Villa Rosenthal

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Osobowicka, oferowane bezpośrednio przez

INTER-ES Deweloper

Wrocław, Psie Pole, Różanka, ul. Osobowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Rosenthal

3 zdjęcia

Villa Rosenthal
Villa Rosenthal
Villa Rosenthal

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: w cenie 10 tys. zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : w cenie 20 tys. zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja posiada charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z trzynastoma mieszkaniami każdy. Jest to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Niewątpliwie atrakcyjne mieszkania znajdują się również na pierwszej kondygnacji gdzie do wszystkich lokali będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.

Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy umożliwiamy łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe.

Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Villa Rosenthal znajduje się na Różance, ul. Osobowicka (3.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Villa Rosenthal została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Rosenthal nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie 10 tys. zł.

Lokalizacja inwestycji

Nowo realizowana inwestycja zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie Parku oraz rzeki Odry gwarantuje doskonałe warunki mieszkania oraz wypoczynku. Dodatkowym atutem jest bliska lokalizacja ścisłego centrum Wrocławia. W odległości około 1 km od inwestycji znajduje się Obwodnica Śródmiejska a niecałe 4 km Autostradowa Obwodnica Wrocławia co zapewnia doskonałą i szybką możliwość przemieszczenia się w dowolną część naszego miasta.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Rosenthal?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Rosenthal mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1113 metrów od inwestycji Villa Rosenthal znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Różanka tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Rosenthal znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Rosenthal znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 12 w odległości 429 m, przedszkole w odległości 459 m, Przedszkole nr 126 w odległości 459 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Rosenthal jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Andrzej Korta w odległości 438 m, Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 820 m, Dental Corner w odległości 969 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Rosenthal składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 433 m znajduje się Żabka, w odległości 658 m znajduje się Żabka, w odległości 665 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Rosenthal w odległości 544 m znajduje się Klub sportów wodnych i rowerowych PEGAZ, w odległości 552 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.08.2017
Data aktualizacji: 28.03.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: