Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Krzeptów, powiat wrocławski

32 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Smolec przy Lesie
  gotowe
  Inwestycja Przy Lesie to miejsce pełne pozytywnej energii na mapie Smolca tuż przy granicy z Wrocławiem i zaledwie 9 km od jego centrum. Osiedle zlokalizowane jest w kameralnym otoczeniu, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W ofercie znajdują się nowoczesne Domy Szeregowe z ogrodami oraz Mieszkania (z ogrodem na parterze lub antresolą na piętrze). Osiedle dzięki bliskości Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, Autostrady A4 i obwodnicy śródmiejskiej jest doskonale skomunikowane. Smolec posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę, tj. sklepy, przychodnię, aptekę, restauracje, przedszkola, szkoły i żłobki, dworzec PKP, halę sportową, korty tenisowe oraz place zabaw. Przy Lesie to idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas blisko natury, dla ceniących ciszę oraz bliskość terenów zielonych. Jeśli to miejsce dla Ciebie, spotkajmy się.

  Osiedle Smolec przy Lesie

  od 3 639 zł/m2
  ul. Kasztanowa 33 , Smolec, wrocławski(1.3 km od Wrocławia)
  Osiedla Sogo
 • Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki
  3 kw. 2023
  Cisza, śpiew ptaków, las...Osiedle Smolec przy lesie SZEREGÓWKI – enklawa spokoju i wypoczynku, miejsce pełne pozytywnej energii, które powstaje w zielonej części Smolca. Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku – a jednocześnie blisko tętniącego życiem Wrocławia.W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:DOMY - SZEREGÓWKI 101 m²W cenie DOMU: 2 miejsca postojowe, rolety na parterze, ogródek, piec CO oraz grzejniki na parterze i piętrze, na antresoli wyprowadzona instalacja co, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz 2 okna połaciowe.

  Osiedle Smolec Przy Lesie - Szeregówki

  od 6 931 zł/m2
  ul. Kasztanowa 25 , Smolec, wrocławski(1.2 km od Wrocławia)
  Osiedla Sogo
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osada Dębowa
  Oferta archiwalna
  Osada Dębowa to zespół kilku budynków wielorodzinnych w zabudowie niskiej / 3 kondygnacje + poddasze użytkowe /. Każdy budynek składa się z sześciu bądź siedmiu klatek ; po 12 mieszkań w klatce. Zaprojektowaliśmy funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze lokale to 2-pokojowe z aneksem kuchennym (pow. od 34,81m kw do 37,75 m kw),następnie 3-pokojowe i 4-pokojowe ( od 54,62 m kw do 73,9 m kw). Na drugim piętrze usytuowaliśmy dwupoziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym.Każdy lokal posiada balkon lub taras zielony.Ponadto zaraz obok wejścia do klatki, na poziomie zerowym, umieściliśmy komórki lokatorskie od 1,72 m kw do 3,00 m kw.Do każdego mieszkania można dokupić indywidualne miejsce postojowe zewnętrzne wyposażone w zamykany pachołek.Każda klatka wyposażona jest w ekonomiczną kotłownię centralną dla wszystkich mieszkań.Inwestycja posiada pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogi, plac zabaw, zieleń, oświetlenie, miejsca parkingowe, wydzielone śmietniki.Dla wygody mieszkańców Osady Dębowej firma Omega Buildings B współpracuje przy organizacji przystanku kolejowego w bliskim sąsiedztwie osiedla. Na terenie osiedla usytuowane są 2 place zabaw.Dodatkowo deweloper przygotował dla klientów niespodziankę w postaci kompleksu sportowego, który powstał nieopodal osiedla. Obiekt mieści w sobie m.in. halę tenisową, gabinet masażu, siłownię ,salę fitness oraz korty do squasha. Dodatkowo w styczniu 2017r. otwarta zostanie włoska restauracja.Dokładamy wszelkich starań , aby stworzyć osiedle kompleksowe, zapewniające spokój , komfort oraz rekreację.Mieszkania oddawane są w etapach, klatkami. Część mieszkań jest gotowa, kolejne do oddania w I i IV kwartale 2017r.Szczegóły i terminy dostępne są w biurze sprzedaży dewelopera.

  Osada Dębowa

  od 3 500 zł/m2
  Smolec , Smolec, wrocławski(0.5 km od Wrocławia)
  Omega Buildings
 • Rynek w Krzeptowej Dolinie
  Oferta archiwalna
  Rynek w Krzeptowej Dolinie to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, ale także centrum kulturalno – wypoczynkowe dla mieszkańców osiedla  w podwrocławskim Krzeptowie. Na ponad 25 hektarach wybudowana została już znaczna część osiedla z domami jednorodzinnymi wolnostojącymi oraz dwulokalowymi, w otoczeniu zieleni, z palcem zabaw, kortem tenisowym oraz drogami osiedlowymi.W ramach realizacji Rynku zaprojektowano mieszkania jedno- i dwupoziomowe oraz lokale usługowe, wśród których planowane jest m.in. prywatne przedszkole. “Ramiona” budynku otoczą dziedziniec z wewnętrznym placem pełniącym funkcję reprezentacyjną.  Projekt zagospodarowania Rynku przewiduje plac zabaw dla najmłodszych, ciągi piesze, niską zieleń oraz naziemne miejsca postojowe dla przyszłych mieszkańców.Oferujemy Państwu mieszkania 2, 3 i 4 – pokojowe o powierzchniach od 41 m² do 95 m², jedno- lub dwupoziomowe. Każde mieszkanie na parterze  posiadać będzie ogródek, a dla mieszkań na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony lub przestronne tarasy.ATUTY LOKALIZACJIRynek znajduje się w centrum Krzeptowej Doliny – osiedla domów jednorodzinnych  i dwulokalowych.Atutem inwestycji jest bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem (tylko 9 km od wrocławskiego Rynku). Droga z Krzeptowa łączy się z ulicą Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim, a stąd już niedaleko do obwodnicy śródmiejskiej, ulic Hallera i Klecińskiej.  Bliskość Parku Grabiszyńskiego i sąsiadującej z nim Akademii Golfa, Parku Milenijnego i nowoczesnego centrum sportowego Redeco na Nowym Dworze, a także szlaków turystycznych prowadzących przez Muchobór sprzyja relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi.

  Rynek w Krzeptowej Dolinie

  Krzeptów , Krzeptów, wrocławski(0.3 km od Wrocławia)
  AS-Bau S.A.
 • Krzeptowa Dolina
  Oferta archiwalna
  “Krzeptowa Dolina” to osiedle znajdujące się w podwrocławskim Krzeptowie, w gminie Kąty Wrocławskie, tuż przy granicy z Wrocławiem, piękne miejsce, z trzech stron otoczone lasem. W ramach  osiedla zaplanowano 197 domów w zabudowie jednorodzinnej lub dwu-lokalowej (bliźniaczej) oraz  budynek wielorodzinny “ Rynek w Krzeptowej Dolinie“  w którym znajdzie się 105 mieszkań i lokale usługowe. Pełna infrastruktura, tereny rekreacyjne oraz  obiekty handlowo-usługowe to duże atuty naszej inwestycji. Na terenie osiedla  wybudowano plac zabaw oraz kort tenisowy, gdzie funkcjonuje szkoła tenisa ziemnego. Na placu zabaw znajdują się huśtawki, karuzele, koniki oraz zestaw przeszkód, a także piękna piaskownica.   Obecnie proponujemy Państwu zakup domu  z wykończeniem w stanie surowym zamkniętym lub w standardowym wykończeniu deweloperskim. Istnieje również możliwość zakupu w pełni uzbrojonych działek o pow. od 754m2 do 1146m2. (249zł/m2 brutto)Atuty lokalizacji:- duże areały terenów zielonych w okolicy;- szybki i wygodny dojazd autostradą A4 do zlokalizowanego przy węźle bielańskim centrum handlowego;- odległość 9 km dzieląca Krzeptów od wrocławskiego rynku;- pełne uzbrojenie gruntów (sieć wodociągowa, energetyczna, gazowa, kanalizacja sanitarna, deszczowa, drenaż oraz drogi osiedlowe wykonane z kostki brukowej);- zdrowy i suchy mikroklimat, tereny znajdują się poza pradoliną Odry i położone są wyżej niż miasto Wrocław;- korzystna cyrkulacja powietrza, która przynosi mieszkańcom tych rejonów czyste powietrze

  Krzeptowa Dolina

  Krzeptów , Krzeptów, wrocławski(0.3 km od Wrocławia)
  AS-Bau S.A.
 • Dolina Krzeptowa
  Oferta archiwalna
  Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Krzeptowa, w cenie już od 3.600 zł/m2.Mieszkania posiadają od dwóch do czterech pokoi z pow. użytkową od 41 do 104 m2. Są to lokale jedno lub dwupoziomowe, które dodatkowo posiadają przestronne tarasy o pow. nawet do 33 m lub opcjonalnie ogródki o pow. od 8 do 48 m2.Budynek składa się z czterech niezależnych segmentów mieszkalnych, z których każdy posiada osobne wejścia poprzez przestronne, doświetlone klatki schodowe.W południowej części budynku na parterze zlokalizowane będą powierzchnie usługowo – handlowe, takie jak m.in.: przedszkole, sklep spożywczy, fryzjer, apteka, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu, który będzie także ogrodzony.Duża działka o pow. 13.000 m2 daje możliwości utworzenia wewnętrznego parkingu dla każdego lokalu, miejsca wypoczynkowego oraz placu zabaw dla najmłodszych. Bliska lokalizacja terenów rekreacyjnych oraz przedszkola jest kolejnym atutem powstałego kompleksu mieszkalnego. Bliskość trasy S8, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne, do Centrum Wrocławia mamy 7km, zapewniając tym samym komfortowy i szybki dojazd.wo powstająca inwestycja to nie tylko kompleks mieszkalno-usługowy, ale także centrum kulturalno-wypoczynkowe. Bliskość Parku Grabiszyńskiego i sąsiadującej z nim Akademii Golfa, Parku Milenijnego i nowoczesnego centrum sportowego Redeco na Nowym Dworze, jak i również szlaki turystyczne prowadzące przez Muchobór będą sprzyjać relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi w otoczeniu lasu, ciszy i spokoju.Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  Dolina Krzeptowa

  od 3 600 zł/m2
  ul. Tymiankowa 1 , Krzeptów, wrocławski(0.4 km od Wrocławia)
  AR Group Sp.J.

Informacje o Krzeptowie

W Krzeptowie dostępne są 32 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Krzeptowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 78 do 140 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (6 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Krzeptowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 101 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Krzeptowie kosztuje 560 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 700 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Krzeptowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: