Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szamotuły

72 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 441 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Olimpijskie
  4 kw. 2023
  MISTRZOWSKA inwestycja i lokalizacja.Już sama tylko lokalizacja Osiedla Olimpijskiego sprawia, że możemy myśleć o mieszkaniu tutaj, jako o inwestycji doskonałej.Funkcjonalne układy mieszkańBudynki z windą, komórkami lokatorskimi oraz rodzinnymi garażamiCentrum Szamotuł z dogodnym dojazdem do Poznania.Osiedle Olimpijskie składać się będzie z pięciokondygnacyjnych budynków z windami, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi i garażami rodzinnymi.Wszystkie budynki wyposażone będą w instalacje fotowoltaiczne.W pierwszym etapie inwestycji powstanie 50 nowoczesnych mieszkań: 1-3-pokojowych o metrażu od 32 do 57 metrów kwadratowych.Wewnątrz osiedla zaprojektowano zieloną przestrzeń spacerową – jako miejsce spotkań społeczności osiedla. Ponadto znajdziemy tutaj też nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a dla osób dbających o kondycje fizyczną w każdym wieku – plenerową siłownie.Posiadacze rowerów będą mogli bezpiecznie przechowywać je w komórkach lokatorskich, a właściciele garaży dodatkowo w przestrzeni garażowej.

  Osiedle Olimpijskie

  ul. Staszica , Szamotuły(18.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Słoneczne II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczne to trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, wszystkie pozostałe słoneczne balkony.

  Osiedle Słoneczne II

  od 4 290 zł/m2
  ul. Gąsawka , Szamotuły(18.6 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Osiedle Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczne to trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, wszystkie pozostałe słoneczne balkony.Mieszkania dostępne są również w programie MDM.Pierwszy etap inwestycji - budynek nr 1 - będzie zawierał 36 mieszkań jedno- dwu- i trzypokojowych, dostępnych w metrażach od 33,4m2 do 54,4m2. Termin realizacji I etapu został przewidziany na 28.02.2018 r.

  Osiedle Słoneczne

  od 4 560 zł/m2
  ul. Gąsawska , Szamotuły(18.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Wille Parkowe w Szamotułach
  Oferta archiwalna
  NOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA SZAMOTUŁY !!!-OSIEDLE PARKOWE SZAMOTUŁY - WILLE PARKOWE - doskonale położone apartamentowce w spokojnym ,malowniczym miejscu ,w którym wcześniej znajdował się nieduży park miejski (obok byłej siedziby PZU w Szamotułach )- jednocześnie w centrum miasta - z szybkim i wygodnym dojazdem z każdego kierunku - odbiór mieszkań apartamentowych z pierwszych dwóch budynków - styczeń 2014.Mieszkania trzypokojowe w nowoczesnych i kameralnych czterech budynkach o powierzchniach od 59-67 z balkonami,tarasami ,miejscami parkingowymi w cenie.Wysokiej jakości materiały ( kontynuacja tworzenia wyższej klasy mieszkań przez LEPIKO-DEVELOPER - mur silikatowy ocieplony + okna w ciepłym profilu aluminiowym z napowietrznikami - zero wilgoci, pleśni ,grzybów, dachówka karpiówka angoba , przeszklone balkony z balustradami ze stali szlachetnej ,itd... i super lokalizacja - ,piechotą 5-10 minut do rynku w Szamotułach !!!.Pełna własność z udziałem w gruncie , niskie koszty eksploatacji - indywidualne ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym dla każdego mieszkania + wybór firmy zarządzającej !!!Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów projektowanych przez architekta wnętrz w dodatkowej supercenie !BEZ PROWIZYJNA SPRZEDAŻ + pomoc w kredytowaniu ,również pomoc w sprzedaży obecnego mieszkania klienta - kontakt : 601736869 Gracjan Zalewski -licencja zawodowa nr 654.

  Wille Parkowe w Szamotułach

  ul. 3 Maja , Szamotuły(18.9 km od Poznania)
  Lepiko Developer Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Szamotuł:

Informacje o Szamotułach

W Szamotułach dostępne są 72 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Szamotułach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 41 do 80 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (54 mieszkania).
 • 3-pokojowe (11 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Szamotułach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Szamotułach kosztuje 311 738 zł.

Oferty w Szamotułach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: