Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Botaniczna

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Botaniczna, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Botaniczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

BotanicznaBotaniczna

5 zdjęć

Botaniczna
Botaniczna
Botaniczna
Botaniczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralny budynek 3 klatkowy o 2 kondygnacjach usługowych i 4 kondygnacjach mieszkalnych, zlokalizowany w centrum miasta. Inwestycja przewiduje mieszkania o powierzchni od 30,11 m2 do 74,65 m2, lokale usługowe o powierzchni od 24,22 m2 do 114,33 m2, a także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Usytuowanie w Centrum sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół i instytucji.

W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej - reprezentacyjnej ulicy Centrum Białegostoku.

Zalety mieszkania w Centrum:

- lokalizacja, z której wszędzie jest blisko

- dogodna komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta

- oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, uczelni

- bliskość ul. Lipowej i Rynku Kościuszki, gdzie toczy się życie towarzyskie i kulturalne

- lokale mieszkalne i usługowe w Centrum łatwo wynająć, co jest dobrym i sprawdzonym pomysłem na inwestycje w nieruchomości.

Inwestycja Botaniczna znajduje się w Białymstoku, ul. Botaniczna (1.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Botaniczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Botaniczna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Botaniczna?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Botaniczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 48 metrów od inwestycji Botaniczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Botaniczna/Artyleryjska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Botaniczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniczna znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fit Kids w odległości 34 m, Żłobek Familijny w odległości 200 m, Zespół Szkół Gastronomicznych w odległości 289 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Botaniczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 295 m, Prywatny Szpital Okulistyczny w odległości 357 m, Multimedica , Słuchmed w odległości 359 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Botaniczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 246 m znajduje się Społem, w odległości 258 m znajduje się Eko, w odległości 306 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniczna w odległości 228 m znajduje się boisko / kort, w odległości 304 m znajduje się Skatepark, w odległości 366 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023