Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pastelowe Zacisze

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Szpitalna/Waszyngtona, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, Ul. Szpitalna/Waszyngtona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Pastelowe ZaciszePastelowe Zacisze

3 zdjęcia

Pastelowe Zacisze
Pastelowe Zacisze
Pastelowe Zacisze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

“Pastelowe Zacisze” to wymarzone miejsce do życia dla osób, które lubią mieszkać w centrum, a zarazem cieszyć się ciszą kameralnego osiedla. Położenie obok ulicy Waszyngtona, Skłodowskiej i Legionowej gwarantuje łatwy dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej i wspaniałej oferty kulturalnej takiej jak imprezy plenerowe przy Ratuszu czy koncerty symfoniczne, wystawy i spektakle teatralne, dostępne na wyciągnięcie ręki. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewni szybki dojazd w każde miejsce w Białymstoku, a wkomponowanie w istniejące już osiedle sprawi, że mieszkanie tutaj będzie prawdziwą przyjemnością, bo wszystko będzie praktycznie “za rogiem”. To też idealne miejsce do wypoczynku – sieć ścieżek rowerowych poprowadzi Państwa w każdy wymarzony zakątek miasta- od ogrodów przy Pałacu Branickich, przez ZOO, aż po Puszczę Knyszyńską tuż za miastem.

Inwestycja Pastelowe Zacisze znajduje się w Białymstoku została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Pastelowe Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Pastelowe Zacisze nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pastelowe Zacisze?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pastelowe Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Pastelowe Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - al. Piłsudskiego/Pałacowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pastelowe Zacisze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pastelowe Zacisze znajdują się 92 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w odległości 175 m, szkoła w odległości 183 m, szkoła w odległości 184 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pastelowe Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 134 m, Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie w odległości 151 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 189 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pastelowe Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Cymes, w odległości 72 m znajduje się Top Market, w odległości 281 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pastelowe Zacisze w odległości 189 m znajduje się boisko / kort, w odległości 254 m znajduje się Hala sportowa VI Liceum Ogólnokształcącego, w odległości 269 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023