Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szymanów, powiat trzebnicki

12 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Szymanów
  gotowe
  Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze zabudowy jednorodzinnej. W ofercie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchni 146 m2 z ogródkami o powierzchni od 117 m2 do 446 m2.Połączenie dachów pokrytych ceramiczną dachówka z elewacją utrzymaną w kolorach szarości i bieli z ceglanymi elementami nadaje architekturze obiektu klasycznego charakteru jak również nowoczesnego rysu.Inwestycja zostanie oddana do użytkowania z kompleksowym zagospodarowaniem terenu obejmującym zieleń urządzoną, ogrodzenia, dojścia i dojazdy oraz małą architekturę. Osiedle nabierze charakteru zamkniętego.

  Szymanów

  od 6 200 zł/m2
  ul. Lipowa 44 , Szymanów, trzebnicki(0.7 km od Wrocławia)
  Move-In
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Mieszkania nad Rzeczką
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy 8 mieszkań willowych w 4 budynkach w zabudowie bliźniaczej w inwestycji Mieszkania Nad Rzeczką.Wśród nich mieszkania na parterze o powierzchni 84,08 m2 standardowo wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz mieszkania na piętrze o powierzchni 86,65 m2. Wszystkie wyposażone w drewnianą stolarkę oraz rolety.Mieszkania można dzielić lub łączyć (segment jest w sumie o powierzchni 84,08 m2 plus 86,65 m2).Każde z mieszkań ma dostęp do dwóch miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni zielonego ogrodu pomiędzy domami a rzeką, z wyodrębnionym miejscem zabaw dla dzieci oraz na grilla.Do każdego z mieszkań przynależy "pokój letni" - indywidualny ogród o powierzchni około 31 m2 do samodzielnej aranżacji oraz komórka lokatorska.Inwestycja polecana ze względu na możliwość podziału każdego mieszkania na dwa mniejsze: rodzinne oraz inwestycyjne.Mieszkania z zieloną panoramą parku nad rzeką Widawa to twoje nowe życie w podmiejskiej wiosce, będzie spokojne i bliskie natury.Hałas miasta zastąpi szum wody, szelest liści i śpiew ptaków, bezpośrednie sąsiedztwo przyrody.Zaledwie 12 minut jazdy dzieli nas od Toya Golf & Country Club oraz Stajni Krzyżanowice. Jednocześnie dzięki bliskości Autostradowej i Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia mamy szybki dostęp do strategicznych miejsc miasta.Do lotniska - 19 minut. IKEA Bielany - 20 minut Rynek - 20 minut, Magnolia - 20 minut, Marino - 10 minut.Autobusami linii 108 i 908 możemy dotrzeć do ul. Kamieńskiego, Bałtyckiej, Dworca Nadodrze, a stąd do pozostałych miejsc Wrocławia. Wzdłuż rzeki ciągną się szlaki rowerowe. W pobliżu inwestycji znajdują się: sklep Dino, Restauracje - Zielone Centrum oraz Hotel Jasek.

  Mieszkania nad Rzeczką

  od 8 400 zł/m2
  ul. Fryzjerska 22 , Widawa, Psie Pole, Wrocław(8.2 km od centrum)
  BNAD Sp. z o.o.

Informacje o Szymanowie

W Szymanowie dostępnych jest 12 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Szymanowie nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Szymanowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 147 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 908 734 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Szymanowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: