Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat szamotulski

72 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Olimpijskie
  4 kw. 2023
  MISTRZOWSKA inwestycja i lokalizacja.Już sama tylko lokalizacja Osiedla Olimpijskiego sprawia, że możemy myśleć o mieszkaniu tutaj, jako o inwestycji doskonałej.Funkcjonalne układy mieszkańBudynki z windą, komórkami lokatorskimi oraz rodzinnymi garażamiCentrum Szamotuł z dogodnym dojazdem do Poznania.Osiedle Olimpijskie składać się będzie z pięciokondygnacyjnych budynków z windami, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi i garażami rodzinnymi.Wszystkie budynki wyposażone będą w instalacje fotowoltaiczne.W pierwszym etapie inwestycji powstanie 50 nowoczesnych mieszkań: 1-3-pokojowych o metrażu od 32 do 57 metrów kwadratowych.Wewnątrz osiedla zaprojektowano zieloną przestrzeń spacerową – jako miejsce spotkań społeczności osiedla. Ponadto znajdziemy tutaj też nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, a dla osób dbających o kondycje fizyczną w każdym wieku – plenerową siłownie.Posiadacze rowerów będą mogli bezpiecznie przechowywać je w komórkach lokatorskich, a właściciele garaży dodatkowo w przestrzeni garażowej.

  Osiedle Olimpijskie

  ul. Staszica , Szamotuły(18.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Os. Pogodna
  Oferta archiwalna
  Firma Michałowski zajmuje się budową budynków wielorodzinnych w centrum Pniew od 2017 roku, oddane do użytku i sprzedane zostały obecnie 72 mieszkania znajdujące się w 3 budynkach mieszkalnych. Inwestycja powstała z połączenia najlepszej jakości materiałów z solidną pracą wykonawców z lokalnego rynku.Dostępne mieszkania o zróżnicowanych metrażach, doskonałe zarówno pod zakup inwestycyjny, jak i dla rodziny. Parametry budynku spełniają wszystkie wymogi, a każdy może wybrać metraż spełniający jego oczekiwaniom. Nowoczesny charakter elewacji podkreśla stonowana kolorystyka tynku w odcieniach szarości o zróżnicowanej strukturze. Wysoki współczynnik powierzchni użytkowo-mieszkalnej uzyskano dzięki rozwiązaniom funkcjonalno- przestrzennym.Mieszkania ogrzewane są cieplikiem miejskim. To rozwiązanie cechuje ogromna wygoda użytkowania, gdyż w mieszkaniach nie muszą się znajdować piece gazowe i inne tego typu rozwiązania. Poziom ciepła jest regulowany za pomocą pokręteł na grzejnikach.Dla zmotoryzowanych wytyczono naziemne miejsca parkingowe, zaakcentowano też strefy wejściowe do budynku. Alejki wyłożone są kostką brukową. Wokół mieszkańcom towarzyszy zieleń.Atutem tej kameralnej inwestycji jest cisza i spokój, a jednocześnie usadowienie budynku w samym centrum miasta.Firma Michałowski oddaje do użytku mieszkania w stanie deweloperskim. Daje to możliwość aranżacji wnętrz według własnych upodobań.Aktualnie w inwestycji mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 25 m2 (kawalerki) do 52 m2 przy ul. Pogodnej 16 i 16a w Pniewach.W całej inwestycji – 2 bliźniacze budynki wielorodzinne - zaprojektowanych jest 56 mieszkań.Planowane zakończenie I Etapu inwestycji jest do końca marca 2021 roku (28 mieszkań)W II Etapie posiadamy na sprzedaż większą ilość mieszkań. Planowane oddanie do końca grudnia 2021 roku (28 mieszkań)Do każdego lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka lokatorska na poddaszu. Mieszkania posiadają rolety zewnętrzne (regulowane ręcznie), wykończone balkony w płytkach (na pierwszej i drugiej kondygnacji). Obligatoryjny zakup jednego lub dwóch miejsc postojowych w zależności od metrażu mieszkania. Jest to dodatkowy koszt (nieuwzględniony w cenie mieszkania) 5 000 zł za jedno miejsce.Po sprzedaży mieszkań zostanie utworzona wspólnota mieszkaniowa.

  Os. Pogodna

  od 4 800 zł/m2
  ul. Pogodna 16 , Pniewy(32.3 km od Poznania)
  Firma Michałowski Sp. j.
 • Młyn Parowy etap II
  Oferta archiwalna

  Młyn Parowy etap II

  od 3 680 zł/m2
  ul. Międzychodzka , Pniewy(32.8 km od Poznania)
  Nest Development
 • Wronki - Mickiewicza
  Oferta archiwalna
  Projekt mieszkań łączy w sobie wysoki standard oraz funkcjonalność. W budynku znajduje się łącznie 12 mieszkań o powierzchni użytkowej od 37 do 44 m2. Wśród wszystkich mieszkań dostępnych w nowej inwestycji jest możliwość wyboru mieszkania z przestronnym tarasem. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że wszystkie mieszkania są bardzo dobrze doświetlone. Cześć wspólna przeznaczona dla mieszkańców została tak zaprojektowana, by osoby w niej przebywające mogły się zrelaksować i poczuć wyjątkowo.Naszą inwestycję wyróżnia niezwykle kameralny charakter, mieszkania znajdują się w niewielkim oddaleniu od ulicy. Sama lokalizacja z dala od zgiełku miasta sprawi, że poczujesz się tu komfortowo i bezpiecznie. Mieszkania są świetnym wyborem dla osób, które marzą o ciszy i bliskości natury

  Wronki - Mickiewicza

  od 4 168 zł/m2
  ul. Mickiewicza , Wronki(35.5 km od Poznania)
  PPHU Almar
 • Osiedle Słoneczne II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczne to trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, wszystkie pozostałe słoneczne balkony.

  Osiedle Słoneczne II

  od 4 290 zł/m2
  ul. Gąsawka , Szamotuły(18.6 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Osiedle Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczne to trzy kameralne, nowoczesne w formie budynki otoczone zielenią. Na terenie inwestycji znajdować się będzie plac zabaw oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Całość tworzy przyjazne dla rodziny, bezpieczne miejsce, sprzyjające odpoczynkowi. Mieszkania parterowe posiadają ogródki, wszystkie pozostałe słoneczne balkony.Mieszkania dostępne są również w programie MDM.Pierwszy etap inwestycji - budynek nr 1 - będzie zawierał 36 mieszkań jedno- dwu- i trzypokojowych, dostępnych w metrażach od 33,4m2 do 54,4m2. Termin realizacji I etapu został przewidziany na 28.02.2018 r.

  Osiedle Słoneczne

  od 4 560 zł/m2
  ul. Gąsawska , Szamotuły(18.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Wronki Cienista
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Wronki Cienista to budynek wielorodzinny położony w pięknej lokalizacji w enklawie ciszy i zieleni. Posiada on 52 mieszkania na 5 kondygnacjach nadziemnych. W naszej ofercie wciąż znajdują się wolne lokale mieszkalne i użytkowe na sprzedaż! W ramach projektu budowlanego „Wronki Cienista” zamontowane zostały 3 windy osobowe MRL W Line bez maszynowni, które charakteryzuje zrównoważony układ linowy i małe tarcie prowadników, co powoduje wysoki komfort jazdy i niski poziomu hałasu ograniczony do 50 dBA. Wewnątrz budynku postanowiliśmy zamontować system wentylacji hybrydowej jednorurowej, powstały z połączenia stabilnej pracy wentylacji mechanicznej oraz prostoty i niewielkich kosztów eksploatacji wentylacji grawitacyjnej. Cokół budynku i murki zostały wykończone tynkiem żywicznym, z kolei parapety na klatkach schodowych i nakrywy murków przy wejściach do poszczególnych klatek schodowych wykończono kamieniem naturalnym. Większość okien wyposażono w rolety antywłamaniowe. Wszystkie mieszkania posiadają instalację domofonową. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów każda klatka schodowa na ostatniej kondygnacji została wyposażona w klapę oddymiającą wraz drabiną umożliwiającą wyjście na dach. Teren zielony wokół obiektu mieszkalnego ozdobi 55 klonów zwyczajnych o odmianie kulistej. Dodatkowo obiekt wzbogaci się o 24m² krzewów i 22 tuje szmaragdowe. Gatunki te o każdej porze roku wyglądają bardzo atrakcyjnie.

  Wronki Cienista

  od 3 967 zł/m2
  ul. Cienista , Wronki(35.8 km od Poznania)
  Nest Development
 • Wille Parkowe w Szamotułach
  Oferta archiwalna
  NOWE BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA SZAMOTUŁY !!!-OSIEDLE PARKOWE SZAMOTUŁY - WILLE PARKOWE - doskonale położone apartamentowce w spokojnym ,malowniczym miejscu ,w którym wcześniej znajdował się nieduży park miejski (obok byłej siedziby PZU w Szamotułach )- jednocześnie w centrum miasta - z szybkim i wygodnym dojazdem z każdego kierunku - odbiór mieszkań apartamentowych z pierwszych dwóch budynków - styczeń 2014.Mieszkania trzypokojowe w nowoczesnych i kameralnych czterech budynkach o powierzchniach od 59-67 z balkonami,tarasami ,miejscami parkingowymi w cenie.Wysokiej jakości materiały ( kontynuacja tworzenia wyższej klasy mieszkań przez LEPIKO-DEVELOPER - mur silikatowy ocieplony + okna w ciepłym profilu aluminiowym z napowietrznikami - zero wilgoci, pleśni ,grzybów, dachówka karpiówka angoba , przeszklone balkony z balustradami ze stali szlachetnej ,itd... i super lokalizacja - ,piechotą 5-10 minut do rynku w Szamotułach !!!.Pełna własność z udziałem w gruncie , niskie koszty eksploatacji - indywidualne ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym dla każdego mieszkania + wybór firmy zarządzającej !!!Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w jednym z trzech dostępnych wariantów projektowanych przez architekta wnętrz w dodatkowej supercenie !BEZ PROWIZYJNA SPRZEDAŻ + pomoc w kredytowaniu ,również pomoc w sprzedaży obecnego mieszkania klienta - kontakt : 601736869 Gracjan Zalewski -licencja zawodowa nr 654.

  Wille Parkowe w Szamotułach

  ul. 3 Maja , Szamotuły(18.9 km od Poznania)
  Lepiko Developer Sp. z o.o.
 • Osiedle Kunowo
  Oferta archiwalna
  Kunowo " Zobacz jak pięknie można mieszkać"Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domów w zabudowie bliźniaczej.I i II etap inwestycji został zrealizowany i sprzedany. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji III etapu inwestycji, którego pierwsza część zostanie oddana do użytkowania w czerwcu 2017 roku.Taras za dodatkową opłatą.Inwestycja Osiedle Kunowo znajduje się ok. 30 km od centrum Poznania.

  Osiedle Kunowo

  ul. Słoneczna , Kunowo, szamotulski(17.7 km od Poznania)
  Everest Select Properties
 • Osiedle Bukowa Osada
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy Państwa do Wielkiej Wsi!Powstające osiedle “Bukowa Osada” to tanie i nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej wykończone w standardzie deweloperskim z wysokiej klasy materiałów.Naszym priorytetem było stworzenie miejsca, które będzie zachwycać wyjątkową architekturą i infrastrukturą nawet najbardziej wymagającego klienta. Funkcjonalne domy zostały tak zaprojektowane by spełnić oczekiwania rodzin z dziećmi, par oraz singli szukających swojego miejsca na ziemi. Spokojna okolica pozwala cieszyć się ciszą i spokojem zdala od zgiełku miasta.Osiedle Bukowa Osada to nowopowstający kompleks budynków w Wielkiej Wsi w gminie Buk przy ulicy Bohaterów Bukowskich numer działki 12.Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy jadący do Poznania. W oddalonej o kilometr miejscowości Buk znajdują się dyskonty spożywcze takie jak Biedronka, Lidl, i.t.p. Infrastruktura handlowa i usługowa pozwala na załatwianie codziennych spraw w bliskiej odległości od osiedla.Dodatkowym atutem osiedla jest mała odległość od różnorodnych placówek dydaktycznych (szkoła podstawowa, przedszkole, i.t.p) i medycznych (przychodnie specjalistyczne, placówki stomatologiczne i.t.p.)

  Osiedle Bukowa Osada

  ul. Bohaterów Bukowskich , Wielka Wieś, poznański(18.9 km od Poznania)
  Rehaz
 • Oferta Szczuczyn
  Oferta archiwalna
  Oferta obejmuje sześć mieszkań w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Szczuczyn 2km od centrum Szamotuł.Mieszkania mają powierzchnię od 65 m2 do 75 m2 każde. W budynku znajduje się jedno wejście główne z klatką schodową. Do domu przynależy ogród z balkonem, do którego kierują dwa wyjścia z salonu.Więcej informacji znajdziesz w zakładce karty domów. Zobacz również wizualizacje elewacji i wnętrz, które dla Ciebie przygotowaliśmy.Tak jak przy każdej inwestycji, zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Przy budowie zostały użyte materiały o najwyższej jakości.

  Oferta Szczuczyn

  ul. Szczuczyńska , Szczuczyn, szamotulski(21.5 km od Poznania)
  Dolina Samy Twój Developer

Informacje o powiecie szamotulskim

W powiecie szamotulskim dostępne są 72 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie szamotulskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 41 do 80 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (54 mieszkania).
 • 3-pokojowe (11 mieszkań).
 • 4-pokojowe (7 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie szamotulskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie szamotulskim kosztuje 311 738 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie szamotulskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: