w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marina Ostróda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Manhattan, w odległości 540 m znajduje się Galeria Mazurska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina Ostróda w odległości 510 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 30.07.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: