Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Przylesie

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Zaułek Podlaski, oferowane bezpośrednio przez

Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Zaułek Podlaski

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PrzylesieOsiedle Przylesie

4 zdjęcia

Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie
Osiedle Przylesie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek usługowo - mieszkalny

Osiedle Przylesie stanowi zespół 67 budynków tworzących przyjazną i dostosowaną do potrzeb mieszkańców zabudowę. Osiedle położone jest w malowniczej części miasta przy ul. Zaułek Podlaski na jednym z najstarszych i najładniejszych osiedli domów jednorodzinnych w Białymstoku. Niewątpliwym atutem tego osiedla jest bliskość terenów zielonych, a jednocześnie dogodny układ komunikacyjny, sąsiedztwo przedszkoli i szkół.

Powstaje budynek 3 piętrowy, z czteroma mieszkaniami na II i III piętrze o powierzchni 66m2 - 70 m2 oraz lokalami usługowymi na parterze i I piętrze o pow. 61m2- 67m2 z własną kotłownią na parterze.

Inwestycja Osiedle Przylesie znajduje się w Białymstoku, ul. Zaułek Podlaski (2.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Belveder Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przylesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przylesie nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Belveder Podlaski Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przylesie?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przylesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 197 metrów od inwestycji Osiedle Przylesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ciołkowskiego/Obrębowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przylesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Przyjaciół Reksia w odległości 368 m, Klub Małych Odkrywców w odległości 473 m, Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w odległości 609 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przylesie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 362 m, Dentico & Rehabilis Clinic w odległości 631 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 765 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przylesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 355 m znajduje się abc, w odległości 435 m znajduje się Lidl, w odległości 582 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przylesie w odległości 611 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 657 m znajduje się boisko / kort, w odległości 678 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.01.2019
Data aktualizacji: 30.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023