Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sonata Park - Etiuda

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Składowa, oferowane bezpośrednio przez

Sonata Park

Białystok, ul. Składowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Sonata Park - EtiudaSonata Park - Etiuda

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Sonata Park to nowoczesne, niezależne osiedle mieszkaniowe ulokowane na skraju popularnej białostockiej dzielnicy Nowe Miasto. To kompleks trzech budynków mieszkalnych wyróżniających się interesującą i nowoczesną architekturą.Mieszkańcom zapewniono stały monitoring terenu osiedla oraz nieograniczony dostęp do Internetu. Sonata Park to jedyne osiedle w Białymstoku, które posiada hotspoty rozmieszczone na dziedzińcach i placach zabaw.

Harmonijny układ i regularny rytm podziałów elewacji, symetryczne kształty i proste formy brył budynków to cechy charakterystyczne architektury Sonata Park. Na elewacjach będą dominują stonowane barwy, a współczesny styl brył budynków uzupełniają oryginalne detale inspirowane klawiaturą fortepianu, wyrażone w symetrycznym rozmieszczeniu balkonów i loggii. Wyjątkowy charakter osiedla podkreślają muzyczne nazwy poszczególnych budynków i uliczek.

Między budynkami znajdą się liczne tereny zielone, aleje otoczone drzewami, pergole oraz rabaty z ozdobną roślinnością.

W Sonata Park znajdą się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, a ich funkcjonalne rozkłady pozwolą na swobodną aranżację wnętrz. Dodatkowym atutem będą duże okna, które doskonale doświetlą pomieszczenia. Do dyspozycji mieszkańców będą miejsca postojowe w garażach podziemnych lub miejsca parkingowe na zewnątrz. Dostęp do lokali usługowych i mieszkań zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Sonata Park - Etiuda znajduje się w Białymstoku, ul. Składowa (3.5 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Sonata Park.

Inwestycja Sonata Park - Etiuda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Sonata Park - Etiuda nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Sonata Park przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Projektując Sonata Park kierowaliśmy się potrzebami jego przyszłych mieszkańców. Chcemy, abyś miał więcej czasu dla siebie i swojej rodziny. Umożliwią to dogodne połączenia komunikacyjne oraz rozbudowana infrastruktura w pobliżu osiedla. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, szkoły, przedszkola, obiekty sakralne oraz dwie z najważniejszych uczelni wyższych – Uniwersytet w Białymstoku i Politechnika Białostocka.

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sonata Park - Etiuda?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sonata Park - Etiuda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 126 metrów od inwestycji Sonata Park - Etiuda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Transportowa/Składowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sonata Park - Etiuda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park - Etiuda znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Kreatywnego Malucha w odległości 79 m, Zielony Smoczek w odległości 82 m, szkoła w odległości 186 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sonata Park - Etiuda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Podlaskie Centrum Medyczne w odległości 169 m, Ortodoncja w odległości 378 m, Akton Rehabilitacja w odległości 381 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sonata Park - Etiuda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 73 m znajduje się ARHELAN, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 146 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sonata Park - Etiuda w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 322 m znajduje się boisko / kort, w odległości 733 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023