Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

INFOLINIA

+48 579 779 123

INFOLINIA

+48 579 779 123

+5 km

Nowe nieruchomości Rąbień AB, powiat zgierski

28 ofert w 3 inwestycjach

Sortuj

  • Ostoja Seniora – komfortowe apartamenty dla aktywnych seniorów w zielonej części Łodzi W północnej części Łodzi, w dzielnicy Bałuty, tuż przy granicy z Aleksandrowem Łódzkim, powstała wyjątkowa inwestycja Kompleks mieszkalno -usługowy „Ostoja Seniora”. To nowoczesny kompleks zaprojektowany z myślą o aktywnych seniorach, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo, spokój oraz bliskość natury, a

    gotowe

    Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie,

    ul. Romanowska 55N

    1-2 pokoje, Metraż 38-55 m2

  • Przestrzeń pełna wygody Osiedle Szatonia to nowoczesna, powstająca w czterech etapach inwestycja, która łącznie będzie obejmować 48 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 114,5 m². Dodatkowo każdy dom posiada poddasze o powierzchni 20 m², które stanowi powierzchnię nieużytkową. Przemyślane układy pomieszczeń pozwalają na aranżację wnętrz według własnego

    Osiedle Szatonia etap III

    od 6 400 zł/m²
    FORTIS DOM Sp. z o.o.

    gotowe

    Aleksandrów Łódzki,

    ul. Szatonia 58

    4 pokoje, Metraż 115 m2

  • 3 kwartał 2026

    Łódź, Polesie, Złotno, ul. Orlika

    5 pokoi, Metraż 98-99 m2

  • Zapis na powiadomienia Rąbień AB

    Rąbień AB

    Chcesz być na bieżąco z ofertami w tej lokalizacji?

    Zapisz się na powiadomienia i otrzymuj ofetry zgodne z Twoimi preferencjami

  • getHome

    Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Rąbień AB

Nieruchomości na sprzedaż w Rąbieniu AB

W Rąbieniu AB dostępne są 34 oferty nowych nieruchomości znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Rąbieniu AB mają w sprzedaży nieruchomości o powierzchniach od 38 do 59 m²

Ile kosztują nieruchomości w Rąbieniu AB?

Najtańsza nieruchomość w Rąbieniu AB kosztuje 357 933 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Rąbieniu AB nie obowiązują oferty specjalne na nieruchomości.

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Rąbieniu AB. Wolisz mieszkanie w mieście? Sprawdź nowe mieszkania w Rąbieniu AB i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia dla rynekpierwotny.pl

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023