Botaniczna

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Botaniczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Botaniczna

5 zdjęć

Botaniczna
Botaniczna
Botaniczna
Botaniczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralny budynek 3 klatkowy o 2 kondygnacjach usługowych i 4 kondygnacjach mieszkalnych, zlokalizowany w centrum miasta. Inwestycja przewiduje mieszkania o powierzchni od 30,11 m2 do 74,65 m2, lokale usługowe o powierzchni od 24,22 m2 do 114,33 m2, a także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Usytuowanie w Centrum sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół i instytucji.

W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej - reprezentacyjnej ulicy Centrum Białegostoku.

Zalety mieszkania w Centrum:

- lokalizacja, z której wszędzie jest blisko

- dogodna komunikacja miejska we wszystkich kierunkach miasta

- oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdy do pracy, uczelni

- bliskość ul. Lipowej i Rynku Kościuszki, gdzie toczy się życie towarzyskie i kulturalne

- lokale mieszkalne i usługowe w Centrum łatwo wynająć, co jest dobrym i sprawdzonym pomysłem na inwestycje w nieruchomości.

Inwestycja Botaniczna znajduje się w Białymstoku, ul. Botaniczna null (1.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Botaniczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Botaniczna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Botaniczna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Botaniczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Botaniczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Botaniczna/Artyleryjska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Botaniczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniczna znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Słoneczna Szkoła w Białymstoku w odległości 260 m, Niepubliczne Centrum Kształcenia Zawodowego "Cosinus" w Białymstoku w odległości 260 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Botaniczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Botaniczna w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Skatepark, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: