Villa Antoniuk

4 zdjęcia

Villa Antoniuk
Villa Antoniuk
Villa Antoniuk
Villa Antoniuk

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Villa Antoniuk dostępne są 2 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 353 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : przystosowane do instalacji indywidulanego ładowania samochodów elektrycznych.
 • miejsca postojowe podziemne : przystosowane do instalacji indywidulanego ładowania samochodów elektrycznych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 146 do 313 m².

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 1 098 450 do 2 348 250 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Villa Antoniuk logo

Inwestycja powstała w Białymstoku w dzielnicy Dziesięciny II w pobliżu skrzyżowania ulic Generała Józefa Hallera oraz Antoniuk Fabryczny w pobliżu istniejącej zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności. Stonowane kolory elewacji i elegancka forma architektury z przeszklonymi balkonami wpływają korzystnie na odbiór estetyczny inwestycji.

Szeroki wachlarz metraży od 30 do 89 mkw. i liczbą pokoi 2-, 3- i 4-, zapewnia optymalny wybór przyszłym nabywcom. Rozkładowe mieszkania, tarasy z ogródkiem na parterze oraz balkony dla każdego lokalu powyżej to dodatkowe zalety inwestycji.

Realizowaną inwestycję wyróżniają dwa niezależne budynki mieszkalne zlokalizowane na wspólnym terenie. Pierwszy z nich, VI kondygnacyjny ma plan zbliżony do litery U, jest tam 55 mieszkań, 2 windy, garaż na 27 miejsc postojowych oraz część usługowo - handlową na parterze. Drugi budynek V piętrowy, ma 27 lokali mieszkalnych, z windą oraz garażem podziemnym dla 48 samochodów osobowych.

W celu zapewnienia udogodnień oraz podwyższenia standardu mieszkań, wszystkie lokale znajdujące się na parterze posiadają własne tarasy z ogródkiem, natomiast pozostałe - obszerne balkony.

Niewątpliwie nowością są miejsca parkingowe przystosowane do indywidualnego ładowania samochodów elektrycznych. Funkcja ta dotyczy przestrzeni parkingowej w garażu podziemnym oraz w części naziemnej. Stanowiska postojowe, w tym również miejsca dla osób niepełnosprawnych usytuowane pomiędzy budynkami charakteryzują się łatwym dostępem od strony wjazdu z ul. Hallera. Zespół budynków nazwać można ‘mini osiedlem’ ponieważ dla wygody rodzin z dziećmi powstał plac zabaw, gdzie nawet najmłodsze pociechy mogą spędzać miło i przyjemnie czas.

Inwestycja Villa Antoniuk znajduje się w Białymstoku, ul. Generała Józefa Hallera 1 (3.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Villa Antoniuk została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Villa Antoniuk w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 146 do 313 metrów kwadratowych, w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Antoniuk?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Antoniuk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Villa Antoniuk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Generała Józefa Hallera/Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Antoniuk znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Antoniuk znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Farmaceutyczne ESAN w odległości 70 m, Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy AKTYWNI w Białymstoku w odległości 70 m, Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Białymstoku w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Antoniuk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Stokrotka, w odległości 390 m znajduje się Lidl, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Antoniuk w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.07.2021
Data aktualizacji: 16.03.2023

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: