Villa Rosenthal

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Osobowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Rosenthal

3 zdjęcia

Villa Rosenthal
Villa Rosenthal
Villa Rosenthal

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: w cenie 10 tys. zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne : w cenie 20 tys. zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji gdzie do wszystkich lokali będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.

Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy umożliwiamy łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe.

Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Villa Rosenthal znajduje się na Różance, ul. Osobowicka null (3.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Villa Rosenthal została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Rosenthal nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie 10 tys. zł.

Lokalizacja inwestycji

Nowo realizowana inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku oraz rzeki Odry gwarantuje doskonałe warunki mieszkania oraz wypoczynku. Dodatkowym atutem jest bliska lokalizacja ścisłego centrum Wrocławia. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się Obwodnica Śródmiejska a niecałe 4 km Autostradowa Obwodnica Wrocławia co zapewnia doskonałą i szybką możliwość przemieszczenia się w dowolną część naszego miasta.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Rosenthal?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Rosenthal mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Villa Rosenthal znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Serbska (Centrum Kultury Agora).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Rosenthal znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Rosenthal znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 126 w odległości 500 m.

Data publikacji: 21.08.2017
Data aktualizacji: 28.03.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Różance

Oferty na Różance

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: