Wille Parkowe w Szamotułach

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 3 Maja, oferowane bezpośrednio przez

Lepiko Developer Sp. z o.o.

Szamotuły, ul. 3 Maja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille Parkowe w Szamotułach

4 zdjęcia

Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach
Wille Parkowe w Szamotułach

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA SZAMOTUŁY !!!

-OSIEDLE PARKOWE SZAMOTUŁY - WILLE PARKOWE - doskonale położone apartamentowce w spokojnym ,malowniczym miejscu ,w którym wcześniej znajdował się nieduży park miejski (obok byłej siedziby PZU w Szamotułach )- jednocześnie w centrum miasta - z szybkim i wygodnym dojazdem z każdego kierunku - odbiór mieszkań apartamentowych z pierwszych dwóch budynków - styczeń 2014.

Mieszkania trzypokojowe w nowoczesnych i kameralnych czterech budynkach o powierzchniach od 59-67 z balkonami,tarasami ,miejscami parkingowymi w cenie.

Wysokiej jakości materiały ( kontynuacja tworzenia wyższej klasy mieszkań przez LEPIKO-DEVELOPER - mur silikatowy ocieplony + okna w ciepłym profilu aluminiowym z napowietrznikami - zero wilgoci, pleśni ,grzybów, dachówka karpiówka angoba , przeszklone balkony z balustradami ze stali szlachetnej ,itd... i super lokalizacja - ,piechotą 5-10 minut do rynku w Szamotułach !!!.

Pełna własność z udziałem w gruncie , niskie koszty eksploatacji - indywidualne ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym dla każdego mieszkania + wybór firmy zarządzającej !!!

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów projektowanych przez architekta wnętrz w dodatkowej supercenie !

BEZ PROWIZYJNA SPRZEDAŻ + pomoc w kredytowaniu ,również pomoc w sprzedaży obecnego mieszkania klienta - kontakt : 601736869 Gracjan Zalewski -licencja zawodowa nr 654.

Inwestycja Wille Parkowe w Szamotułach znajduje się w Szamotułach, ul. 3 Maja (18.9 km od Poznania), została zrealizowana przez Lepiko Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Wille Parkowe w Szamotułach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lepiko Developer Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szamotuły to miasto należące do powiatu szamotulskiego w województwie wielkopolskim i będące siedzibą gminy miejsko-wiejskiej. Miasto położone jest w odległości ok. 35 km na północny zachód od centrum Poznania i zajmuje powierzchnię ok. 11 km2. Szamotuły należą do Pojezierza Wielkopolskiego, a przez ich obszar przepływa rzeka Sama. Zielonymi strefami rekreacji są tutaj: Park Jana III Sobieskiego, park przy zamku oraz okolice Jeziora Jeziorko. Atrakcję turystyczną stanowi zabytkowy kompleks Zamek Górków z wnętrzami muzealnymi. Szamotuły zamieszkuje ponad 19 tys. osób. Rynek o zabytkowym układzie wąskich ulic otaczają kamienice, w których skupione są obiekty handlowe i usługowe. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz dwupiętrowe bloki. Rozwija się nowe budownictwo wielorodzinne. Zakłady produkcyjne należą głównie do branży rolnej i spożywczej, np. ADM Szamotuły.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach?

Na terenie Szamotuł zlokalizowany jest Dworzec PKP, na którym zatrzymują się min. pociągi kursujące na linii Poznań Główny – Szczecin Główny. Przez miasto przebiegają 3 arterie wojewódzkie: nr 184 (Przeźmierowo – Poznań – Wronki), nr 185 (Piotrowo – Szamotuły) oraz nr 187 (Pniewy – Murowana Goślina). W odległości ok. 18 km od miasta biegnie droga ekspresowa nr 11 (zachodnia obwodnica Poznania), która zapewnia dojazd do autostrady A2. Komunikację w mieście i gminie zapewniają taksówki i autobusy BUS4U, a ponadto kursują autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 622 metrów od inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szamotuły.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Dom Chłopa w odległości 60 m, Ośrodek Kształcenia ZDZ w Szamotułach w odległości 68 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w odległości 134 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 161 m, Hipokrates - inwidualna praktyka lekarska w odległości 251 m, Administracja w odległości 329 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Netto, w odległości 151 m znajduje się Pod Strzechą, w odległości 154 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Parkowe w Szamotułach w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: