Wesoła

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wesoła, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Wesoła

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Wesoła

2 zdjęcia

Wesoła

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Wesoła, najnowsza inwestycja firmy zlokalizowana nieopodal ulicy Legionowej, ul. J. Waszyngtona, ul. Składowskiej gwarantuje, że będą Państwo mieszkać w najbardziej pożądanej części centrum Białegostoku, gdzie wszystko jest w zasięgu krótkiego spaceru, a urok kameralnego osiedla sprawi, że komfort życia tutaj będzie nieporównywalny z innymi lokalizacjami w mieście.

Apartamenty Wesoła dzięki znakomitemu położeniu gwarantują, że jest to wprost idealne miejsce na inwestycję. Rozwinięta infrastruktura, bliskość deptaków w centrum miasta, jak również Opery, Kin, Teatrów i parków gwarantują, że mieszkanie tutaj będzie prawdziwą przyjemnością.

Dostępne są mieszkania o powierzchni od 25m2 do 76m2 i lokale usługowe o powierzchni 59m2 do 79m2

Miejsca postojowe i piwnice zlokalizowane są na poziomie -1.

Inwestycja Wesoła znajduje się w Białymstoku, ul. Wesoła (1.5 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Wesoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Wesoła nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wesoła?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wesoła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1630 metrów od inwestycji Wesoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wesoła znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wesoła znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Miejski nr 1 Integracyjny w odległości 50 m, przedszkole w odległości 70 m, szkoła w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wesoła jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Ludwika Zamenhofa w odległości 170 m, Medicover w odległości 200 m, Akademicka Praktyka Medycyny Rodzinnej w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wesoła składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się PSS Społem Białystok, w odległości 140 m znajduje się Arhelan, w odległości 170 m znajduje się warzywa owoce.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wesoła w odległości 140 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się Pływalnia Kameralna, w odległości 170 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: