Wille Parkowe w Szamotułach

Oferta archiwalna

Szamotuły, ul. 3 Maja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille Parkowe w Szamotułach

4 zdjęcia

Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

NOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA SZAMOTUŁY !!!

-OSIEDLE PARKOWE SZAMOTUŁY - WILLE PARKOWE - doskonale położone apartamentowce w spokojnym ,malowniczym miejscu ,w którym wcześniej znajdował się nieduży park miejski (obok byłej siedziby PZU w Szamotułach )- jednocześnie w centrum miasta - z szybkim i wygodnym dojazdem z każdego kierunku - odbiór mieszkań apartamentowych z pierwszych dwóch budynków - styczeń 2014.

Mieszkania trzypokojowe w nowoczesnych i kameralnych czterech budynkach o powierzchniach od 59-67 z balkonami,tarasami ,miejscami parkingowymi w cenie.

Wysokiej jakości materiały ( kontynuacja tworzenia wyższej klasy mieszkań przez LEPIKO-DEVELOPER - mur silikatowy ocieplony + okna w ciepłym profilu aluminiowym z napowietrznikami - zero wilgoci, pleśni ,grzybów, dachówka karpiówka angoba , przeszklone balkony z balustradami ze stali szlachetnej ,itd... i super lokalizacja - ,piechotą 5-10 minut do rynku w Szamotułach !!!.

Pełna własność z udziałem w gruncie , niskie koszty eksploatacji - indywidualne ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym dla każdego mieszkania + wybór firmy zarządzającej !!!

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów projektowanych przez architekta wnętrz w dodatkowej supercenie !

BEZ PROWIZYJNA SPRZEDAŻ + pomoc w kredytowaniu ,również pomoc w sprzedaży obecnego mieszkania klienta - kontakt : 601736869 Gracjan Zalewski -licencja zawodowa nr 654.

Inwestycja Wille Parkowe w Szamotułach znajduje się w Szamotułach, ul. 3 Maja null (18.9 km od Poznania), została zrealizowana przez Lepiko Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Wille Parkowe w Szamotułach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lepiko Developer Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szamotuły to miasto należące do powiatu szamotulskiego w województwie wielkopolskim i będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Miasto położone jest w odległości ok. 35 km na północny zachód od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ok. 11 km2. Szamotuły należą do Pojezierza Wielkopolskiego, a przez ich obszar przepływa rzeka Sama. Zielonymi strefami rekreacji są tutaj: Park Jana III Sobieskiego, park przy zamku oraz okolice Jeziora Jeziorko. Atrakcję turystyczną stanowi zabytkowy kompleks Zamek Górków z wnętrzami muzealnymi. Szamotuły zamieszkuje ponad 19 tys. osób. Rynek o zabytkowym układzie wąskich ulic otaczają kamienice, w których skupione są obiekty handlowe i usługowe. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz dwupiętrowe bloki. Rozwija się nowe budownictwo wielorodzinne. Zakłady produkcyjne należą głównie do branży rolnej i spożywczej, np. ADM Szamotuły.

Komunikacja

Na terenie Szamotuł zlokalizowany jest Dworzec PKP, na którym zatrzymują się min. pociągi kursujące na linii Poznań Główny – Szczecin Główny. Przez miasto przebiegają 3 arterie wojewódzkie: nr 184 (Przeźmierowo – Poznań – Wronki), nr 185 (Piotrowo – Szamotuły) oraz nr 187 (Pniewy – Murowana Goślina). W odległości ok. 18 km od miasta biegnie droga ekspresowa nr 11 (zachodnia obwodnica Poznania), która zapewnia dojazd do autostrady A2. Komunikację w mieście i gminie zapewniają taksówki i autobusy BUS4U, a ponadto kursują autobusy PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w odległości 240 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Szamotułach w odległości 270 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Netto, w odległości 200 m znajduje się Netto, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Szamotułach

Oferty w Szamotułach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: