Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Białystok

2 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 087 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Villa Antoniuk
  gotowe
  Villa Antoniuk powstała w białostockiej dzielnicy Dziesięciny II, w pobliżu skrzyżowania ulic Generała Józefa Hallera oraz Antoniuk Fabryczny. Charakteryzują ją: wygodne połączenia komunikacją miejską, stonowane kolory elewacji i elegancka, nowoczesna forma architektury. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa.Inwestycja składa się z dwóch niezależnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych na wspólnym terenie. Prezentowane lokale handlowo-usługowe znajdują się na parterze VI kondygnacyjnego budynku. Przestronne, przeszklone witryny wychodzą na główną ulicę J. Hallera.W 5 kondygnacyjnym budynku, przy ul. Hallera 1, dostępne są 3 lokale o zróżnicowanych powierzchniach, a ich otwarty układ pozwala na swobodną aranżację wnętrza. W każdym zaprojektowano WC przystosowany dla osób niepełnosprawnych i kuchnię. Lokal użytkowy znajduje się na parterze budynku przy ul. Hallera 1, a wysokość pomieszczeń wynosi 353 cm. Dla przyszłych właścicieli BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

  Villa Antoniuk

  od 7 500 zł/m2
  ul. Generała Józefa Hallera 1 , Białystok(3.8 km od centrum)
  BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ultra Sonata
  Oferta archiwalna
  Poczuj tętno życia na Nowym Mieście. Ultra Sonata to osiedle dla aktywnych, którzy lubią czerpać z życia pełnymi garściami. Szeroko rozwinięta infrastruktura, znakomita komunikacja czy bliskość Politechniki Białostockiej – to propozycja dla tych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania lub obecne chcą zamienić na większe.Osiedle wyróżniają prywatne tarasy dachowe do mieszkań na 7. piętrze.Lokale usługoweUltra Sonata to kompleks 350 mieszkań. W sąsiedztwie osiedla powstają kolejne budynki mieszkalne. To wszystko zagwarantuje popyt na oferowane produkty czy usługi.W ofercie osiedla Ultra Sonata znajdują się gotowe do odbioru lokale handlowo-usługowe. To dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy potrzebują już wprowadzić się do lokalu lub planują rozpocząć przygodę z własną firmą.W sprzedaży znajduje się 4 lokale handlowo-usługowe z metrażem od 42 do 137 m² (z możliwością łączenia) i standardem:• stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna• posadzka cementowa• przyłącze ciepłej i zimnej wody z opomiarowaniem• instalacja elektryczna• przyłącze instalacji teletechnicznej• przyłącze instalacji centralnego ogrzewania• podejście sanitarneDla wygody przyszłych właścicieli i ich Klientów, zaplanowaliśmy dedykowane miejsca parkingowe przy lokalach handlowo-usługowych.Pamiętaj, jesteśmy otwarci na zmiany. Dostosujemy lokal do Twoich potrzeb!

  Ultra Sonata

  ul. Magazynowa 3 , Białystok(3.5 km od centrum)
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Apartamenty Antoniuk
  Oferta archiwalna
  W ofercie osiedla Apartamenty Antoniuk znajduje się 6 lokali handlowo-usługowych o metrażu od 61 m² do 106 m². To dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes lub planują rozpocząć przygodę z własną firmą.Apartamenty Antoniuk to kompleks 194 mieszkań. Zagwarantuje to popyt na oferowane produkty czy usługi.W sprzedaży znajduje się 6 lokali handlowo-usługowych w standardzie:• stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna• posadzka cementowa• przyłącze ciepłej i zimnej wody z opomiarowaniem• instalacja elektryczna• przyłącze instalacji teletechnicznej• przyłącze instalacji centralnego ogrzewania• podejście sanitarneJesteśmy otwarci na zmiany. Dostosujemy lokal do Twoich potrzeb.

  Apartamenty Antoniuk

  od 6 990 zł/m2
  ul. Antoniuk Fabryczny 11B , Białystok(3.4 km od centrum)
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Moja Młynowa
  Oferta archiwalna
  Moja Młynowa to kaskadowy kompleks mieszkalny u zbiegu ulicy Młynowej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Czarnej – centrum miasta oraz dostęp do bogatej infrastruktury czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym.Inwestycja została zaprojektowana z myślą o mieszkańcach ceniących przede wszystkim przestronne i wygodne wnętrza oraz funkcjonalny układ oferowanych mieszkań i lokali usługowych. Oferta ponad dwustu mieszkań i apartamentów przeznaczona jest dla ludzi szukających komfortu i wygody i chcących cieszyć się urokami życia w centrum Białegostoku. Zadbano o strefę komfortu dla mieszkańców, którą będzie tworzył wewnętrzny dziedziniec na którym znajdą się dwa place zabaw oraz nietuzinkowe elementy małej architektury.Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą połączoną ze świetną lokalizacją, zapewniającą prestiżową okolicę, doskonałą komunikację, bogate życie kulturalne orz bliskość m. in. Opery i Filharmonii Podlaskiej, licznych restauracji i sklepów, dworca autobusowego i kolejowego, ZUS’u oraz parku miejskiego.

  Moja Młynowa

  ul. Młynowa , Białystok(1.7 km od centrum)
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Osiedle Przylesie
  Oferta archiwalna
  Budynek usługowo - mieszkalnyOsiedle Przylesie stanowi zespół 67 budynków tworzących przyjazną i dostosowaną do potrzeb mieszkańców zabudowę. Osiedle położone jest w malowniczej części miasta przy ul. Zaułek Podlaski na jednym z najstarszych i najładniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Białymstoku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest bliskość terenów zielonych, a jednocześnie dogodny układ komunikacyjny, sąsiedztwo przedszkoli i szkół.Powstaje budynek 3 piętrowy, z czteroma mieszkaniami na II i III piętrze o powierzchni 66m2 - 70 m2 oraz lokalami usługowymi na parterze i I piętrze o pow. 61m2- 67m2 z własną kotłownią na parterze.

  Osiedle Przylesie

  ul. Zaułek Podlaski , Białystok(2.7 km od centrum)
  Belveder Podlaski Sp. z o.o.
 • Apartamenty Branickiego
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Branickiego to najnowocześniejszy na Podlasiu budynek mieszkalny zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Ten 14- kondygnacyjny budynek ze względu na swą formę i najwyższej jakości wykończenie materiałowe stanowić będzie charakterystyczny punkt w przestrzeni miasta. Znajdują się w nim lokale mieszkalne od 27m2 do 50m2, apartamenty od 50m2 do 200m2 oraz miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach. Budynek wyposażony jest 3 cichobieżne windy oraz luksusowo wykończony hol wejściowy. Apartamentowiec znajduje się zaledwie kilka minut pieszo od ścisłego centrum oraz tuż obok największego białostockiego założenia parkowo - rekreacyjnego - Parku Planty. Dodatkowym atutem jest bliskość Teatru Dramatycznego, galerii handlowych, Pałacu Branickich. Apartamenty położone na najwyższych kondygnacjach z rozległym widokiem na panoramę Białegostoku są alternatywą dla domów jednorodzinnych położonych na obrzeżach miasta.

  Apartamenty Branickiego

  ul. E. Orzeszkowej 17 , Białystok(0.8 km od centrum)
  Belveder Podlaski Sp. z o.o.
 • Fabryczna 35
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję w Białymstoku przy ul. Fabrycznej 35, którą rozpoczniemy budować wiosną 2018 roku. Będzie to 6 kondygnacyjny budynek z windą o nowoczesnej architekturze i eleganckiej elewacji. Znajdować się w nim będzie 51 mieszkań o pow. od 33 m2 do 78 m2 oraz 2 lokale usługowe na parterze. W podziemiach i na parterze budynku zlokalizowane będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły oraz osiedlowe obiekty sportowe, punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne.

  Fabryczna 35

  ul. Fabryczna 35 , Białystok(0.8 km od centrum)
  Belveder Podlaski Sp. z o.o.
 • Zacisze Dolistówki
  Oferta archiwalna
  Zacisze Dolistówki to zespół 8 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych położonych w Białymstoku przy ulicy 42 Pułku Piechoty, w dolinie rzeki Dolistówki (3,6 km od centrum Białegostoku).Budowa dużego osiedla mieszkaniowego, które z pewnością stanowi nową „sypialnię” Białegostoku dobiega końca. Zacisze Dolistówki nie jest już placem budowy: drogi dojazdowe są wykończone, place zabaw gotowe dla dzieci, większość bloków jest zamieszkała. 7 z 8 budynków już zostało oddane do użytkowania. Ostatni z budynków zostanie oddany do użytku w sierpniu tego roku.Inwestycja składa się z 480 nowych mieszkań wraz z garażami w kondygnacji podziemnej i komórkami lokatorskimi lub piwnicami gratis. Wybrane mieszkania na parterze posiadają kameralne zielone tarasy. Trzypiętrowe budynki wkomponowane są w zielone tereny. Z jednej strony widoki rozciąga się tu na ogrody działkowe, a z drugiej na las. Obok jest przedszkole, sklepy, a nawet gabinet lekarskie i apteka. Teren świetnie skomunikowany z centrum miasta. Wystarczy kilkanaście minut, żeby dojechać stąd do Rynku Kościuszki.

  Zacisze Dolistówki

  ul. 42 Pułku Piechoty , Białystok(3.6 km od centrum)
  PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
 • Dolina Cisów Etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle położone w zielonej okolicy, w pobliżu terenów zachęcających do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja składa się z nowoczesnego kompleksu niewysokich budynków powstałych z materiałów najwyższej jakości.Architektura nawiązuje do stylu miejskich kamieniczek - bardzo stylowych i eleganckich, których jasne i pełne słońca wnętrza cieszą się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Uroku i światła mieszkaniom znajdującym się na najwyższych kondygnacjach, dodają okna dachowe.Szlachetne materiały i wysoki standard wykończenia dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. W budynkach znajdują się windy, w podziemiach garaże, a w niektórych mieszkaniach także duże, zielone tarasy.Budowa osiedla realizowana jest w ramach ośmiu etapów. Oferta dotyczy II etapu, składającego się z czterech budynków.Istnieje możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych - więcej wiadomości w biurze sprzedaży.Na osiedlu znajduje się przedszkole oraz sieć sklepów.

  Dolina Cisów Etap III

  od 6 000 zł/m2
  ul. Białostocka , Wasilków(0.2 km od Białegostoku)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Botaniczna
  Oferta archiwalna
  Kameralny budynek 3 klatkowy o 2 kondygnacjach usługowych i 4 kondygnacjach mieszkalnych, zlokalizowany w centrum miasta. Inwestycja przewiduje mieszkania o powierzchni od 30,11 m2 do 74,65 m2, lokale usługowe o powierzchni od 24,22 m2 do 114,33 m2, a także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.Usytuowanie w Centrum sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół i instytucji.W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej - reprezentacyjnej ulicy Centrum Białegostoku.Zalety mieszkania w Centrum:- lokalizacja, z której wszędzie jest blisko- dogodna komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta- oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, uczelni- bliskość ul. Lipowej i Rynku Kościuszki, gdzie toczy się życie towarzyskie i kulturalne- lokale mieszkalne i usługowe w Centrum łatwo wynająć, co jest dobrym i sprawdzonym pomysłem na inwestycje w nieruchomości.

  Botaniczna

  ul. Botaniczna , Białystok(1.7 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Piasta 35
  Oferta archiwalna
  Tutaj architektura spotyka się z naturą.Inwestycja łącząca styl z wyjątkowymi formami architektonicznymi. W jej skład wchodzą dwa budynki zlokalizowane przy ulicy Piasta 35 - osłonięte od ruchu ulicznego tworzą spokojny zaułek, który stanie się dla przyszłych mieszkańców idealnym miejscem do odpoczynku.

  Piasta 35

  ul. Piasta 35 , Białystok(1.1 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Apartamenty Jagiellońskie
  Oferta archiwalna
  Pierwszy etap przedsięwzięcia deweloperskiego obejmuje 8-piętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i handlem zlokalizowany w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowany jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.Apartamenty Jagiellońskie powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 min do deptaku na Rynku Kościuszki) a jednocześnie oczekujących spokoju i chwili wytchnienia poprzez dostęp do terenów zielonych. Budynek mieszkalny zostanie usytuowany w spokojnej części ulicy Jurowieckiej z drugiej strony w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Rzeki Białej, będących w planach zagospodarowania miasta. Od strony południowo-zachodniej najbliższe budynki znajdują się na ul. Włókienniczej a w związku z tym niezmiernym atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta.Przedsięwzięcie przy ul. Jurowieckiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań. Apartamenty Jagiellońskie to 8-piętrowy nowoczesny budynek z dużymi balkonami, tarasami oraz estetycznie wydzielonymi ogródkami. Rozwiązania te tworzą wymarzoną przestrzeń do zamieszkania, miejsce w którym po ciężkich dniu, można znaleźć błogie ukojenie. Satysfakcjonujący relaks gwarantują nie tylko okoliczne tereny zielone, ale również przemyślane rozwiązanie techniczne projektu. Wygodę mieszkania zapewniają podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Dla komfortu najmłodszych mieszkańców, wydzielono przestrzeń w postaci placu zabaw.Optymalne wykorzystanie przestrzeni zaowocowało powstaniem 169 mieszkań o zróżnicowanym metrażu od 25 do 115 m2. Dzięki temu Apartamenty Jagiellońskie wychodzą naprzeciw potrzebom zarówno kilkuosobowych rodzin, jak i osób dopiero rozpoczynających samodzielne życie, poszukujących swojego pierwszego mieszkania.Cechą wyróżniającą Apartamenty Jagiellońskie są kameralne ogródki (od strony rzeki Białej) przynależące do wybranych mieszkań usytuowanych na wysokim parterze. Na 1 piętrze oprócz standardowych balkonów, sześć mieszkań ma dostęp do własnego, prywatnego tarasu, który można zagospodarować zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe apartamenty typu penthouse, które mają do dyspozycji obszerne balkony bądź tarasy usytuowane od strony dziedzińca lub na dachu budynku.Apartamenty są w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji.

  Apartamenty Jagiellońskie

  od 6 000 zł/m2
  ul. Jurowiecka 23 , Białystok(1 km od centrum)
  Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
 • Apartamenty Jagiellońskie etap II
  Oferta archiwalna
  Projekt Apartamenty Jagiellońskie powstał po to, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć przyjazne rodzinom miejsce, w doskonałej lokalizacji.Przedsięwzięcia deweloperskie obejmuje obejmuje w tej chwili 2 budynki wielorodzinne z usługami i handlem zlokalizowane w samym centrum Białegostoku pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowane jest w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki.Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka.II etap, którego budowa i sprzedaż ruszyła we wrześniu 2016 r. oferuje wszystkie zalety pierwszego budynku oraz ma kilka dodatkowych godnych uwagi cech. Na 10 piętrach zmieściło się nieco więcej lokali mieszkalnych. Część komercyjna mieści się tylko na parterze. Większość apartamentów oferuje duże balkony i tarasy oraz wspaniałe widoki szczególnie na wyższych kondygnacjach. Nowością są szklane zabudowy balkonów od strony ulicy Jurowieckiej. Duże przeszklenia, szczególnie od strony rzeki Białej to jedna z największych atrakcji inwestycji. Standard wykończenia części wspólnych, wygodne i ciche windy, zastosowane materiały elewacyjne oraz stolarka gwarantują najwyższą dostępny na rynku jakość naszej oferty.Oczywiście podobnie jak w pierwszym etapie istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej. Termin zakończenia budowy II etapu to II kwartał 2018 r.

  Apartamenty Jagiellońskie etap II

  od 7 500 zł/m2
  ul. Jurowiecka 23 , Białystok(0.8 km od centrum)
  Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.
 • Apartamenty Branickiego
  Oferta archiwalna
  “Apartamenty Branickiego” to ekskluzywny budynek apartamentowy, zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Będzie to jeden z najnowocześniejszych budynków na Podlasiu – komfort Klientom zapewni ogrzewanie podłogowe, podwyższone sufity (do 2,8m) i całodobowy monitoring.Apartamenty Branickiego:*Wspaniała panorama Białegostoku z wysokości 44m*Lokalizacja w centrum w pobliżu Pałacu Branickich oraz wyższych uczelni*W pobliżu centra handlowe Galeria Biała i Alfa*Budynek dozorowany – całodobowy monitoring*Miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach*rekreacja – salon odnowy biologicznej i fitness club*Budynek wyposażony w 3 cichobieżne windy oraz luksusowo wykończonyTen jakże luksusowy budynek o niepowtarzalnej bryle buduje Belveder Podlaski, którego współwłaścicielem jest Yuniversal Podlaski.

  Apartamenty Branickiego

  ul. Jana Klemensa Branickiego , Białystok(1.1 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • 42 Pułku Pietchoty
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalno - usługowy przy ul. 42 Pułku Piechoty. Bryłę budynku, stworzoną z czterech kondygnacji na planie litery U, ukształtowano tak by elewacje były równoległe do otaczających teren działek i ulicy 27 Lipca. Na parterze usytuowano lokale usługowe a mieszkania na I, II i III piętrze.W podziemiu zlokalizowano parking podziemny o 72 miejscach postojowych, który jest pomieszczeniem wspólnym przeznaczonym dla wszystkich mieszkańców i właścicieli lokali użytkowych.Główne wejście do budynku umieszczone od strony dziedzińca. Wjazdy na powierzchnię działki, jaki i do parkingów podziemnych odbywać się będzie projektowanymi zjazdami z ulicy 27 Lipca. Parking podziemny połączony jest z częścią mieszkalną klatkami schodowymi i windami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych.

  42 Pułku Pietchoty

  ul. 42 Pułku Piechoty , Białystok(2.1 km od centrum)
  Fadbet S.A.
 • Wesoła
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Wesoła, najnowsza inwestycja firmy zlokalizowana nieopodal ulicy Legionowej, ul. J. Waszyngtona, ul. Składowskiej gwarantuje, że będą Państwo mieszkać w najbardziej pożądanej części centrum Białegostoku, gdzie wszystko jest w zasięgu krótkiego spaceru, a urok kameralnego osiedla sprawi, że komfort życia tutaj będzie nieporównywalny z innymi lokalizacjami w mieście.Apartamenty Wesoła dzięki znakomitemu położeniu gwarantują, że jest to wprost idealne miejsce na inwestycję. Rozwinięta infrastruktura, bliskość deptaków w centrum miasta, jak również Opery, Kin, Teatrów i parków gwarantują, że mieszkanie tutaj będzie prawdziwą przyjemnością.Dostępne są mieszkania o powierzchni od 25m2 do 76m2 i lokale usługowe o powierzchni 59m2 do 79m2Miejsca postojowe i piwnice zlokalizowane są na poziomie -1.

  Wesoła

  ul. Wesoła , Białystok(1.5 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Sonata Park - Symfonia
  Oferta archiwalna
  Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks trzech budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą. Mieszkańcom zapewniono stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominują stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełniają oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślają muzyczne nazwy poszczególnych budynków i uliczek.Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością.W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Sonata Park - Symfonia

  ul. Składowa , Białystok(3.5 km od centrum)
  Sonata Park
 • Sonata Park - Etiuda
  Oferta archiwalna
  Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks trzech budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą.Mieszkańcom zapewniono stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominują stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełniają oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślają muzyczne nazwy poszczególnych budynków i uliczek.Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością.W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Sonata Park - Etiuda

  ul. Składowa , Białystok(3.5 km od centrum)
  Sonata Park
 • Sonata Park - Aria
  Oferta archiwalna
  Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks trzech budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą. Mieszkańcom zapewniono stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominują stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełniają oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślają muzyczne nazwy poszczególnych budynków.Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością.W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Sonata Park - Aria

  ul. Składowa , Białystok(3.5 km od centrum)
  Sonata Park
 • Skorupska
  Oferta archiwalna
  „KOMFORTOWA SKORUPSKA” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z własnym ogrodem dla ludzi preferujących życie blisko centrum miasta, a jednocześnie poszukujących ciszy i spokoju.Zaprojektowany budynek jest 2-klatkowy (wyposażony w windy cichobieżne) zlokalizowany na rogu ul. Skorupskiej i ul. Chrobrego w bezpośrednim sąsiedztwie banku oraz kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych. Nowoczesna bryła budynku posiada nietypowy kształt i zróżnicowaną wysokość: cztery i sześć kondygnacji. Duże przestronne balkony ładnie wyeksponowane nadają kolorytu całej bryle.W budynku znajdują się 50 lokali mieszkalnych o pow. od 41 m2 do 88 m2, 62 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 8 lokali handlowo-usługowych na parterze.W sąsiedztwie budynku znajdują się: przedszkola, szkoły, urzędy, banki, sklepy, placówki medyczne, apteki, przystanki komunikacji miejskiej.Dodatkowym atutem jest ciekawie zaprojektowane patio budynku: ogrodzony teren zielony dostępny tylko dla mieszkańców wyposażony w plac zabaw dla dzieci i małą architekturą.

  Skorupska

  od 5 047 zł/m2
  ul. Skorupska , Białystok(0.8 km od centrum)
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Rezydencja Piastowska
  Oferta archiwalna
  Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych na osiedlu z rozwiniętą infrastrukturą, a jednocześnie zależy Ci na szybkiej i sprawnej komunikacji z centrum miasta? Czy chciałbyś mieć całą kulturalną ofertę miasta w odległości 2-3 przystanków autobusowych? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Rezydencja Piastowska to miejsce wprost dla Ciebie idealne! Nowoczesny, designerski budynek, zaprojektowany przez sztab specjalistów z dbałością o najmniejszy szczegół, zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta, a przemyślane i ustawne mieszkania zagwarantują, że projektowanie wymarzonego wnętrza będzie dla Was czystą przyjemnością.REZYDENCJA PIASTOWSKA- TWOJE WYMARZONE MIEJSCE!

  Rezydencja Piastowska

  ul. Sybiraków , Białystok(1.9 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Pastelowe Zacisze
  Oferta archiwalna
  “Pastelowe Zacisze” to wymarzone miejsce do życia dla osób, które lubią mieszkać w centrum, a zarazem cieszyć się ciszą kameralnego osiedla. Położenie obok ulicy Waszyngtona, Skłodowskiej i Legionowej gwarantuje łatwy dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej i wspaniałej oferty kulturalnej takiej jak imprezy plenerowe przy Ratuszu czy koncerty symfoniczne, wystawy i spektakle teatralne, dostępne na wyciągnięcie ręki. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewni szybki dojazd w każde miejsce w Białymstoku, a wkomponowanie w istniejące już osiedle sprawi, że mieszkanie tutaj będzie prawdziwą przyjemnością, bo wszystko będzie praktycznie “za rogiem”. To też idealne miejsce do wypoczynku – sieć ścieżek rowerowych poprowadzi Państwa w każdy wymarzony zakątek miasta- od ogrodów przy Pałacu Branickich, przez ZOO, aż po Puszczę Knyszyńską tuż za miastem.

  Pastelowe Zacisze

  Ul. Szpitalna/Waszyngtona , Białystok(0.1 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Osiedle w Zieleni
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal osiedla Nowe Miasto – przy zbiegu ulic Ciołkowskiego i Kawaleryjskiej.  Osiedle W Zieleni – położone w sąsiedztwie terenów zielonych i lasów zapewnia mieszkańcom przestrzeń i warunki do uprawy joggingu, wycieczek rowerowych i spacerów.Rozległe tereny rekreacyjne oraz najlepsze ceny metra kwadratowego w obrębie miasta Białegostoku to poważne atuty inwestycji.

  Osiedle w Zieleni

  Ul. Wiadukt , Białystok(4.4 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Osiedle W Dolinie
  Oferta archiwalna
  Inwestycja przy ul. Produkcyjnej została stworzona specjalnie dla osób ceniących sobie spokój i towarzystwo terenów zielonych. Zamknięty kompleks 22 budynków z mieszkaniami o powierzchni od 37 do 62 mkw i lokalami usługowymi powstanie nieopodal hipermarketu Auchan w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych, co daje możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dobre połączenie z centrum (ok.12 minut) sprawi, że nowo powstające osiedle stanie się wymarzonym miejscem dla rodzin z dziećmi, jak również dla młodych ludzi. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość trasy wylotowej na Warszawę i na Ełk, jak również NAJNIŻSZE CENY W MIEŚCIE.Cena zawiera piwnicę.

  Osiedle W Dolinie

  Ul. Produkcyjna , Białystok(7.3 km od centrum)
  Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
 • Nowa Słonimska
  Oferta archiwalna
  Budynek mieszkalny wielorodzinny 2-piętrowy z usługami w parterze i garażem podziemnym oraz dwoma klatkami z windą. Atrakcyjny metraż mieszkań: od 30 m2 do 60 m2. Ciekawe i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Rozbudowana infrastruktura popularnego osiedla Bojary oznacza łatwy dostęp do wszelkich instytucji publicznych i lokalnych centrum handlowych.

  Nowa Słonimska

  ul. Słonimska 56 , Białystok(1.2 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "Śródmieście"

Wiadomości na temat Białegostoku:

Białystok to stale powiększająca się stolica Podlasia. Znany jest z dużej ilości turystów, pięknej przyrody wokół oraz zabytków na Rynku Kościuszki. Jego intensywny rozwój, który trwa od co najmniej kilku lat, widać chociażby w coraz większej liczbie przedsiębiorstw i działalności gospodarczych. Dodatkowym atutem Białegostoku jest położenie. Bliskość wschodniej granicy ułatwia prowadzenie biznesu osobom, które sprowadzają towary ze wschodniej Europy, a nawet Chin czy Rosji. To ważny punkt tranzytu - stąd do i przez stolicę Podlasia biegnie tyle dróg krajowych. Wszystkie zalety miasta przyczyniają się do wzrostu zainteresowania wszelkiego rodzaju inwestycjami. Popularność zyskują biurowce oraz lokale użytkowe w Białymstoku, jak również hale magazynowe i produkcyjne położone w sąsiednich miejscowościach. To niewątpliwie jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Od kilku lat nie tylko systematycznie powiększa swój obszar poprzez przyłączanie graniczących wsi, ale również zwiększa zainteresowanie przedsiębiorców. Ulgi podatkowe czy pomoc w przystosowaniu się do polskich przepisów obcokrajowcom to przykłady działań wspierających biznes.

Białystok się rozwija

Jak wspomniano w powyższym akapicie, miasto przeżywa drugi rozkwit. Od 2013 roku spada bezrobocie, które w tej chwili wynosi 8,9%, co jest tylko nieznacznie większą wartością od średniej dla całej Polski. Rośnie za to średnia płaca - w 2017 roku było to już 3 968 zł, podczas gdy w poprzednim roku ponad 100 zł mniej. Statystyki te wyraźnie wskazują na to, że miasto staje się głównym ośrodkiem biznesu w północno-wschodniej Polsce. Tym bardziej, że nie ma w tym zakresie konkurencji w postaci innych dużych miejscowości.

Od kilku lat regularnie powstają lokale użytkowe w Białymstoku, jak również biurowce i hale. Sporo z nich mieści się w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Ponadto wiele firm ma okazję współpracować z instytutami oraz naukowcami w ramach Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. W BPN-T otwarte zostały laboratoria: Obrazowania Molekularnego, Grafiki Komputerowej i Sztuki Interaktywnej, Prototypownia 3D, o Profilu Biomedycznym, Branży Fizykochemicznej, Innowacyjne Laboratorium Metalurgiczne, Badania Kompatybilności Elektromagnetycznej. Wszystkie one są wyposażone w niezbędne nowoczesne urządzenia oraz wykształconą kadrę naukową.

Stolica Podlasia oferuje przyszłym przedsiębiorcom wiele korzyści: zaplecze naukowo-dydaktyczne, niższe koszty prowadzenia biznesu, rozwój komunikacji, rozwiniętą infrastrukturę techniczną, ulgi podatkowe i wiele więcej. Oprócz tego przedsiębiorcy mają do wyboru sporo pomieszczeń przemysłowych, biurowych, handlowych, a także lokali do wynajęcia. Białystok jest znacznie tańszym miejscem niż Warszawa czy Łódź - warto o tym pamiętać, zakładając swój biznes.

Znani wybierają lokale do wynajęcia w Białymstoku

Miasto przyciąga wiele firm, których marki są powszechnie znane. Obecnie swoje siedziby mają tu takie przedsiębiorstwa, jak: Russian Standard Corporation - CEDC International Sp. z o.o., NIBE AB - Nibe Biawar Sp. z o.o., Oddział Polmos Białystok, ESSMeditec AB - BiaMediTek Sp. z o.o., ALTRAD - Altrad Poland S.A., Mecom Press AS - Media Regionalne Sp. z o.o., NSG Group - Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., Oddział "Metal" w Białymstoku, Kompania Piwowarska S.A. Browar Białystok, Standard Motor Products Inc - SMP Poland Sp. z o.o., Nordstjernan – Rosti Polska Sp. z o.o.

Ich obecność wpływa pozytywnie na wizerunek miasta jako przychylnego małym i dużym biznesom. Warto zwłaszcza przyjrzeć się ofercie lokali do wynajęcia w Białymstoku dla niewielkich działalności - atrakcyjne ceny wynajmu znacznie wpływają na zwiększenie zysków z działalności. A pomieszczeń takich coraz więcej ubywa, w miarę wzrostu ilości otwieranych firm w mieście.

Gdzie kupić lokale użytkowe w Białymstoku?

Bez wątpienia najwięcej tego typu pomieszczeń powstaje w blokach mieszkalnych, najczęściej ulokowanych na osiedlach. Można je również spotkać w centrach handlowych czy starszych kamienicach, jednak tu przeważają pomieszczenia używane, już dostosowane do jakiejś działalności. Jeśli kupcowi zależy na zupełnie nowym lokalu użytkowym w Białymstoku, najczęściej trafi na niego w nowo powstającej inwestycji. Deweloperzy stawiają jednak osiedla w różnych lokalizacjach, co ma druzgocący wpływ na opłacalność danego biznesu. Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalizacji lokalu do wynajęcia w Białymstoku?

Przede wszystkim warto zapoznać się z planami inwestora oraz urzędu miasta. Czy powstające osiedle będzie duże, czy kameralne? Gdzie się znajduje - przy ruchliwej ulicy czy może z dala od infrastruktury? Czy miasto w przyszłości zamierza rozbudowywać ten teren? Odpowiedzi na te pytania pomogą ustalić, czy dany lokal do wynajęcia w Białymstoku przyniesie więcej zysków, czy strat. Jeśli bowiem będzie to pojedyncze pomieszczenie w jednym z np. pięciu nisko kondygnacyjnych bloków, w inwestycji położonej daleko od centrum, gdzie wokół są pola, opłacalność jego zakupu czy wynajmu budzi poważne wątpliwości. Mała ilość mieszkańców oznacza bowiem mniejszy zysk, a trudność dotarcia do inwestycji (np. długi czas dojazdu) znacząco zniechęca pozostałych potencjalnych klientów.

Najlepiej ulokować swój biznes w często odwiedzanym miejscu lub na dużym osiedlu, jeśli kupcowi zależy na osobistym kontakcie z klientem. Zwłaszcza dużym powodzeniem cieszy się wtedy gastronomia - piekarnie, kawiarnie i restauracje. Nie oznacza to jednak, że inne branże będą mniej opłacalne. Warto jednak zwrócić uwagę na to, czy lokalizacja jest odpowiednia dla danego typu biznesu. Dla kawiarni znacznie bardziej opłacalne będzie miejsce, w którym często znajduje się duża ilość osób, zaś dla biura sklepu internetowego będzie to miało mniejsze znaczenie.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu do wynajęcia w Białymstoku?

Mimo że miasto dość szybko się rozwija, nadal brakuje tu bardzo rozbudowanej infrastruktury na obrzeżach. Z jednej strony może to być szansą dla osób chcących założyć własny biznes ze względu na brak konkurencji i duży popyt. Z drugiej, czasem okazuje się zupełnie odwrotnie - popytu zupełnie brak. Dlatego zanim dokona się wyboru lokalu użytkowego w Białymstoku, warto przeprowadzić badania rynku.

Sam wynajem czy zakup danego pomieszczenia w dużej mierze zależy od rodzaju działalności przyszłego właściciela. Warto zwrócić uwagę na możliwość przystosowania lokalu do wynajęcia w Białymstoku do danego rodzaju biznesu. W przypadku gastronomii to będzie np. konieczność wydzielenia wc dla gości, dobrej jakości wentylacja itp. Biuro, zwłaszcza w przypadku firm zbierających wrażliwe dane, takich jak banki, powinno zapewniać prywatność gościom. Jak widać, nie jest łatwo wybrać odpowiedni lokal do wynajęcia. W Białymstoku sprawia to znacznie większe trudności niż np. w Warszawie, ponieważ tego typu pomieszczeń jest stosunkowo mniej.

Zanim dokona się wyboru, koniecznie należy sprawdzić, czy lokal spełnia wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa. A także, jakie są jego możliwości aranżacyjne - np. czy swobodnie można wstawić ścianki działowe, czy są podłącza kanalizacyjne, ile ich jest itp. Im więcej kupiec czy najemca dowie się na temat danego lokalu użytkowego w Białymstoku, tym lepiej. Pozwoli to określić, ile jeszcze pieniędzy trzeba wydać na aranżację. Warto pamiętać, że to zazwyczaj po stronie najemcy leży wyposażenie pomieszczenia, a nie po stronie właściciela lokalu.

Lokal do wynajęcia w Białymstoku? A może jednak na własność?

Co się bardziej opłaca? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy bowiem od rodzaju biznesu, lokalizacji, a także planów na przyszłość. Jeśli firma ma się rozwijać, w przyszłości może być potrzebny większy lokal, co skłania do wynajmu. Jednak zakupioną nieruchomość zawsze można komuś wynająć, co przynosi dodatkowy dochód. Na co się zdecydować?

Warto przede wszystkim rozważyć obydwie opcje. Wynajem jest o tyle wygodny, że zawsze można zakończyć umowę i przenieść się do bardziej atrakcyjnej lokalizacji. To lepsza opcja również dla osób, które nie dysponują dużym wkładem początkowym i stawiają dopiero pierwsze kroki w biznesie. Lokale do wynajęcia w Białymstoku są stosunkowo tanie, można więc więcej pieniędzy przeznaczyć na ich wyposażenie. Dodatkowo zachowuje się swobodę w kwestii wyboru lokalizacji - jeśli w jednej dzielnicy interes szedł słabo, można spróbować w innej. Wadą wynajmu może się okazać długoletnia umowa czy wzrastający czynsz.

Inwestycja w lokale użytkowe w Białymstoku może natomiast przynieść wymierny zysk. To opcja albo dla osób, które mają już ugruntowaną firmę, albo dla inwestorów w nieruchomości. Zwłaszcza ta ostatnia grupa może być zadowolona. Nie dość, że inwestycja w lokale do wynajęcia w Białymstoku jest bardziej opłacalna niż lokaty bankowe, to przynosi także większy zysk niż wynajem mieszkania. Średnio to aż 10% wartości nieruchomości w skali roku. Dla porównania, obecnie lokaty oferują tylko ok. 2% zysku.

Informacje o Białymstoku

W Białymstoku dostępnych jest 68 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Białymstoku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 109 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (19 mieszkań).
 • 3-pokojowe (36 mieszkań).
 • 4-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Białymstoku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Białymstoku kosztuje 278 951 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: