Apartamenty Antoniuk

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRutkowski Development Sp. J.

Ceny od: 6 990 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Antoniuk dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
67,38 m²
Parter
U2
54,03 m²
Parter
U3
61,01 m²
Parter
U4
85,43 m²
Parter
U5
95,71 m²
Parter

Opis Inwestycji

W ofercie osiedla Apartamenty Antoniuk znajduje się 6 lokali handlowo-usługowych o metrażu od 61 m² do 106 m². To dobra okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes lub planują rozpocząć przygodę z własną firmą.Apartamenty Antoniuk to kompleks 194 mieszkań. Zagwarantuje to popyt na oferowane produkty czy usługi.W sprzedaży znajduje się 6 lokali handlowo-usługowych w standardzie:• stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna• posadzka cementowa• przyłącze ciepłej i zimnej wody z opomiarowaniem• instalacja elektryczna• przyłącze instalacji teletechnicznej• przyłącze instalacji centralnego ogrzewania• podejście sanitarneJesteśmy otwarci na zmiany. Dostosujemy lokal do Twoich potrzeb.

Inwestycja Apartamenty Antoniuk znajduje się w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny 11B (3.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez dewelopera Rutkowski Development Sp. J..

Inwestycja Apartamenty Antoniuk została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Antoniuk pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 96 metrów kwadratowych w cenie od 6 990 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Rutkowski Development Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 54 do 96 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 377 669 do 669 012 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 990 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Antoniuk

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Miasto liczy 295 742 mieszkańców, zajmuję 102,12 km2. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast, przeważają tu osiedla mieszkaniowe a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się 9 parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawa, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które utrzymuję zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada 48 linii autobusowych: 43 linie dzienne oraz 6 linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Antoniuk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antoniuk Fabryczny/Gajowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku w odległości 130 m, Roczna Szkoła Policealna GoWork.PL w Białymstoku w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne Aniołki w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Antoniuk jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NaPro Medica. Leczenie niepłodności w odległości 160 m, Virtus s.c. w odległości 170 m, NZOZ „Alfa" Centrum Ortopedii i Traumatologii w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Antoniuk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Swojak, w odległości 140 m znajduje się Społem, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Antoniuk w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.08.2020

Data aktualizacji: 30.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie