Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Widawa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Strażacka, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Psie Pole, Widawa, ul. Strażacka 55

WidawaWidawa

4 zdjęcia

Widawa
Widawa
Widawa
Widawa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

95 - 138/m2

Przedział pokoi

4 - 5

Kondygnacje

2

Budynki

6

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Osobowice - 1204 m

Przystanek Tramwajowy - 2517 m

Przystanek Autobusowy - 479 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 3 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 6 obiektów sportowych, 3 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 10 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 95 do 138 m²

Powierzchnie działek:

od 323 do 363 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Widawa Kameralnie w obrębie ulicy Strażackiej, prezentuje uniwersalną zabudowę szanującą środowisko naturalne. Architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, respektując lokalny kontekst. Nadrzędnym celem inwestora jest stworzenie miejsca, do którego chce się wracać i w którym można dobrze się czuć. Dzięki temu, mieszkańcy mogą nie tylko wypoczywać w komfortowych wnętrzach, ale także napawać się bliskością natury.

Inwestycja składa się z sześciu budynków w zabudowie bliźniaczej, łącznie z dwunastu domów. Wśród nich są cztery większe lokale o powierzchniach około 130 m² oraz osiem mniejszych o powierzchniach około 90 m². Każdy lokal ma do dyspozycji dwa miejsca postojowe przed budynkiem lub garaż i jedno miejsce postojowe.

Projekt osiedla Widawa Kameralnie skupia się na dwóch głównych elementach: czystej bieli elewacji w otoczeniu naturalnej i odprężającej zieleni. To zestawienie nadaje osiedlu ponadczasowy, elegancki charakter, który ma być uniwersalny, ale nie bezosobowy. Dominujący w architekturze minimalizm, subtelne linie kameralnej zabudowy w sprzyjającej odbiorowi skali i harmonii z otoczeniem tworzą komfortową przestrzeń, w której każdy czuje się dobrze i bezpiecznie.

Widawa Kameralnie to wrocławska inwestycja, która oferuje wyjątkowe miejsce o szlachetnym, kameralnym charakterze gdzie mieszkańcy mogą znaleźć swoje własne, spokojne miejsce do życia. To nowoczesne i komfortowe osiedle, które cieszy nie tylko oko, ale przede wszystkim duszę. Oferuje przestrzeń do życia i wypoczynku, tworzy oazę spokoju w ruchliwym środowisku dużego miasta.

Kameralna zabudowa jednorodzinna została stworzona specjalnie dla tych, którzy cenią sobie prywatność i niezależność. Architektura wyróżniająca się wysmakowanym stylem w połączeniu z kameralnym charakterem stanowią spójną całość.

Inwestycja Widawa znajduje się na Widawie, ul. Strażacka 55 (7.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Widawa w sprzedaży jest 10 nowych domów o powierzchni od 95 do 138 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widawa?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widawa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1204 metrów od inwestycji Widawa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Osobowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widawa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widawa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Hoguś w odległości 536 m, Przedszkole nr 100 w odległości 825 m, Przedszkole Misia Yogiego w odległości 985 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Widawa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zadbany Uśmiech w odległości 998 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widawa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 616 m znajduje się Hermes, w odległości 702 m znajduje się Żabka, w odległości 771 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widawa w odległości 495 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 498 m znajduje się boisko / kort, w odległości 523 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.02.2024
Data aktualizacji: 21.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023